-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='bognik']Kochana - powodzenia! Pozdrawiam![/QUOTE] kochana, masz PW :p
-
Jakby jeszcze istniało u mnie takie coś jak 'sesja' i 'czas poza sesją' .. :mad: No nic, wracam sie edukować :loveu:
-
[quote name='bognik']Dzisiejsze zdjęcie w pełni pokazuje mój nastrój, a że nie jest dobry, to zasługa pewnego pana :cool3:[/QUOTE] Kochana, chyba powinnam przedstawić Ci rzeczy oczywiste :diabloti:
-
[quote name='nathaniel']Wiesz, że nie pamiętam? :oops:[/QUOTE] Eeeee to taka troche płytka ta teoria :eviltong: A chętnie bym posłuchała:eviltong:
-
Kurcze, mnie sie wydaje cały czas, że sotrośc gdzieś Ci ucieka :shake:
-
[quote name='LeCoyotte']a czy kazde zdjęcie musi być ponure i dołujące?;)[/QUOTE] A w którym momencie ja to stwierdziłam? :diabloti:
-
[quote name='nathaniel']Kolega wysunął teorie, że na Śląsku wszystko jest czarno-białe, więc może? :diabloti:[/QUOTE] Buhahhha a poparł ją jakimis argumentami? :evil_lol:
-
[quote name='nathaniel']Nu nu nu. Poprostu jest usta byly niezdecydowane, ni to usmiech ni to nieusmiech. Albo w te albo we wte. :evil_lol:[/QUOTE] A świat jest czarno-biały? :diabloti:
-
Ciesze się bardzo, że Wam się podoba mój wiercidupek :loveu: Ja niestety zajmuję się teraz [URL="http://img377.imageshack.us/img377/9845/histomylovebp3.jpg"]TYM[/URL] Więc z racji przegrzania mojej istoty szarej, nic mądrego tu nie napiszę :mdleje:
-
[quote name='LeCoyotte']chyba źle odebrałaś nasze intencje;) Jedne zdjęcia przekazują negatywne emocje, inne pozytywne, to jest normlane. Sama takie robisz - i jedne i drugie;)[/QUOTE] No przepraszam, kazaliscie jej sie szczerzyć jak do zdjecia rodzinnego :diabloti:
-
[quote name='nathaniel'] i uśmiechnij się![/QUOTE] Ja nie wiem co Wy z tym usmiechaniem macie.. Jakby uśmiechanie bylo jedynymi emocjami jakie mozna przekazać poprzez zdjęcia.. ;)
-
[B]bognik[/B], fajne bw.. tzn fajnie wyważone. a kadr jeszcze bym obcięła z prawej :razz:
-
[quote name='Tinka:)']jaki? :razz:[/QUOTE] z męczenia grama :loveu::multi:
-
[quote name='Tinka:)']ja sobie nie wyobrażam co będzie za rak albo dwa lata, istna masakra:cool1:[/QUOTE] hmmm za 2,3 lata ? odpuścisz sobie ;) raz sie jest młodym:p
-
Czekam na filmik :loveu:
-
[B]Martyna[/B], zobaczymy co powiesz za kilka lat z tym brakiem czasu :diabloti: Ja patrząc z perspektywy myślę, że 2,3 lata temu to miałam go az zanadto :evil_lol: [B]bognik[/B], to co Ty z Lharą (dobrze pamiętam?) robisz? Bo mój mały gnojek to cały dzień kmini jak piłke wydostać z komody :eviltong: A na spacerze wystarczy, żebym sięgnęła do kieszeni/torby i już oczy czujne, jęzor na wierzchu, serce przyspiesza :evil_lol: Pracocholik :cool1: [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/118/dsc0859cb7.jpg[/IMG] Dobranooooooooc !
-
[URL="http://images46.fotosik.pl/30/3edb0c4c738842ef.jpg"]http://images46.fotosik.pl/30/3edb0c4c738842ef.jpg[/URL] [B]small [/B]- mnie to zdjęcie chwyciło za serce.. fajnie uchwycona chwila, acz te smutne, przerażone oczy.. eh. alepuję o więcej dołu !
-
[B]Kojot[/B] - :multi::loveu: [B]bognik[/B] - co stoi na przeszkodzie ? :cool3: a teraz sie takie fajne maluchy urodziły.. :cool3:
-
[B]weszka[/B], mądra jak piłkę widzi :diabloti: [B]Agnes[/B], taaaaaak mój seksowny głos zmodyfikowany przez niedorobiony głośnik :evil_lol: [B]Martyna[/B], spoko umie się kręcić w prawo i w lewo, tyle ile jej każe ;) Jak mi sie zechce, to kiedys nakręcę :diabloti: [B]bognik[/B], niestety moja komórka nie jest zbyt zaawansowana jesli chodzi o kręcenie filmów :cool3: [B]Kojot[/B], w prawo umie się kręcić wokół własnej osi, a nie wokół wyimaginowanego słupa :evil_lol: tylko tu była zbyt napalona i przebierała nóżkami czym prędzej :lol: w prawo umie już dawna dawna, w lewo niedawno ją nauczyłam :cool3: Mam jeszcze drugi filmik.. Jak wyje i jodłuje, ale to już Kojota trzeba prosic coby wrzucił, bo mu wysłałam :eviltong:
-
[url=http://pl.youtube.com/watch?v=mDKL1LvrKcc]YouTube - zakręcona Galina[/url] dzięki uprzejmości [B]Kojota [/B] :multi: - dziekuję bardzo !!! :multi:
-
Wybaczcie, ale moje zabieganie osiagnęło maksimum swoich możliwości :mdleje: W ciagu ostatnich dwóch dni porozwiązywałam więcej spraw niż w przeciągu ostatniego roku :cool3: :evil_lol: No, ale mniejsza o to. A teraz niespodziewajka :diabloti: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3545/dsc0528ov2.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/6100/dsc0597iy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4609/dsc0733ax6.jpg[/IMG] wakacje [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/179/dsc0516et7.jpg[/IMG] Kojot mam nadzieję dzisiaj wstawi Galińskie filmiki :multi: Noooo. Wymiatam :cool1:
-
Dziś dla podtrzymania dobrego humoru obejrzałam jeszcze raz :loveu: I znalazłam nową cudowną rzecz - jak Ty go podtrzymujesz nogą, żeby przypadkiem z wyrka nie zleciał :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] zawsze i wszędzie?:cool1: [/B][/COLOR][/QUOTE] Tego nigdy nikomu nie obiecam ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] Dzięki mła tele:loveu: Ty wiesz za co;) [/B][/COLOR][/QUOTE] Do usług :p -
[quote name='MickeyM']Normalnie w sklepie zapłacisz za te zabawki więcej, niż kupując je przez internet, więc mimo że koszt przesyłki wynosi 10 zł, to taniej wyjdzie z netu. ;)[/QUOTE] Hmmm.. ja kupowałam w sklepie normalnie i wcale nie wyszło więcej :diabloti: