Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Dobre wieści u Milki - już nie sika Tzn. sika tam gdzie trzeba, czyli w kuwecie Wyraźnie nie lubi kociego towarzystwa, natomiast cieszy się jak nasza suczka Kira przychodzi do domu, zawsze ją wita, ociera się itd. Jak nikogo nie ma lub jest spokój to szaleje różnymi zabawkami jak mały kociak
  2. Rozliczenie: Stan konta na 14 październik wynosił -300 zł +300 zł Jo37 -300 zł hotelowanie 15.10-13.11 -43 zł Arthrodol Stan konta na 13 listopad wynosi -343 zł.
  3. Negri zdobyła serce Pańci od razu. Słodka rozrabiaka miała niesamowitego farta, że trafił się jej taki domek Oby wszystkie kocie panienki się dogadały. Rozliczenie końcowe: Stan konta na 22 październik wynosił -240 zł +240 zł Fundacja ZEA -152 zł hotelowanie 23.10-10.11 -32 zł przejazdy na sterylizację Stan konta wynosi -184 zł.
  4. Rozliczenie: Stan konta na 13 październik wynosił -564 zł +20 zł Tianku +564 zł Help Animals -360 zł hotelowanie 14.10-12.11 -108 zł Cimalgex -11 zł Rumen Tabs Stan konta na 12 listpad wynosi -459 zł.
  5. A tu moje kotki. Hania ma zamiłowania komputerowe, więc jest Java i Pixel Java dzięki Isabel ma szansę na domek
  6. Kochane wypłoszki. Mam nadzieję, że się szybko zaklimatyzują w nowym miejscu Rozliczenie końcowe: Stan konta na 11 październik wynosił -460,60 zł -200 zł hotelowanie 12.10-10.11 Stan konta wynosi -660,60 zł.
  7. Shila od wczoraj dostaje Neoplasmoxan. Udało mi się kupić za 215,50 zł (kupiłam w necie, a okazało, się sklep jest w Zamościu Shila bierze 2,5 tabletki, więc wystarczy zaledwie na 24 dni.
  8. To jest Jagoda A dzisiaj do domku pojechały Róża i Kaktus! Było trochę problemów z transportem, ale wszystko dobrze się skończyło. P. Czarkowi zepsuł się bus i jak pani od Negri (koteczka, która też miała jechać transportem z Róża i Kaktusem) się dowiedziała, że transport się wysypał to zebrała się i sama zorganizowała transport. Przyjechała po Negri z Warszawy i przy okazji zabrała także Różę i Kaktusa
  9. To kupię w necie, bo nasz wet niestety nie jest w stanie nam taniej sprowadzić.
  10. Otrzymałam wpłaty: +30 zł ŚWIAT +20 zł muza_51 Bardzo dziękuję Pozostałość po hotelowaniu Farcika wynosi -40 zł.
  11. Wet miał zadzwonić do hurtowni i dać mi znać, ale chyba zapomniał. Przypomnę mu się jutro. Tymczasem rozliczenie: Stan konta na 6 październik wynosił -380,50 zł +380,50 zł Jo37 -360 zł hotelowanie 7.10-5.11 -16 zł przejazd do weta Stan konta na 5 listopad wynosi -376 zł.
  12. Bardzo się cieszę W sobotę o 11.00 jest wizyta w Warszawie dla jeszcze jednej kotki od nas - jeśli wypadnie ok to cała trójka mogłaby jechać razem (jeśli będą jechać z panem Czarkiem to będę musiała je wywieźć do Zamościa, więc koszty dowozu się rozłożą). Jutro zadzwonię do pana Czarka i zapytam czy jedzie w niedzielę.
  13. Rozliczenie za październik: TOUDIE Stan konta na 30 września wynosił -1253,10 zł. +1103,10 zł ala123 +150 zł ala123 (bazarek sierpniowy) Stan konta 0 zł kociaki SASANKA, SZANTA i SZAROTKA Stan konta na 30 wrzesień wynosił -244,30 zł +46,90 zł ala123 Stan konta -197,40 zł MILKA Stan konta na 30 wrzesień wynosił -1658 zł +300 zł helli -248 zł hotelowanie 1-31.10 -65 zł badanie krwi -32 zł przejazdy do weta -128,90 zł karma nerkowa -26 zł antybiotyk Stan konta na 31 październik wynosi -1757,90 zł.
  14. Rozliczenie za październik: Stan konta na 30 wrzesień wynosił -311,50 zł -60 zł karma -135 Arthrosterol Stan konta na 31 październik wynosi -506,50 zł.
  15. Kuba dzielnie się trzyma, ale powoli włącza mu się demencja. Jest już przygłuchy i ma słaby wzrok. Kupiłam mu 3 opakowanie Sylimarolu, koszt 47,70 zł:
  16. Z tego co widzę to w necie można kupić najtaniej za ok. 220 zł. U weta raczej będzie drożej, ale zapytam jutro.
  17. Potwierdzam, Negri już po zabiegu Faktura od weta pójdzie bezpośrednio na Fundację ZEA.
×
×
  • Create New...