Kochani, właśnie zadzwonił do mnie bardzo miły Pan z Podlasia zainteresowany boksiem (dzwonił co prawda w sprawie białego bokserka, ale nakierowałam go na łaciatka). Będę z nim w kontakcie, ma jeszcze wszystko ustalić z resztą rodziny itp. ale jest duża szansa, że boksiu będzie miał dom. Trzymajcie kciuki! :D
xxymena witaj :multi: