-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
W boksie nadal czysto, a Roan załatwia się na trawce ;) W boksie jedynie znaczy teren. Na razie majestatycznie zwiedza cały ogród, niewiele sobie robiąc z ludzi, cmokania, wołania itp. Porobiłam trochę zdjęć (wstawię jutro). Zapewne jak się nieco zadomowi psisko to może pokazać co potrafi, ale odpukać na razie jest w porządku. Faktycznie ma hopla na punkcie jedzenia :razz: Trzeba uważać, bo warczy przy misce. Jeśli chodzi o nowy wątek to ja nie mam nic przeciwko ;) Jednakże dobrze by było, żeby założył go ktoś z Was, kto zna dokładnie od początku historię Roana, bo ja tak tylko z grubsza :oops: nie mam kiedy dokładnie przeczytać całego wątku :oops:
-
Super z cegiełkami :multi::crazyeye: A my będziemy podawać lek od tanitki, zobaczymy jakie będą efekty :razz:
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na szczęście poszedł tylko jeden szew, nie trzeba było szyć, tylko brzunio został zapryskany antybiotykiem i powinno się zagoić. Kołnierzowanie zostało oczywiście przedłużone. I kolejna dawka antybiotyków :razz: -
Roan miał mieć problem z zachowaniem czystości... :roll: Tymczasem bardzo ładnie załatwił swoje potrzeby na spacerze :razz: w boksie czysto :p
-
Wątek Fresco: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10577433#post10577433 Zapraszam ;)
-
Piękny młody ok. 2 letni śniady owczarek collie. Bardzo łagodny i spokojny. Przybłąkał się do ludzi, którzy odwieźli go do schroniska w Zamościu. Stamtąd został zabrany do kliniki i obecnie przebywa w hoteliku pod Janowem Lubelskim. Jego wątek na forum collie: [URL]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3393&start=0[/URL] FRESCO SZUKA DOBREGO DOMU! [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2386/frescocu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2631/fresco1gq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9779/fresco2lp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8533/fresco3li3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7352/fresco4rq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/3829/fresco5of8.jpg[/IMG] [COLOR=Blue][B]Dziękujemy Lucynce z forum collie za sponsorowanie pobytu psiaka w hoteliku![/B][/COLOR] [B]Kontakt w sprawie adopcji: 503683050 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
-
Nie miałam kiedy :shake: Ostatnio nie byłam w stanie nawet dokończyć pisania na forum, bo wciąż coś mi przerywało. Może jutro znajdę chwilkę, ale nie wiem czy nie będzie za późno :( Agusek się pięknie zagoił, ostatnie chwile z kołnierzem ;) Dzisiaj odwiedziły Aguska ciocie Jo37 i esperanza i stwierdziły, że to naprawdę przesympatyczny psiaczek ;)
-
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Panienki mają największy apetyt w całym hoteliku :lol: Ich miska zawsze jest pusta :roll: Stresów nie mają, wylegują się nawet wypuszczone z boksu... Chyba trzeba będzie przejść na dietę :razz: -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magusia niby flegmatyczna i spokojna, ale potrafiła ściągnąć kołnierz i rozpracować ubranko pooperacyjne :mad: Skutek: rozlizane szwy, jutro musimy podjechać do dziewczyn w Stalowej Woli i poprawić :cool1: -
Roan juz u nas ;) Fajny z niego misior :loveu::loveu::loveu: Jutro postaram się o fotki i pierwsze spostrzeżenia :cool3:
-
Dziś odwiedziła nas nie tylko ciocia Jo37 ale też esperanza ;) Cioteczki zostawiły nam niezwykłego lokatora, o czym zaraz napiszę na wątku hotelikowym. Lek już mam, dzięki tanitka :loveu:
-
Pobyt w hoteliku też sponsoruje Lucynka ;) Zaraz mu założę wątek. Czy to jest Astor? Z tym wnukiem to może być możliwe, bo kollaki uwielbiają "zaganiać" biegające dzieci :roll: W każdym razie pies jest przespokojny i bardzo łagodny jak na razie, podaje łapkę, dopomina się o uwagę itp. Jest przesympatyczny i straszliwie inteligentny: rozpracował zamknięcie klatki kennelowej (podczas transportu) :razz: Aha, czy ktoś wie ile on może mieć lat? Wygląda na młodziaka.
-
Fresco już u nas, spokojny, kochany, miły pies :loveu: Jutro postaram sie o fotki i wątek dla niego ;)
-
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zywymtrudniej'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6904f68393e6a633.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/254/6904f68393e6a633m.jpg[/IMG][/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu: Piękna fotka! Kto by pomyślał, że Kola potrafi byc dominantką :-o:cool3: Cicha woda ;) Dobrze, że już wszystko OK. Jeśli chodzi o szczekanie to trudno mi coś doradzić, prawdopodobnie Kola w ten sposób broni swojego domu i swojego terytorium :roll: Może faktycznie jakieś odwracanie uwagi przy zbliżaniu sie do domu (zabawka, smakołyk) by pomogło? :roll: -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
A ja w między czasie podniosę panienki ;) Melancholijna Musia [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7274/musiaqx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4994/musia1bk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/2131/musia2ww8.jpg[/IMG] Pysia himalaistka :lol: [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5990/pysiatu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/9787/pysia1fr5.jpg[/IMG] -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcia wciąż w ruchu... Coraz wspanialej się cieszy na widok człowieka, już nie jest to tylko machanie ogonkiem, ale "taniec" w miejscu, przebieranie łapkami, "ukłony"... Wykonanie zdjęcie portretowego to nie lada wyzwanie... :razz: [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/714/pumciasd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3430/pumcia1su1.jpg[/IMG] -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Amisia szaleje głównie z Pieszczotkiem, którego Reno znalazła na filmiku z Pumcią: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4120/pieszczotek1oq7.jpg[/IMG] Zrobiliśmy go na sznaucerka ;) Z Amisią dogadują się idealnie, mają podobne nakłady energii :cool3: Szaleją w sumie we trójkę, bo Saba jest wszędzie gdzie jest zabawa ;) -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek melduje pełną gotowość do pójścia do domku ;) Odkołnierzowany i zagojony! [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7923/gacekkktd5.jpg[/IMG] -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Zwariowana Amisia szuka aktywnego domku ;) [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2715/ami1py0.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/512/amigr5.jpg[/IMG] -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że już wszystko ok :) Mam nadzieję, że świerzba też się szybko pozbędziecie :cool3: Fafiorek wiele w swoim życiu przeszedł, kilka lat w schronisku, więc może mieć jakieś nerwowe nawyki :roll: [B] Agniesiulka[/B], a Ty jak się czujesz? ;)