-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']No wlasnie :???: Gacek od dawna w hoteliku, ani jednego telefonu w jego sprawie :shake:[/quote] Był jeden telefon od tej pani z Tarnowa, ale to ja jej odradziłam, bo z labradorem Gacek by się pożarł :shake: Dziwi mnie ten brak zainteresowania, przecież to taki urokliwy i wspaniały psiak :-( -
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Murka replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Huraaa :multi: Trzymam kciuki, żeby wszystko odbyło się jak należy i żeby Berni się dobrze sprawował w nowym domku :cool3: -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To się musiało zrobić samoistnie, może z upałów, bo kołnierz nietknięty i Magia nie miała możliwości sobie tam zaglądać :-( -
Roan jest coraz żywszy, coraz bardziej ciekawy i kontaktowy. Nadal nie reaguje na imię, cmokania itp. Ale już sam przybiega do człowieka i się cieszy ;) [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1496/roannwi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8523/roann2fi8.jpg[/IMG] Z suczkami jest całkowicie OK (próbuje się bawić :loveu:), nie zwraca również uwagi na małego pieska. Z czymś większym pewnie byłby problem :roll: [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/1016/roann1qo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img361.imageshack.us/img361/1089/roann3ll5.jpg[/IMG] Jest bardzo czujny, głos ma donośny, świetnie nada się na stróża :cool3: Za zachowanie czystości pochwaliłam go za wcześnie, bo Roan ma zwyczaj załatwiania się na... kocyku :roll: W boksie nie robi tego w żadnym innym miejscu tylko centralnie na posłaniu (koo i sioo). Nie przeszkadza mu to oczywiście załatwiać potrzeb również na trawce :cool3: Miejmy nadzieję, że się nauczy ;)
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Filipki']Wróciliśmy z urlopu i widzę ,że Magia już w hoteliku. Ona faktycznie ma bardzo oryginalną urodę. Mam nadzieję,że znajdzie dobry domek. Dziękuję za ogłaszanie suni.[/quote] Witajcie :multi: Mam nadzieję, że urlop się udał :cool3: Magia robi się coraz weselsza :loveu: Niestety znów pojechała do lecznicy, bo z ranki sączy się (a właściwie wypływa) ropa :-( Coś się nie chce goić na nasza magiczna sunia :-( -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Aguska zawiezie do Poznania chyba p.Magda :roll: Jeśli wypali dom dla Fresco i dla Musii i Pysi (też na Śląsku), to zabieramy całą trójkę i wracamy z Destem z Zabrza :cool3: -
AGUSEK ZAMIESZKA W POZNANIU!!! :multi::multi::multi: P.Karolina i jej mama są zdecydowane! Obie zakochały się w Agusku, zwłaszcza gdy obejrzały filmik z jego udziałem (dzięki Ulka za umieszczenie na aukcji ;)). Nie ma znaczenia to że oczka Aguska są już delikatnie zmętniałe i że Agusek lekko utyka na tylnią łapkę. P.Karolina oczywiście zgadza się na wizytę przed i po adopcyjną, żebyśmy byli spokojni, że ma dobre warunki ;) Teraz dla odmiany nie mogę się dodzwonić do p.Magdy :mdleje: Jeśli chodzi o czesanie, to zdecydowanie nie jest to to co Agusek lubi najbardziej ;) zostawiliśmy trochę na dzisiaj :cool3:
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcia się przez ostatnie dni strasznie rozbrykała ;) Biega i szaleje :cool3: Przedtem była krótka rundka, sioo, koo i do boksu :roll: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2599/ppau5.jpg[/IMG] [B]Ulka[/B], jedyny portrecik udało mi się zrobić w kojcu :roll: Skutek: niezaciekawe tło :cool1: bo to kojec do remontu. [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1540/pp1ui6.jpg[/IMG] -
Mama i córka, Musia i Pysia z lasu - ZNALAZŁY DOM
Murka replied to annama's topic in Już w nowym domu
Kochani... Trzymajcie mocno kciuki za nasze panienki :modla: W niedzielę powinnam wiedzieć czy będą miały wspólny dom :cool3: -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacek się przypomina ;) [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7724/gghs2.jpg[/IMG] -
Do p.Karoliny nie dodzwoniłam się, ona potem dzwoniła do mnie a ja nie mogłam odebrać, potem znów ja dzwoniłam i ona była w pracy i nie mogła rozmawiać... i tak się mijałyśmy :placz: Jutro musi nam się udać :mad: Tymczasem Agusek został nieco wyczesany (ma masakrystycznie grubą sierśc, która nie wiedzieć czemu, akurat teraz mu wychodzi). Fotki wbrew pozorom nie były robione w nocy, mój aparat używa lampy ledwo słońce zajdzie :cool1:
