Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Jeszcze mam taką nieco krótszą wersję poczynań Pumci: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/bPx3oA30sN/[/URL]
  2. [B]Ra_dunia[/B], to żadne cuda ;) A już na pewno nie moje ;) To naturalne, że gdy odchodzi schroniskowy stres i psiak ma nieco więcej przestrzeni, spokoju, kontakt z człowiekiem to staje się radośniejszy. Nie wiem czy Puma będzie kiedyś takim "normalnym", ufnym psem, ale wierzę mocno, że przełamie się choć częściowo. Z resztą sami widzicie, jak się cieszy na głos człowieka (również na widok) :loveu: Teraz będę z nią "pracować" ze smakołykami :cool3: A że jest urokliwa, to zasługa mojej teściowej, która (nie wiem czy TZ wspominał) gdy byłam w szpitalu Pumcię porządnie wyczesała ;)
  3. [B]agusiazet[/B], mój telefon 503683050, mail [email][email protected][/email]
  4. Dzisiaj ze zdziwieniem stwierdziłam, że Puma bez żadnych skrupułów bierze z ręki smakołyki :-o Na początku było to nie do pomyślenia :roll: A tutaj udało mi się sfilmować typowe zachowanie Pumci ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/1dc3bcy9Uc/[/URL]
  5. Zastrzyków podskórnych wolelibyśmy nie podawać sami, bo różnie nam to wychodzi :razz: Poprosimy weta ;) Co do zastrzyków dostawowych, to nasz okoliczny wet powiedział, że do łokciowego stawu podawał zastrzyk tylko dwa razy. Co innego jest ze stawem kolanowym (podobno to prostsze). Tak więc będziemy jeździć do Stalowej Woli z Deścikiem :cool3:
  6. Ra_dunia, Agusek ma ponad 1000 zł na swoim koncie ;) W przyszłym tygodniu zrobię rozliczenie, bo minie miesiąc pobytu Aguska w hoteliku. Także spokojnie wystarczy na Aguskowe zabiegi. Oby tylko nie musiał wykorzystywać całej kwoty na pobyt w hoteliku :cool3:
  7. Frytela, mogę Ci podesłać plakacik mojego autorstwa, tylko on jest taki bardzo prosty, bo mam czarno-białą drukarkę i stawiam na walory informacyjne, a nie plastyczne :oops:
  8. [quote name='ARKA']:crazyeye: to znaczy, dlaczego nie dzieje sie dobrze? Nigdy nie byłam w tym nowym schronisku i nie znam ludzi, także mogę tylko powiedzieć to co słyszałam. Na dogomanii też o tym jest http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115285 I na forum animalsu: http://www.animals.lublin.pl/forum/watek/2
  9. Mysia, który to dokładnie staw, bo nasz wet twierdzi, że umiejętność podania zastrzyku zależy od tego jaki to staw :roll:
  10. Gacek jutro o 11.00 pożegna się ze swoimi klejnotami ;)
  11. Agusek dzisiaj zaliczył wizytę u dziewczyn w lecznicy w Stalowej Woli. Na oczkach ma już zmętnienie spowodowane wiekiem i nie ma tam nic do leczenia. Niestety ząbki Aguska nie są w najlepszym stanie. Kilka kwalifikuje się do usunięcia. Umówiliśmy się na zabieg na początku przyszłego tygodnia. Wtedy też dokładnie obejrzymy tą łapkę. W Stalowej Woli jest możliwość wykonania prześwietlenia, więc w razie czego zrobimy jeśli będzie taka potrzeba. Koszty: Przejazd do Stalowej Woli 30 zł Aguskowi zrobiłam plakaty, które powieszę w lecznicy w Stalowej Woli, Janowie Lubelskim oraz Lublinie. Oby przyniosły mu szczęście :cool3:
  12. Pumcia ma porobione plakaciki, mam nadzieję, że zwiększy to jej zainteresowanie :roll:
  13. Amisi porobiłam plakaciki, zawisną w Stalowej Woli, Janowie Lubelskim i Lublinie. Zawsze to dodatkowa szansa dla uszastej ;)
  14. Gacek doczekał sie w końcu plakacików, "zawiśnie" w lecznicy w Stalowej Woli i Lublinie ;)
  15. Z tego co wiem, to w Lublinie nie dzieje się dobrze :shake:
  16. Oki, dowiem się w poniedziałek. Jeśli nasz janowski wet nie będzie w stanie, to myślę, że dziewczyny ze Stalowej Woli (jogi) dadzą radę :cool3: Stalowa Wola jest od nas 40 km, zawsze bliżej niż Lublin (80-90km).
  17. [quote name='Ulka18'] Murka, na mala Murcie nie 'narzekaj', bo i tak pozwolila Ci nakrecic 2 filmiki i zrobic mase zdjec Amisi, Aguskowi i Gackowi :wink:[/quote] Nooo, czasem pozwala mi wyjść na chwilkę ;) Ale dba o mnie bardzo, żeby mnie słoneczko za bardzo nie przypaliło lub żeby siedzenie przy kompie mi nie zaszkodziło :lol!:
  18. Jeśli chodzi o zastrzyki to nie będzie problem, tylko dodatkowy koszt (dowóz do weta lub przyjazd weta). Ale miesięcznie nie będzie tego wiele, a na pewno warto ;)
  19. Mam jeszcze dwa filmiki, ale wczoraj nie mogłam umieścić, bo Murczątko stwierdziło, że za długo siedzę przy kompie ;) [URL]http://www.wrzuta.pl/film/qpTV6Y5bGB/[/URL] [URL]http://www.wrzuta.pl/film/bXKyjcp0fa/[/URL]
  20. Finanse Pumci są bardzo dobre, co miesiąc przesyłam Lucynce rozliczenie na maila, także jest informowana na bieżąco ;)
  21. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5783/amm11do8.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5179/amm12jh4.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6625/amm6au3.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9826/amm7wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/8612/amm8ri2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/1371/amm9xg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3267/amm10oa9.jpg[/IMG]
  23. Dzisiejsza Amisia ;) Wybaczcie roboczy strój TZa, u nas wciąż remont i budowa kojców. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/5998/ammhi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6483/amm1zk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8910/amm2rn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/6422/amm3pw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/146/amm4au3.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2924/amm5wk0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...