Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Kochani, jutro - a właściwie to już dzisiaj :oops: - Kubuś jedzie do schroniska :D czuje się świetnie, wszystko się ładnie goi. Niestety siły wyższe (sesja) nie pozwoliły mi dziś go odwiedzić, zrobię to dopiero w sobotę za tydzień, zapewne pójdziemy na spacerek :) [color=red]Koszty pobytu Kubusia w klinice okazały sie nie tak duże: [b]całość będzie kosztwać jakieś 400 zł[/b] [/color] Na koncie LSOZu jest na cel Kubusiowy wpłacone zostało 1310 zł także spokojnie starczy na pokrycie kosztów i jeszcze zostanie - z przeznaczeniem na leczenie innych krzesimowskich piesków, które trafią do kliniki na Stefczyka. [b] Mam jednak do Was - dogomaniacy kochani - pytanie: U mnie na koncie jest 1850 zl - co mam z tymi pieniążkami zrobić???[/b] Zostały przekazane na cel ratowania psiego życia przez ludzi z całej Polski, nie tylko z dogomanii, także uważam, że trzeba je na taki cel przekazać... Mogę je też przekazać na schronisko w Krzesimowie - oni tam bardzo potrzebuję pieniędzy - jak każda placówka - będę mogła poinformowac i porobić zdjęcia - co zostało za te pieniądze zrobione, pokazać kwity i rachunki. Można też przekazać je na innego psiego biedaka w potrzebie, skoro Kubuś już jest "załatwiony". Mozna tez pieniążki podzielić na różne cele... proszę powiedzcie. Może macie jakieś propozycje?? Ja osobiście bardzo chciałabym wspomóc [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20468&start=180]dzielną Lagunkę i Scoobiego[/url]... Decyzja należy do Was, bo to Wasze pieniądze :)
  2. [b]Asiczka[/b], z takiej okazji to ja się dostosuję do Was - tzn. jeśli chodzi o datę spotkania sie w schronisku. Możemy sie spotkać gdzieś przed Mielcem czy na dworcu, cobyście się nie zgubili w tej metropolii :P Ja też Was chętnie poznam :P Pracownicy wiedzą jakie pieski są na stronie (najlepeij prosić do telefonu kierownika Skowrona). Z opisu poznają. Pies został przeniesiony teraz w inne miejsce. Był w budynku (mieli po niego przyjechać, wiec pracownicy go chcieli doprowadzić do ładu), a teraz jest na łańcuchu w innym miejscu, w cieniu :fadein: Ja sie raz tak naciełam, bo robiłam zdjęcia Scoobiemu i byłam przyzwyczajona, że obok jest nasz brodacz... podeszłam więc u machialnie chciałam pogłaskać, a pracownik mnie w ostatniej chwili odciągnął i prosił żebym uważała - to był inny kudłacz o nieco "innym" charakterze :oops: Sąsiadem Scoobiego nie mógłby być już z resztą, bo Scoobiego w schronisku na szczęscie już nie ma :) Oni psiaka tam znają jako psa podobnego do bergamasco. Ale wystarczy powiedzieć że duży czarny kudłaty z łańcucha. Tam nie ma z resztą drugiego takiego :wink: [b]Mantis[/b], oszczędzę Cię w razie czego, bo mam u Ciebie dług za Nelę :wink:
  3. [b]Asiczka[/b], łomatko :angel: :angel: :angel: Aż mnie zatkało :D Parę osób swojego czasu interesowało się tym piesem, ale nic z tego konkretnego jak widać nie wyszło... A czy to może Ty go sponosorujesz?? :) Strasznie się cieszę :D :D :D Żeby go "zarezerwować" musisz zadzwonić do schroniska :fadein: Choć tam już podchodzą do tego z dystansem, bo już ktoś sie po pieska wybierał... No i nawet ostatnia historia z borzojkiem... Ale jak podasz swoje dane i powołasz się dodatkowo na mnie to myślę że piesek bedzie już czekał tylko na Ciebie :) Dobrze, żeby wiedzieli, że jest ktoś taki, kto sie piesem zainteresował :) Ja w schronisku bede dopiero jak uda mi się sesję przeżyć - czyli koniec czerwca, początek lipca - może się spotkamy :D
  4. Tak, w lipcowym powinien być.. :D
  5. Kubuś w poniedziałek opuszcza klinikę :D Jutro lub pojutrze go jeszcze odwiedzę w Lublinie. Potem będą fotorelacje ze schroniska 8)
  6. Sancho będzie w Moim Psie - może w ten sposób ktoś się w nim zakocha...
  7. [b]Asiczka[/b] :roll: co masz na myśli? Czyżby... :look3:
  8. [b]malawaszka[/b], dzięki :D On jest wielkości olbrzyma. Wobec psów (i wszystkiego :wink: ) jest ok. Taki misior...
  9. Na konto LSOZu wpłynęło jeszcze przez ten tydzień [b]360 zl[/b] na Kubusia :D Kubusia dogląda moja znajoma, bo ja mam teraz sesję i ledwo wyrabiam. W sobotę postaram sie go odwiedzić, wiec będą wieści i zdjecia :)
  10. U Kubusia wszystko oki :D Za parę dni, jak wszystko pójdzie dobrze, będzie mógł opuścić klinikę. Wówczas schronisko przyjmie go na SPECJALNYCH warunkach aż do czasu jak będzie mógł zamieszkać w swoim prawdziwym domu (jest już prawie ukończony) - co nastąpi za jakieś 2-3 tygodnie.
