Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/07/21 in Posts

 1. Aniu,miałaś prawo napisać to co widziałaś na własne oczy a nie coś tam zasłyszane,nawet gdy być może nie każdemu się to podoba.Każdy ma dzięki temu możliwość wyboru, czy chce nadal umieszczać psy w takich warunkach czy jednak nie.Wiemy już z przeszłości,jak kończy się uleganie prośbom/presjom o miejsce w hotelu,który ma określoną liczbę miejsc i przecież nie jest z gumy.Pamiętam jak swego czasu rozmawiałam z Anetą, a to było w czasie jak rozpoczynała działalność i na dogo padło wiele krytycznych uwag na temat postawionego "domku dla psów" Aneta bardzo się tym przejmowała i w zasadzie odeszła z
  5 points
 2. Zrobiło mi się bardzo przykro po wpisie WiosnaA. Bardzo proszę nie bądź bohaterką i nie bierz na siebie tak wielkich kosztów jak kojec. Wystarczy, że wykonujesz ciężką psychicznie pracę.
  2 points
 3. Ta starsza sunia przez wątek przewija się chyba od początku,tyle lat.Może ktoś by mógł pomóc jej.
  2 points
 4. Jeżeli będzie możliwość transportu to możesz Martuniu zarezerwować dla nas jasną sunię.
  2 points
 5. Tylko mnie tam brakowało, bo również cenię dr Magdę:)
  2 points
 6. Co prawda jeszcze przed południem, ale skoro mam chwilkę to warto podrzucić 🙂
  2 points
 7. 4-latka prawie dobrze, 11-latka trochę gorzej, ale generalnie idzie ku dobremu. Szybko zareagowaliśmy.
  2 points
 8. On 7 lat unikał konfrontacji z psami, musiał pewnie nieźle główkować jak to zrobić w ogólnym boksie. Teraz wszystko jest dla niego nowe... Pani Iwona powiedziała, że bardzo chętnie wszedł do weta. Prawda? Rozczula mnie ten pies bardzo, a najbardziej chyba to, że tyle lat był niewidzialny, a jak wyszedł ze schronu to masa domów dzwoniła, żeby go adoptować:)
  2 points
 9. Wczoraj rozmawiałam z Gosią, u której jest Pajda. Cała rodzina w Pajdzie jest za-ko-cha-na! :D Nawet mama Gosi, która nigdy nie była psiolubna dała się zawojować suńce całkowicie. Wszyscy się śmieją, że u niej w lodówce większość aprowizacji stanowią pudełeczka z napisem "Pajda", w których czekają na Pajdę smakołyki. No i po raz kolejny usłyszałam, że Pajda jest wyjątkowa! ;) Bardzo mnie to cieszy, bo oznacza już miłość bezwarunkową :)
  2 points
 10. Mamy wiadomości o Chesterku. Cudownie nauczył się jeździć samochodem, pozwala się bez problemu przypinać do pasa. Spacer po lesie go zachwycił. Wąchał i wąchał nowe zapachy:) Boi się innych psów i jeśli jakiegoś widzi, to od razu chce pędzić do domu. Nosi już ogonek w górze, ale jeszcze się nie uśmiecha. Zaczął zwiedzać mieszkanie, chodzi sobie już do każdego pomieszczenia. Był w piątek u weta i nadal ma zapalenie ucha. Dostał silniejszy niż poprzednio antybiotyk. Ma apetyt, bez problemu je i pije. Kupki robi piękne:) Pani Iwonka uczy go rytuałów. Po powrocie do domu Pani odp
  2 points
 11. 1 point
 12. Oj już nie dolewajcie oliwy do ognia. Anecik bardzo dużo dobrego zrobiła dla wielu psów. Może się pogubiła w pewnym momencie. Może Marcel ją przerósł. Pewnie , powinna wcześniej powiedzieć o sytuacji i poprosić o zabranie go. Ale kto w życiu nie popełnia błędów ? Chyba nie ma takiej osoby na świecie. Oceniać trzeba całokształt.
  1 point
 13. Nie, nie, nie ..... stały klient ma pierwszeństwo
  1 point
 14. rozi, w biznesie panuje zasada nadrzędna, im więcej zaoszczędzisz na "wydatkach", tym więcej masz dla siebie. Po co inwestować? stawiać porządne kojce, ogrzewać, skoro biznes i tak się kręci a klienci pchają się drzwiami i oknami. Psy mówić nie umieją, to się nie poskarżą, klient daleko, warunków nie sprawdzi. Często psy są środkiem a nie celem. W reklamie mowa jest o klimatyzowanych pomieszczeniach.
