Przepraszam, że tak wpadłam, ale miałam chwilkę tylko i nie mogłam się powstrzymać, żeby się nie podzielić z Wami tą wiadomością :D
Otrzymałam telefon od przemiłego Pana z allegro i dech mi zaparło...
W ciągu dnia, dwóch wszystko się powinno wyjaśnić, szansa jest duża :D
Nie chcę na razie nic pisać, żeby nie zapeszać.
Ale kochani - cuda się zdarzają :o
Ulka18, do Was już napisałam, bo musicie pomóc :P