-
Posts
4330 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by basia
-
Nigdy nie jest tak aby wszyscy byli zadowoleni i wszystkim terminy pasowały. SH, nie da się wszystkiego przewidzieć.
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
basia replied to a topic in Owczarek podhalański
Baśka, znam stawkę bo jest wypisana na stronach chorzowskiego oddziału. Psy - Rüden Klasa młodzieży 70. RADY Spiska Watra Suki - Hündinnen Klasa pośrednia 71. GRAŃ Klan Gaby 72. HAJNÓWKA BUKSA Filos MłChPl.MłZwEur. Klasa otwarta 73. DUKLA Runo 74. DUNA Runo Nie widzę by Yoda był zgłoszony :roll: -
Podawaj lub mieszaj np. z granulkami suchej karmy, jakieś mocno pachnące dodatki. Ja czasami dodaję sardynki w oleju z puszki lub wędzona rybę, czasami pasztet. To tak wspaniale pachnie, że zawsze się skuszą. Staram się długo to przygotowywać (no wiesz z namaszczeniem) to psy wtedy kombinują "co to jest, co tak fajnie pachnie" i jak juz im dam miski to wpadają do nich jak największe głodomory :wink:
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
basia replied to a topic in Owczarek podhalański
Baśka, ale mnie chodziło o wystawę teraz w sobotę -też w Świerklańcu, tyle że krajowa pasterskich. Zgłoszono tylko 5 podhalanów :o -
:oops: :oops: :oops: Jakoś mi umknęło, że są też kudłate charty :P No, ale jednak większość chartów to gładkowłose, żeby nie powiedzieć "łysole" bo się jeszcze kto obrazi :roll: :wink:
-
Oj, jest jest :lol: Aż się chce go miziać :P A jaka ona okrąglutka :wink:
-
Dzięki matrix..., ale jeszcze wiele przed nami. Cieszę się i boję zarazem na wystawy w ten weekend :-? Wiem, wiem :) W Bytomiu faktycznie było paskudnie. Charty takie mają futerka, że pewnie im zimno w deszczowe dni. I tu przewagę mają kudłacze :wink:
-
Rav, no toś mnie pocieszył :-?
-
Rav, no toś mnie pocieszył :-?
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
basia replied to a topic in Owczarek podhalański
Camara, dzięki :oops: Będzie jak będzie. Grunt, że sobie "białe smoczyska" pooglądam znowu :wink: -
Ano fajnie :) A może pojawił się juz jakiś oficjalny terminarz? :-?
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
basia replied to a topic in Owczarek podhalański
Baśka, my z Lunką będziemy i w Świerklańcu i na Skałce w niedzielę. Chociaż nikt nam nie kibicuje, a Luna ma kontuzjowaną łapkę będziemy walczyć :evilbat: -
W SKOCZOWIE (woj.śląskie, byłe woj. bielskie) znaleziono suczkę husky. Wygląda na 2, 3 lata. Sunia nie ma tatuażu ani w uchu, ani w pachwinie. Jest maści czarno-szaro-białej. Jedno oczko brązowe, drugie w połowie brązowe w połowie niebieskie. Jest bardzo łagodna i wesoła. Jest czysta i zadbana. W tej chwili zaopiekowali się nią ludzie, którzy ją znaleźli, ale oni mają już ONa a wygląda na to, że sunie dostaje cieczkę!! Podaję nr pod którym można dowiedzieć się więcej: 608 070 176
-
Też nie chce mi się wierzyć, ale z drugiej strony u takich ras jak bernardyn czy np. podhalan (o zgrozo! :wink: ) mioty są naprawde liczne :roll:
-
O rety! Przeczytałam cały topik i czuję się tak, jakby to u mnie miało się wydarzyć :shocked!: Zaczynam już obgryzać paznokcie i w ogóle :HUT012: Strasznie się denerwuję... Oby wszystko było dobrze, oby nie cierpiała... :baby: :baby: :baby:
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
basia replied to a topic in Owczarek podhalański
Rafka, jak będą te zdjęcia to wrzuce apel na stronę. Może skrobniesz kilka słów, takich "uniwersalnych", które powiedzą wszystko to co chcemy by powiedziały? Upss... ciut zagmatwałam, ale myśle, że wiesz co mam na myśli :wink: -
Skoro tak tutaj gratulujecie to i ja się dołącze :wink: matrix.. GRATULACJE jeszcze raz! Marzenie się spełniło o BISie, czy jednak mierzysz na BISa całej wystawy? :) Przypomniał mi się Bytom, kiedy wraz z Edytą namawialiśmy cię byś został na BISach, bo miałeś duże szanse. Jednak ty musiałeś jechać i w chwili wyborów Mati leżał już "pod ciepłą kąłderką" jak mi w SMSie napisałeś :lol:
-
Właśnie na AnimalPlanet jest film o wilkach z ameryki...yyy... nie wiem której :oops: Dopiero teraz przełączyłam i na niego trafiłam. Może będą go jeszcze powtarzać :wink:
-
O rety, rety... :stupid: A mówią, że to "baby" są złośliwe :wallbash:
-
ZH!! Zaraz ja ci strzelbą i granatem w dziub dam :evil: Co to za zmiana tematu, hę?? Dziewczyna co pytała o szelki pewno już uciekła jak was przeczytała :evil: :P Wynocha, a sio, sio...! :wink:
-
Dostałam, dostałam!!! PO blisko pół roku oczekiwania dostałam papierek! :angel:
-
Ja popieram mikzzz. Ciakawe, że te osoby, które piszą o spuszczaniu psa luzem w lesie, pisały też kiedyś jakie to uciążliwe spotykać na spacerach ganiającego luzem psa :roll: Mój Ceik był spuszczony w Warszawie w parku mając wtedy 2 lata. Nie miałam kłopotu z przywołaniem go, ale bałam się strasznie. Mimo to ucieka zawsze kiedy pozostanie sam - nie pilnowany- z ogrodzonego terenu. Nie ma reguły. Kiedys uciekł z 10min. po tym jak wrócił z 8 km treningu. Widocznie było mu mało :-? Dużo nie brakowało a przypłaciłby to życiem :(
-
Ja dostałam dwie pary szelek, więc jedną śmiało moge odstąpić :)
-
wiosna napisała: wiosna, nic się nie przejmuj :) U mnie jest lepiej z teorią niż z praktyką :-? :wink:
-
Mam nadzieję, że z mojego postu nie wynika, że husky są rasitami :wink: Mogą, mogą :wink: . Przecież na tym forum są osoby mające husky pod jednym dachem z kotami, papugami i nie wiem czym jeszcze. Jednak w relacjach husky - jamnik, a w szczególności gdy są to dwie suki, trzeba być BARDZO ostrożnym. Prawdopodobnie u znajomego fasolki, jamniczka była dotąd traktowana jako pupilek i ulubieniec rodziny. W momencie pojawienia się szczeniaka husky, sposób traktowania jej przez ludzi mógł ulec zmianie. Jamniczka z racji na wiek i ustaloną pozycję absolutnie nie będzie chciała zaakceptować młodszej suki nad sobą, no i konflikt murowany. W tej sytuacji sterylka nie wiele zmieni. Prawdę mówiąc w ogóle nie nastawiałabym się, że sterylka wpłynie w jakiś sposób na zachowanie suczki husky. W stadzie najczęściej to suka rządzi, mam na myśli stado husky. Nie wierze, że jamniczka zaakceptuje jej przywództwo. Nawet jeśli haszczanka nie będzie miała zapędów do dominacji, to jednak takie próby będą się napewno pojawiały. Cóż... Życze powodzenia 8)