-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Sunia tragicznie znosi warunki schroniskowe... Oddał ją do schroniska człowiek, który twierdzi, że ją znalazł :roll: Sunia jest spokojniutka, łagodniutka i przerażona sytuacją... Może ktoś mógłby ją stamtąd zabrać na ostanie chwile życia? Ona umiera w schronisku :(
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziś odwiedziłam Fuksika. Mam dobre wieści: psiak nie ma żadnych kłopotów z załatwianiem potrzeb fizjologicznych, panuje nad wydalaniem moczu i kału. Ogonek też ma sprawny, bo nim macha :wink: A oto uśmiechnięta mordka: [img]http://img348.imageshack.us/img348/9367/fuks49im.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/1909/fuks37px.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/7964/fuks15ky.jpg[/img] [img]http://img454.imageshack.us/img454/8793/fuks22ln.jpg[/img] -
[b]Nati5[/b] cieszę się, że Sancho vel Saper się odnalazł :D Dowiedziałam się, że zaginął i wiadomości te zostały potwierdzone w schronisku. Nigdzie nie napisałam, Sancho ma niedobrego Pana :o Chyba mnie z kimś mylisz, Nati5 :wink: Mam nadzieję, że to ostatnia taka wyprawa Sancha i już wszystko będzie ok :D
-
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]zaba[/b], na żywo, to ciężko odejść od jego boksu... Ten psiak chyba powziął sobie za obowiązek cieszyć sie za wszystkie psy w schronisku :roll: -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]anielica[/b] :lilangel: :D -
FUKS - cudnaśny piesek czeka na kogoś o wielkim sercu
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]pajunia[/b], nie przyszło mi na myśl wypytać :oops: Ale dowiem się wszystkiego. On przebywał bardzo długo w lecznicy w Lublinie, na początku jakaś szansa była, że będzie chodził, ale niestety nie udało się. Także myślę, że nie ma nadziei na jego pełnosprawność :( [b]AśkaK[/b] ten słodziakowaty misiaczek przy zakładaniu wózka zmienia się w bestyjkę 8) i kłapie zębiskami gdzie popadnie :lol: Ale myślę, że przyzwyczajenie go do wózka to kwestia czasu i cierpliwości :roll: -
Błysk reflektorów, pisk opon i straszny ból. Tyle mógł zapamiętać. Zapewne sam nie wie co się stało, ale na pewno wie, że stało się "coś", bo od tamtej pory nie jest w pełni sprawnym psiakiem. Mimo tego, że dwie tylnie łapki odmawiają mu posłuszeństwa, wcale nie traci dobrego nastroju i nie skąpi uśmiechu wszystkim dookoła. Jest przekonany, że świat pełen jest dobrych ludzi i że ktoś go pokocha takim jaki jest. Ktoś przecież zabrał go z jezdni i zawiózł do lecznicy, gdzie długo ważyły się jego losy. Tam znaleziono mu miejsce w schronisku w Krzesimowie pod Lublinem, gdzie obecnie przebywa, napełniając smutny schroniskowy boks radością i spojrzeniem pełnym wiary w lepszą przyszłość . Czeka na kogoś o wielkim sercu kto go pokocha. On nawet nie myśli nie wierzyć, że ktoś taki się nie znajdzie. Miał wiele szczęścia, dlatego ma na imię Fuks. Fuks ma około półtora roku, jest małym kudłatym pełnym optymizmu psiakiem. Nie można przejść obok niego obojętnie. Jest wesoły, ruchliwy, ufny, przyjacielski i bardzo lgnie do ludzi. Bardzo dobrze też dogaduje się z innymi psami. W boksie Fuks ma rozłożone dywany, ponieważ chodząc po betonie bardzo zdziera sobie skórę na łapkach. Szukamy dla niego domu, bo ten psiak nie nadaje się na spędzenie reszty życia w schronisku. Mam nadzieję, że znajdzie sie taki dom, oraz taka osoba, która będzie umiała przyzwyczaić malca do używania wózka (Fuks wózek ma kupiony, ale nie pozwala go sobie założyć :( ) A oto Fuks: [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks5.jpg[/img] [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks4.jpg[/img] Co mi tam paraliż, ja i tak będę biegał :) [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks3.jpg[/img] Z serii: jaki jestem słodki :) [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks.jpg[/img] [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks1.jpg[/img] [img]http://www.linuxpl.com/~kuba/krzesimow/galeria/Fuks2.jpg[/img] Fuks przebywa w schronisku w Krzesimowie pod Lublinem. Telefon do schroniska: [b](0 81) 723 85 30[/b]
-
Niestety, Sancho uciekł z nowego domu i jak do tej pory się nie odnalazł :(
-
Misiek dzisiaj był ze mną na spacerku, ale musiał wrócić na łańcuch... Trochę pociemniał na jesień: [img]http://img28.imageshack.us/img28/8207/misiek12fy.jpg[/img] A tu w galopie 8) [img]http://img28.imageshack.us/img28/3867/misiek3kq.jpg[/img]
-
Potwierdzam :D Jutro postaram się wybrać leki. Za dwa tygodnie będę jechać do domu, to je przywiozę oraz karmę ile mi się zmieści w moim czterokółku :D
-
Mam nadzieję, że nie... Nie chcę pisać nic niepotwierdzonego.
-
W sobotę będę w schronisku i dowiem się czegoś konkretnego na temat domu Sancho. Aktualnie dochodzą do mnie różne i niezadowalające informacje na ten temat :(
-
Ruszyły na stronie adopcje wirtualne :D [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] Jeszcze musimy dopracować szczegóły, ale myślę, wszystko wyjdzie w trakcie działalności działu :D W dziale adopcji wirtualnych są już dwa adoptowane wirtualnie psiaki :buzi:
-
Niestety... Misia właściciele oddali do schroniska :( Mimo, że zostali uprzedeni, że Misiek lubi wyprawiać sie na ekspady i potrzebuje solidnych zabezpieczeń :( Misiu znów czeka na łańcuchu i cieszy się do wszystkich.
-
Sancho znalazł niedawno wspaniały dom :D :D :D
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Murka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Bruno :D :D :D -
morningrise, zmniejsz fotki, bo sie wątek rozłazi. Tak do 500 pixeli. Trzymam kciuki za psiaka.
-
[quote]Murka juz niedlugo rusza na studia, wiec bedzie miala chlopakow - Adama i Kube - pod reke, zeby robic techniczne zmiany na stronie.[/quote] Pod ręką to nie za bardzo, pod myszką raczej, bo wtedy oni będą mieli stały dostęp do netu. Bo ja w Lublinie, Kuba w Warszawie, a Adam w Zamościu 8) Cieszę się, że Adopcje Wirytualne już widoczne :D Jeszcze będzie tam naniesiona poprawka odnośnie miesięcznej kwoty deklarowanej przez opiekuna.
-
Kochani, mam do Was prośbę. Otóż powstał już dział na stronie www na temat adopcji wirtualnych, ale Ulka18 nie widzi przycisku "Wirtualne", a ja widzę i mi działa :o Czy możecie sprawdzić jak jest u Was? [url]www.mielec.bezdomne.com[/url] Przycisk znajduje się (u mnie) pod przyciskiem "Adopcje".
-
[b]Ulka[/b], masz jeszcze moje 150 zl :D
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Murka replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zdjęcia są pięęęękne :D :D :D A Bruno jakby odmłodniał conajmniej o połowę lat :P -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]eloise[/b], czekamy!!! :D -
[b]anielica[/b], aukcja na pewno będzie, tylko muszę się zebrać do napisania tekstu :oops: [b]jogi[/b], cieszę się, że się odezwałaś :) Strasznie mi szkoda tej mordy, pasował do mojego ogródka :P Mama tylko była niezadowolona, że taranował wszystkie kwiatki jak czołg :P Kubuś został wczoraj zaszczepiony przeciw nosówce i oglądnął go wet :) Razem z Kubusiem do schroniska pojechało kilka kartonów karmy psiej i kociej oraz leki :)
-
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]Dika[/b], zarzut ujdzie Ci płazem tym razem :P :P :P Postów nie usuwam, ponieważ nie pojawiły się w nim jakieś niecenzuralne słowa. Nie chcę też, by pomyślano, że usuwam coś co jest dla mnie niewygodne. Wprost przeciwnie, nie mam nic do ukrycia i nie obawiam się zarzutów pod moim adresem. Każdy ma prawo wypowiedzieć tu swoje zdanie. A pieniążki kubusiowe są dość ściśle z tym tematem związane, więc nie widzę potrzeby ciachania :wink: A co do Kubusia, pozwolę sobie zacytować część dzisiejszego SMSa od Sylwii :D "... Z Kuba wszystko ok - strasznie mu tyłek odżył, biega, kopie pół metrowe doły i ogólnie woli siedzieć i spać na zewnątrz niż w domu..." :D -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]eloise[/b], ale Ci fajnie, nie masz chyba możliwości, aby się smucić i mieć jakieś zmartwienia :D Super, że się psiaki tak dogadały :lol: Ech, u mnie w domu też było tak wesoło jak były dwa psiaki, ale rodzice nie chcą juz drugiego :( A ja w Lublinie nie mam na razie warunków... Ale kiedyś sobie odbiję :P