Do schroniska w Mielcu trafil niedawno piesek potrącony przez samochód.
Niestety nie udało się uratować części tylniej łapki, jest w połowie amputowana. Nie przeszkadza to jednak łobuziakowi zupełnie w niczym. Biega i podgryza do zabawy inne psy bardziej niż pełnołapowce :wink:
Piesek jest malutki, wielkości jamnika. Nie ma jeszcze roku i tylko figle mu w głowie. W ogóle nie zauważa swojej ułomnosci. Ruchliwe toto, że ledwo aparat za nim nadążał. Wszędzie wciąż za mało go było. A i pieszczoty bardzo lubi,więc co sie schyliłam by zrobić mu zdjęcia, to zbliżenie strawało sie zbyt szybko za duże i miałam w kadrze tylko jego nochal :wink:
Piesek przebywa w świetlicy, na wybiegu, ma pełną swobodę i masę kumpli do zabawy. Ale na pewno chciałby mieć swoich Państwa którzy by się opiekowali tylko nim.
W biegu uszka mu stawają 8)
[img]http://upload.miau.pl/1/7714.jpg[/img]
Radość na trzech łapach:
[img]http://upload.miau.pl/1/7716.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/7718.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/7719.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/7720.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/7722.jpg[/img]
[img]http://upload.miau.pl/1/7723.jpg[/img]
A tak wygląda jego łapka:
[img]http://upload.miau.pl/1/7725.jpg[/img]
Telefon do schroniska w Mielcu: [b]017/ 583 15 32 [/b]
ul. Targowa 11, Mielec