  11. Bo siadł serwer :x Jak się mu nie polepszy do jutra, to wrzuce gdzie indziej.
  12. Nie wiem jakie rasy są mu najbliższe... Ten pies też już był na dogomanii [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15024&postdays=0&postorder=asc&start=0]tutaj[/url] i [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19611&highlight=bergamasco]tutaj[/url]. Ma pecha :( Jest cudowny, spokojny, bardzo łagodny. Nie jest staruszkiem, ale nie jest też młodym psiakiem. Myślę, że ma około 5-6 latek. Piesek ma wirtualną opiekunkę, która wpłaca od czasu do czasu na niego pieniążki, obiecała kiedyś po niego przyjechać, ale nie przyjechała :( Taki cudowny pies nie może marnieć na łańcuchu :cry: Czeka już kilka lat na swoją szansę... Oto wczorajsze zdjęcia: [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg2.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg4.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg3.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg5.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg6.jpg[/img] [img]http://www.rsoz.superhost.pl/images/Mielec/berg8.jpg[/img] Kontakt do schroniska: [b]tel. 017 - 583 15 32, ul. Targowa 11, Mielec[/b]
  13. Wczoraj odwiedziłam psiaka... Chciałam mu w końcu jakieś łądne zdjęcie porobić, ale na chęciach sie skończylo, bo łobuz paru minut nie usiedzi w miejscu :) Tutaj pracuje nad krzesłem: [img]http://upload.miau.pl/1/16186.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/16187.jpg[/img] A tutaj nieudane portrety: [img]http://upload.miau.pl/1/16188.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/16189.jpg[/img]
  14. Ja sie przyznam że nie wiem czy było czy nie :oops: Podano mi godzinę 19.15, ale patrzyłam dzis w programie i o tej porze żadnego Kuriera nie ma :roll: Czekalam, ale jakis serial chyba był :roll: Także nie wiem o co chodzi :(
  15. Podnoszę Misia :(
  16. Sancho nadal czeka :(
  17. Oto obiecane fotki. Kubuś ożywił się straszelnie :D Co widać tutaj: [img]http://upload.miau.pl/1/15784.jpg[/img] Tutaj widać jak ładnie została zaszyta rana: [img]http://upload.miau.pl/1/15783.jpg[/img] W plenerze ciężko było mu skupić się na pozowaniu :wink: [img]http://upload.miau.pl/1/15791.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/15792.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/15794.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/15795.jpg[/img] Trzeba było mu pomóc :lol: [img]http://upload.miau.pl/1/15788.jpg[/img] [img]http://upload.miau.pl/1/15789.jpg[/img]
  18. No i stało się :D [color=red][b]NA KUBUSIA CZEKA JUŻ PRAWDZIWY STAŁY DOM[/b] [/color] :D :D :D Zamieszka pod Warszawą, w domu z ogrodem. Z dwoma innymi pieskami: jednym ze schroniska, drugim znalezionym w lesie :D Jego przyszla właścicielka odwiedziła go już w klinice, Kubuś jeszcze chyba nie wie że to jego przyszła Pani :wink: Mam nadzieje, że w końcu uda się jej zalogować na dogomanii, bo ma niestety z tym problemy... Bardzo sie cieszę :D :D :D Aha, [b]o Kubusiu bedzie jeszcze mowa jutro w ogólnopolskiej TVP3 w "Kurierze na żywo" o 19.15[/b] - będą pokazane jego zdjęcia jako przykład bestialstwa ludzi wobec zwierząt. Teraz tylko znaleźć drania, który to zrobił :evil: W okolicy, gdzie go znaleziono zostaną wywieszone plakaty ze zdjęcie i historią Kuby. Policja już powiadomiona, policjant przyjmujący zgłoszenie aż złapał się za głowę, jak usłyszał co ten pies przeszedł.. Zdjęcia z wczorajszej wizyty będą za około 3 h, bo teraz lecę na wykład.
  19. Zdjęcia już są. Wrzucę je wieczorem, ponieważ wczoraj mój domowy internet odmówił współpracy. Teraz jestem już w Lublinie :) Kubuś miał już zabieg zszycia rany na szyi. Za jakis tydzień będzie ściąganie szwów i będzie mógł opuścić klinikę :D
  20. Kochani, [b]na konto LSOZu przyszło 950 zl[/b] :o :D :D Kubuś ma się świetnie. Jest bardzo kontaktowy, życie wróciło do niego chyba ze zwojoną siłą :lol: Ja teraz jestem w domu (na Podkarpaciu) i będę tu chyba przez cały week, także nie będę mogła go odwiedzić w najbliższym czasie. Ale jutro prawdopodobnie pojedzie do niego mój Jarek, także będą zdjęcia i dokładne info.
  21. Dziś przyszło 100 zł od kociabanda :buzi: [b]Także mamy już 1850 zł [/b] :o :D :D Materiał w Panoramie był moim zdaniem wspaniale zrobiony, nic nei zostało przekręcone :wink: Bedzie najprawdopodobneij kontynuacja. [b]andzia[/b], pieniążków na razie mamy już sporo, myślę, że wystarczy :lol: na moje konto wciąż są jakieś wpłaty. Dziś wieczorem bede wiedziec dokłądnie ile przyszło na konto LSOZu. Mam nadzieję, że zaraz po opusczeniu kliniki psiak trafi już do nowego domu. Mam wciąz zgłoszenia chętnych do zaopiekowania się nim. Myślę, że już niedługo na pieska będzie czekał 100% dom :D
  22. Schronisko zawiadomiło już policję o sprawie! Wyśle stosowne pismo do komendy. Zobaczymy co oni na to...
  23. Ufff, jesteśmy z Kubą już po zdjęciach :fadein: Materiał będzie przedstawiony [b]dzisiaj o 18.00 w Panoramie w lubelskiej TVP3[/b] Kubuś będzie miał dzisiaj popołudniu zabieg plastyki szyi. Czuje sie świetnie, chce sie bawić, jest wesoły i żywy :D
×
×
  • Create New...