  1 point
 15. Do tej pory nie zabierałam głosu, no ale z tonu w jakim pisze WiosnaA to bardzo jej się oberwało za to, że napisała to co widziała na własne oczy. Ja nie rozumiem tych dyskusji za i przeciw hotelikowi. Anecik w dwóch zdanich mogłaby wszystko wyjaśnić i napisać np. Tak mam kojce, jeśli jest 5 psów to kojce mają szerokość taką a taką jak jest 10 psów to kojce są zmniejszane i mają szerokość tyle i tyle . Wybieg dla psów ma tyle a tyle m2. Komu te warunki dpowiadają to zapraszam. I może jakieś zdjęcia zamieścić tych kojców.
  1 point
 16. Chester to naprawdę piękny pies, jest w nim taki spokój i dostojność, a do tego jakie mądre spojrzenie. Czekam jeszcze na jego uśmiech.... Jeszcze niedawno bezimienny za kratami, a teraz karmiony z ręki.... to jego cudne mlaskanie na filmiku wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :-))
  1 point
 17. Autor SPADEK 729 zł PO JASMINKU PRZEKAZAŁAM JUZ OPIEKUNOM PIESKÓW WG. ROZPISKI PONIŻEJ. - 300 zł szczeniaki z Ukrainy od Jaaga https://www.dogomania.com/forum/topic/352141-z-ukrainy-boston-i-armand-w-ds-postrzelony-baryton-u-nasokaleczona-kicia-czeka-jeszcze-jedna-szczeniorka-z-7-szuka-opiekuna-kto-pomoże/ - 200 zł dla Pongo od Agat21- staruszka prawie bez deklaracji https://www.dogomania.com/forum/topic/353158-psiaczek-który-już-na-nic-nie-czeka-
  1 point
 18. Ja bym brała tego, który najdłużej siedzi. To, że pies sobie radzi znaczy tylko, że jest dzielny i silny, ale też przecież chciałby poczuć trawę pod łapami. Ale wszystkich jednakowo żal :(.
  1 point
 19. Po-Świąteczne pozdrowienia (nie zdążyłam wrzucić na czas, ale okres Wielkiej Nocy trwa 🙂)
  1 point
 20. W górę wysoko biegniemy :) albo lecimy :) albo skaczemy!!!!!
  1 point
 21. Pora chyba rozliczyć wątek Chesterka. Zostało mu 32,59 zł, które chciałabym przekazać Guciowi - naszemu podopiecznemu, który bardzo długo szuka domu. Mam nadzieję, że darczyńcy nie mają nic przeciwko temu.
  1 point
 22. Kiyoshi, kupiłyśmy puchy dla Pikusi - 24 x 800g Rocco classic (ma zapasik) 2 zgrzewki jeszcze z naszych lutowych zakupów dla panienki. Rozliczenie na pierwszej stronie
  1 point
 23. Stokrotko Dziekuje Calem Sercecm Dziekuje Spokojnego Dzioneczka Cioci I Lapcinkom
  1 point
 24. Po Bolka przyjedzie osobiście jego nowa poni.W niedzielę. Kawał drogi-Bielsko-Biala.
  1 point
 25. Jest luzem tylko pod moją kontrolą. Nauczył się słuchac i kiedy zbliża się do kur, odwołuję go i posłusznie wraca. Zanim zabił Pietruszkę tez chodził luzem z kurami kilka dni. Gęsi pewnie są za duże i nie uciekają, więc nie jest nimi za bardzo zainteresowany, a przynajmniej tego nie okazuje.
  1 point
 26. Rabarbarek vel Karmelek ma się dobrze :), usg wykazało stan bez zmian, dalsza kontrola guzka za pół roku. Behawiorystka zaleciła rutynę i pozytywne kojarzenie mężczyzn, ds pracuje więc z psiaczkiem wg zaleceń.
  1 point
 27. Dziękuję Kochani! Zaglądajcie,wsparcie i otucha bardzo nam potrzebne. Tak na chwilkę wpadam pokazać Wam Marcelka, Z bólem serca,ale musiał zamieszkać w kojcu :( Na działce innej możliwości nie mam:( No i po pierwszej obserwacji wg. mnie Marcel nie jest dzikusem :(
  1 point

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...