Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. O, byłoby super. Bo ja też nie za bardzo znam drogę 8) mimo, że przebywałam ją tyyyle razy... ale u mnie z orientacją cieniuśko. Ale może jakoś damy radę :wink: Aparatów będzie od nas dwa :)
  2. Jadę, ale nie swoim pojezdem (rozkraczył się wczoraj przy transporcie kotka z Mielca do Lublina - dokładnie w połowie drogi :x ) Jadę ze znajomym. Myślę, że jeszcze będzie jakiś samochód jechał, bo prezeska bardzo chciała być w sobotę, liczyła na mojego golfika... Mają być studenci i dziekan w schronisku.
  3. W górę maluszku... W schronisku wołają na niego Kuśtyk 8)
  4. W górę mój Miśku.. pojutrze pójdziemy na spacerek :)
  5. Bo się zmieniła ekipa w schronisku 8)
  6. w górę mój Misiu
  7. Cisza :( Tylko facet jest wściekły. Złożył sprawę do sądu.
  8. Misiu został przeniesiony do boksu, bo obcierał sobie obrożą szyję. Nadal jednak szuka domku :(
  9. astra, wysłałam Ci fotki :) borunia, jeśli uda nam się dotrzeć do tych pekińczyków, to dam znać.
  10. astra, pekińczyki są.. ale własnie sie dowiedziałam, że facet wywiózł gdzieś resztę psów i nikt nic nie wie :x wójt dostał w łapę i stoi za nim murem :x Jest natomiast pekińczyk w schronisku w Mielcu - ale to niewidomy staruszek. Mam jego zdjęcia w razie czego (słabej jakości, ale coś tam widać).
  11. W górę Misiu...
  12. 6 psów trafiło do schroniska w Krzesimowie. Dziś porobiłam im zdjęcia. Są to: 4 szczeniaki bernardynki, suczka collie i suczka owczarek niemiecki. Założyłam o nich osobny temat: TUTAJ
  13. Byliśmy dzisiaj z Miśkiem na dłuuuuugim spacerku :) nie miał być taki długi, ale Murka nie ma orientacji w lesie żadnej i jakoś się nam przedłużyło łażenie :oops: Ale Misiek zachował zimną krew, hihi 8) Kochany z niego psiak :fadein: Oto nowe fotki: [img]http://upload.miau.pl/1/9405.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/9410.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/9412.jpg[/img]
  14. Zgadza się, Brenda znalazła dom :D Z wyżłów został jedynie Sancho... Oto dzisiejsze fotki: [img]http://upload.miau.pl/1/9399.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/9401.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/9402.jpg[/img]
  15. Do schroniska w Mielcu trafil niedawno piesek potrącony przez samochód. Niestety nie udało się uratować części tylniej łapki, jest w połowie amputowana. Nie przeszkadza to jednak łobuziakowi zupełnie w niczym. Biega i podgryza do zabawy inne psy bardziej niż pełnołapowce :wink: Piesek jest malutki, wielkości jamnika. Nie ma jeszcze roku i tylko figle mu w głowie. W ogóle nie zauważa swojej ułomnosci. Ruchliwe toto, że ledwo aparat za nim nadążał. Wszędzie wciąż za mało go było. A i pieszczoty bardzo lubi,więc co sie schyliłam by zrobić mu zdjęcia, to zbliżenie strawało sie zbyt szybko za duże i miałam w kadrze tylko jego nochal :wink: Piesek przebywa w świetlicy, na wybiegu, ma pełną swobodę i masę kumpli do zabawy. Ale na pewno chciałby mieć swoich Państwa którzy by się opiekowali tylko nim. W biegu uszka mu stawają 8) [img]http://upload.miau.pl/1/7714.jpg[/img] Radość na trzech łapach: [img]http://upload.miau.pl/1/7716.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/7718.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/7719.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/7720.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/7722.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/7723.jpg[/img] A tak wygląda jego łapka: [img]http://upload.miau.pl/1/7725.jpg[/img] Telefon do schroniska w Mielcu: [b]017/ 583 15 32 [/b] ul. Targowa 11, Mielec
  16. Murka

    SZARA

    Super, że wszystko oki :D Ja też zawsze mam straszną tremę przed, w trakcie i tuż po każdym tego typu zabiegu na swoich podopiecznych... Dzielna dziewczynka!!! Głaski dla suczydła i reszty bandy :D
  17. [b]Olcia[/b], może byłby zainteresowany Brendą? :D [url=http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria.php?p=4&str=0&sort=imie&pid=11]tutaj są jej fotki i info[/url]
  18. w gorę wyżełki...
  19. podnoszę...
  20. Misiek nadal czeka...
  21. Murka

    SZARA

    Muszę się z Wami czymś podzielić :wink: Otóż dzięki Szarej poznałam kogoś wyjątkowego... A zaczęło się od tego, że ten ktoś napisał jako chętny do jej przygarnięcia z ogłoszenia w necie. No, ale suńka była już zamówiona przez azzie.. my jednak pisaliśmy do siebie dalej... podaliśmy sobie nr gg i... spotkaliśmy się 8) To było na wakacjach. Obecnie jesteśmy razem i zapowiada sie poważnie... Grześ ma 4 psy i kicie, w tym psa po przejściach, suńkę ze schroniska i kicie (dzięki mnie i jogi) znalezioną wraz ze swym rodzeństwem w lesie. Także całkowicie bratnia dusza :wink: Tak to więc psy i net zbliża ludzi 8) Głaski dla Szarej!!!! :D
  22. w górę
×
×
  • Create New...