Iwoniam, wiesz jak to jest... jak człowiek nic nie robi, nie wadzi nikomu...Jeśli bierzesz ster w swoje ręce i robisz ważne rzeczy, to najpierw zaczynają Cię pomawiać o to, że robisz to dla pieniędzy, potem, że z bezmyślności i tak dalej i tak dalej. Część ludzi robi tak, bo sami mają jakieś wyrzuty sumienia. Że sami tego nie robią, że ich na to nie stać. A to, że Cię krytykują i walą w Ciebie, to znak, że to co robisz jest ważne. A Ty dalej bądź silna i rób swoje!:lol: