Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Adek, witaj na forum :D Z transportem wypadła nowa opcja, zaraz Ci wszystko opiszę w mailu :)
  2. Sunia jest po sterylizacji, także boksiu może pozostać "w całości". :wink: Wstępnie umówiłam się z p.Adrianem na obdiór boksia z początkiem grudnia :D
  3. Pan Adrian ma dom z ogrodem i 2-letnią suczkę bokserkę, także boksiu miałby idealne warunki :D
  4. Jeśli nic się wcześniej nie znajdzie, to na początku grudnia mamy transport z Podkarpacia do Łodzi i bokserek może pojechać :)
  5. [img]http://img394.imageshack.us/img394/2418/boks102samiecmodszy236le.jpg[/img] To zdjęcie to mistrzostwo świata...
  6. Pan Adrian z Kutna zdecydował się na bokserka :D Teraz tylko kwestia transportu: prosimy o pomoc! :Help_2: Pan Adrian może dojechać samochodem np. do Warszawy, ewentualnie do Lublina (ja niestety siedzę w Lublinie i nie ruszam się stąd do Świąt...). Ale całej trasy nie da rady pokonać :(
  7. Kochani, właśnie zadzwonił do mnie bardzo miły Pan z Podlasia zainteresowany boksiem (dzwonił co prawda w sprawie białego bokserka, ale nakierowałam go na łaciatka). Będę z nim w kontakcie, ma jeszcze wszystko ustalić z resztą rodziny itp. ale jest duża szansa, że boksiu będzie miał dom. Trzymajcie kciuki! :D xxymena witaj :multi:
  8. :o Bruno rozrabia :o :lol: To zasługa tylko i wyłącznie wspaniełego domu i opiekujących się nim ludzi :angel:
  9. Piękne hienki :D Trzymam kciuki za dobry dom dla pręgusków :D
  10. Jak będę miała info, dam znać! :)
  11. Weterynarz czytający opis zdjęcia ma sie skonsultować z kolegą chirurgiem. Jakaś nikła nadzieja jest...
  12. Jest pani, która chce zasponsorować leczenie i rehabilitację Fuksika, będziemy walczyć!
  13. Ojeju, jaka śliczna budka :angel: Kochany Kubuś ma cudowny boks i schronienie! Dzięki Ci pajuniu :buzi:
  14. :iloveyou:
  15. Fuksik dzisiaj nawet nie chciał wyjść z budy :( Pewnie za sprawą paskudnej pogody... [img]http://img261.imageshack.us/img261/5622/fuks4tx.jpg[/img]
  16. W schronisku sunia mieszkała w boksie z kilkoma psami i nie było żadnych problemów, totalna olewka.
  17. Dziewczynki kochane :D Ja właśnie dostałam info, że sunieczka ma 17 lat :o Co powiedział wet na temat jej wieku?
  18. Budy są jak zwykle piękne :D Pieniążki ode mnie to pozostałość po transporcie bokserki ze schroniska w Krzesimowie, sponsorowanym przez avii oraz aim :)
  19. [b]tanitka[/b], zdjęcia suuuuuuper :D To już nie ten smutas schroniskowy... :iloveyou:
  20. Trzymajcie kciuki.... Nie chcę nic zapeszyć... Ale trzymajcie kiuki...
  21. anielica, leki od Ciebie zawiozłam do schroniska w środę. Kierownik baaaardzo się ucieszył :D
  22. Dziewczyny, jesteście WIELKIE :o
  23. Kalina :angel: :angel: :angel: Dzięki za SMSa.
  24. Rauni, sunia nie jest agresywna wcale. Mieszka z kilkoma psami w boksie i nie ma żadnego problemu. Ona nie wychodzi właściwie z budy :( Jest w schronisku na Pancernikaów 9 w Lublinie. Ta stronka niestety nie jest aktualizowana, niedługo powstanie nowa :D
×
×
  • Create New...