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Amisia ma nowego kumpla do zabaw ;) Ma jednak pecha, bo on prawdopodobnie niedługo pojedzie do domku... A Amisia wciąż czeka :( [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5961/frip1.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/6559/fr1ya7.jpg[/IMG] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/3276/fr2zo7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9351/fr3jy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/2431/fr4ih2.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/6236/fr7ph0.jpg[/IMG] [IMG]http://img117.imageshack.us/img117/5526/fr10wz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1655/ammmvc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6198/ammm1qp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8854/ammm3fv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/556/ammm2tc5.jpg[/IMG] -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Fresco i jego przyjaciele ;) [img]http://img103.imageshack.us/img103/5961/frip1.jpg[/img] [img]http://img396.imageshack.us/img396/6559/fr1ya7.jpg[/img] [img]http://img396.imageshack.us/img396/3276/fr2zo7.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/9351/fr3jy5.jpg[/img] [img]http://img391.imageshack.us/img391/2431/fr4ih2.jpg[/img] [img]http://img98.imageshack.us/img98/8731/fr5ar5.jpg[/img] [img]http://img105.imageshack.us/img105/4955/fr6gh0.jpg[/img] [img]http://img181.imageshack.us/img181/6236/fr7ph0.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/6315/fr8xy1.jpg[/img] [img]http://img141.imageshack.us/img141/9307/fr9jg2.jpg[/img] [img]http://img117.imageshack.us/img117/5526/fr10wz7.jpg[/img] -
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[b]Ulaa[/b], dzięki, ale chyba mamy dom dla Fresca! Zadzwoniła dziś bardzo miła Pani z Katowic (znalazła Fresco na allegro), miała dwa szelciaki, niedawno jeden odszedł... Myślała o szczeniaku, ale postanowiła dać dom dorosłemu psu w potrzebie. Ona jest już zdecydowana, musi jeszcze porozmawiać z resztą rodziny u jutro wieczorem ma dać znać o ostatecznej decyzji. My prawdopodobnie będziemy jechać do Zabrza po psiaka do hoteliku, więc moglibyśmy wziąć Fresco ;) Zaraz umieszczę trochę fotów. -
Mnie to troche dziwi, bo było i jest u nas sporo psów ze schroniska w Mielcu, które po kilka lat przebywały w boksie, a u nas zachowują się normalnie i korzystają z przestrzeni ile wlezie. Wyjątek stanowi Puma, ale ona ma jeszcze większy "syndrom kojcowy" niż Roan ;)
-
Oki, to odrobaczymy ;) Dzisiaj Roan przeszedł samego siebie... Zamknęliśmy mu drzwi do pomieszczenia z kojcem, w którym przebywa, żeby zmusić go do dłuższego spaceru. A co na to Roan? Ano otwarł sobie drzwi (trochę je "nadjadł" przy tym, ale to nic, bo i tak nowe czekają na montaż) i wlazł do kojca... ;)
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jednak małe psiaki cieszą się większym powodzeniem (patrz Agusek), dla średnich i dużych ciężej o dom :( Musimy uzbroić się w cierpliwość, adopcje ruszają, może w końcu o Gacka też ktoś zapyta... -
P.Iwonce już odpisałam, Agusek jest przespokojny i przegrzeczny, żadnych dźwięków z siebie nie wydaje ;) P.Magda z forum corgi zaoferowała, że jeśli tylko transport stanowi przeszkodę w adopcji, to może nieodpłatnie zawieźć Aguska do Poznania (jak też w każde inne miejsce). Na razie nie mogę się dodzwonić do p.Karoliny żeby ją o tym poinformować. Mam nadzieję, że nie zrezygnowała z adopcji...
-
FRESCO - MŁODY OWCZAREK COLLIE z Zamościa JUŻ W DOMU w Katowicach!!!
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o ogłoszenia, to na razie zero odzewu :roll: Fresco spodobał się natomiast naszym stałym klientom, porobili mu zdjęcia i chcą przedstawić swojemu znajomemu... :cool3: -
Czekam w takim razie na historię choroby, bo bez tego ani rusz, trzeba by wszystkie badania robić od nowa :-( Oczywiście zaszczepimy jak będziemy u weta. Wirusówki też? A jak z odrobaczeniem? Wyglada na to, ze Roan generalnie jest psem... strachliwym :roll: Dlatego tak szybko wieje do kojca ze spacerku i stąd może się brać warczenie (ze strachu) :roll: Dzisiaj wystraszyl sie psow szczekajacych w boksie, kolo ktorego przechodzil :roll:
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Murka replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mozna będzie dopytać na zlocie... :cool3: