Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Misiek od niedawna jest już w nowym domu z ogrodem :D Uciekł dwa razy, za każdym razem wrócił :o Teraz jest już zabezpieczony przed ucieczkami i mamy nadzieję, że to będzie jego dom na zawsze... :D
  2. Podałam p.Zygmuntowi adres tego tematu więc zapewne zaglądnie, bo jest pod wrażaniem zaangażowania dogomaniaków w sprawę Bruna :D
  3. [b]eloise[/b], niestety jak na razie cisza :( Jedyna nadzieja w jogi... Jeśli będzie jechać wcześniej to na pewno da znać.
  4. P.Zygmunt i tanitka sie już umówili, ale mimo wszystko jeszcze napisałam maila do p.Zygmunta, aby wszystko dokładnie mu wyjaśnić odnośnie busa. Podałam telefon do irmy. Także teraz tylko czekać jaka będzie decyzja :) To by chyba była najlepsza opja dla Bruna - tak, tak to nie jest już bezimienny wyżełek :D
  5. tanitko, p.Zygmunt baaaaardzo się ucieszył z Twojej propozycji pomocy, zwłaszcza, że dla psa ta podróż będzie mniej uciążliwa. Wysyłam Ci namiary do przyszłych właścicieli wyżełka :D
  6. tanitka :o suuuper!!! Jesteś wielka!!! Podaj mi proszę telefon do siebie na PW a podam tym ludziom :D Oni niestety nie mogą samochodem przyjechać, nie ze względu na koszty, ale na to, że żona tego Pana nie ma wprawy w jazdę na taką skalę. Do Warszawy jest połowa drogi i lepsze połączenie jeśli chodzi o pociągi :D
  7. Katcherine, Ci drudzy... nie odezwali się :roll: jak na razie :roll: Ale jakby co to podsunę im oczywiście inne wyżły w potrzebie :)
  8. Wyżełek jedzie do domu!!! W sumie były nim zainteresowane dwie rodziny, ale jedna wykazała się nieprzeciętnym zdecydowaniem i determinacją. Decyzja zapadła w ciągu jednego dnia :D Rezygnacja i smutek wyżełka zapadły w serca wspaniałym ludziom z Gdańska. Najprawdopodobniej przyjadą po wyżełka pociągiem (niestety ich praca nie pozwala na urwanie się obojga aby jechać samochodem). Mają już psa po przejściach, a wyżełek przypomina im bardzo ich nieżyjącą już wyżliczkę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w piątek wyżełek zobaczy swoją Panią :D Oj, szczęście mają te mieleckie wyżełki :o anielica :calus: to dzięki Tobie :)
  9. [b]jogi[/b] :kciuki: eloise ma transport z Krakowa do Częstochowy w piątek lub sobotę. @sica niestety będzie jechać dopiero pod koniec września albo nawet jeszcze później :(
  10. [b]Ulka18[/b], ja napisałam do @sicy wczoraj, na razie cisza :(
  11. Bokserek podobno ma około 8 lat, został komuś podrzucony i ten ktoś oddał go do schroniska. Jest łagodny i spokojny, ale ma dominujący charakter. W schronisku jest conajmniej od ponad pół roku.
  12. Śliczne zdjęcia :D Kochane psisko! Mam nadzieję, że w poniedziałek, wtorek będę mogła napisać tu jakąś dobrą wiadomość...
  13. [b]eloise[/b], wysłałam Ci PW :) Kochani, mamy transport dla psiaka, ale dopiero pod koniec września. Może ktoś będzie jechał wcześniej tą trasą i mógłby psiaczka podrzucić do domku? :D
  14. Przepraszam, że tak wpadłam, ale miałam chwilkę tylko i nie mogłam się powstrzymać, żeby się nie podzielić z Wami tą wiadomością :D Otrzymałam telefon od przemiłego Pana z allegro i dech mi zaparło... W ciągu dnia, dwóch wszystko się powinno wyjaśnić, szansa jest duża :D Nie chcę na razie nic pisać, żeby nie zapeszać. Ale kochani - cuda się zdarzają :o Ulka18, do Was już napisałam, bo musicie pomóc :P
  15. JEST :D Jest nadzieja dla wyżełka! Trzymajcie kciuki :D
  16. Hehe, zdublowałyśmy się 8) Ale ja byłam o kilka sekund szybsza :P
  17. Wyżełek jest już na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62767382 dzięki anielicy :Rose:
  18. Już się odzywam :D Wysłałam Ci pw! Nie jestem na necie przez cały dzień, ale staram się conajmniej raz wdepnąć. Z transportem nie będzie raczej problemu 8)
  19. [b]eloise[/b] :jumpie: :silly: Już do Ciebie piszę na pw :D
  20. [b]eloise[/b] :o :D Rany, byłoby super!!! :D Z drugim psem nie będzie problemu, bo Kuśtyk przebywa w świetlicy i dokazuje z innymi psami ile wlezie, zsocjalizowany jest doskonale :wink: Trzymam mocno kciuki :thumbs: :D
  21. [b]anielica[/b]:buzi: , ja napiszę notkę o psiaczku :D
×
×
  • Create New...