Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/21/13 in all areas

  1. [quote name='iwoniam']wellington - zanim [B]mnie [/B]o cokolwiek oskarżysz moja droga sąsiadko z tej samej ulicy - dowiedz się, [B]kto [/B](bo nie wiesz najwyraźniej, a mogłabyś być mocno zaskoczona gdybyś zechciała się dowiedzieć) doprowadził do urodzenia i kto nie uśpił tych szczeniaków. ale... pisz sobie co chcesz. Ja w te dyskusje nie wchodzę.[/QUOTE] iwonka nie wchodź w dyskusje szkoda twoich nerwów a ludzie i tak cie będą obrażali bo tak lubią,bo mało zarabiają,bo ktos kogoś objechał a tu przyszedł sobie ulżyć,chcesz uśpić to uśpisz,nie to nie,LUDZIE ZACZNIJMY SOBIE POMAGAĆ
    -1 points
  2. [quote name='Ada-jeje']O dziwo, na tym watku i nie tylko na tym, jest masa milosnikow rozmnazania zwierzat, jezdzacych do OL regularnie, wyciagajacych zwierzeta z tej mordowni, wiec skoro suka byla tam przewieziona juz [B]we wrzesniu[/B] to przeciez widzialy zaciazona suke, i nie zareagowaly? Teraz szukanie pomocy, nie tylko dla suki ale nawet dla szczeniat ktore na stowe nie sa juz slepe. :-([/QUOTE] Nie miały OBOWIAZKU reagować, a może nawet nie miały okazji? To nie jest organizacja, to LUDZIE którzy ratują psy ze szczerego serca za własne użebrane pieniądze. I takie posty je krzywdzą. Jezeli nawet w ciagu swej wieloletniej działalności uratowały 30 szczeniaków oraz setki innych psów to nalezy sie im chyba zrozumienie! To takze uwaga do zasadniczej Wellington
    -1 points
  3. Iwoniam, wiesz jak to jest... jak człowiek nic nie robi, nie wadzi nikomu...Jeśli bierzesz ster w swoje ręce i robisz ważne rzeczy, to najpierw zaczynają Cię pomawiać o to, że robisz to dla pieniędzy, potem, że z bezmyślności i tak dalej i tak dalej. Część ludzi robi tak, bo sami mają jakieś wyrzuty sumienia. Że sami tego nie robią, że ich na to nie stać. A to, że Cię krytykują i walą w Ciebie, to znak, że to co robisz jest ważne. A Ty dalej bądź silna i rób swoje!:lol:
    -1 points
  4. [quote name='barb']Skopiowane ze strony Krosnieńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt [URL]http://sozkrosno.blogspot.com/[/URL] "Pies zaginął już ponad 2 tygodnie temu, w miejscowości Żeglce/Chorkówka. Dotychczasowe poszukiwania nic nie przyniosły. Wabi się "Czarek". Jeżeli ktoś widział psa lub wie gdzie on przebywa, prosimy o kontakt. Tel.: 13 43 136 42" [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-LMmthvjhPjo/UPmHszTMkjI/AAAAAAAABYU/-MM-tZmRLSI/s1600/Bez*tytułu.png[/IMG] Może tez trafił lub trafi do Olkusza ? edit Niestety kilkakrotne wklejanie zdjęcia nie powiodło się...żeby zobaczyć psiaka trzeba kliknąć w podany link do strony Srowarzyszenia.[/QUOTE] [IMG]http://3.bp.blogspot.com/-LMmthvjhPjo/UPmHszTMkjI/AAAAAAAABYU/-MM-tZmRLSI/s1600/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png[/IMG]
    -1 points
×
×
  • Create New...