Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. W srodku nocy zerkam na naszą łaczkę i widzę,że sporo rodzin juz na niej zamieszkało. Wciąż jednak jest dużo wolnego miejsca,które trzeba zasiedlic. Dlatego zapraszamy do "zaludniania" tej pieknej łaki !
  3. Dziękuję :) Z rana zapiszę ;) Zaraz z rana zapiszę ,bo dziś wychodne miałam ;) Dziękuję,rano zapiszę ;)
  4. Yesterday
  5. Nie widzę innej możliwości:) A poniżej zdjęcie sprzed kilku tygodni (Gajula przed strzyżeniem), ale cudowne. Uwielbiam, jak Gajka śpi z wysuniętym jęzorem.
  6. Radek

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

Zapraszam mocno późną porą.
  7. bou

Guzek po kleszczu

To jest odczyn po ugryzieniu przez kleszcza i to nie jest istotne.Ważne jest,żebys obserwowała psa przez ok 3 tygodnie,jesli kleszcz był zdrowy,to wszystko bedzie ok,jeśli zaraził psa babeszjozą - to gorzej.Dlatego ważne jest,żebys w razie czego nie przegapiła i nie zignorowała pierwszych,wczesnych objawów choroby.Poczytaj w necie o babeszjozie,to zbyr obszerny temat,żeby się tu teraz rozpisywać. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
  8. żeby utrzymał się na pierwszej stronie :)
  9. Malgoska

Wyprzedaże i nie tylko - do 06.06.2019- 20.00

piękny bazar ile pracy
  10. Aldrumka

Bazarek - Różności. Od 19.05.19 do 24.05.19.

spokojnie, nie ma pośpiechu; dlaczego uważasz , że paczka do domu ? z ptaszka nr 52 zrezygnowałam z Twoją zgodą (dziękuję)
  11. o jesteś - u mnie masz całą masę książek do odbioru
  12. DORA1020

w budowie

25. Sukienka Kelvin Klein 95%rayon,5% spandex. Dł.90cm szer.między pachami 51cm Rozmiar L Cena 15zł -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 26. Thriller psychologiczny "Bagno" Jonathan Kellerman Cena 2zł
  13. DORA1020

w budowie

20. Kolczyki i zawieszka do łańcuszka,kamienie Svarowskiego posrebrzane lub srebrne/nie sprawdzałam/ Cena 20zł --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 21. Swiatowy bestseller "Dlaczego mężczyzni kochają zołzy" Sherry Agrov Cena 2zł ------------------------------------------------------------------------------------------------- 22. Werandy i ogrody zimowe---w twardej oprawie Cena 5zł --------------------------------------------------------------------------------- 23. "Proste naprawy" Lyn Herrick Cena 4zł ------------------------------------------------------------------------- 24. Zabawka wiatraczek Cena 3zł
  14. Nadal nie puszczam kciuków za Freskę,choć naprawdę ma bardzo wyrozumiałą i co najważniejsze,słuchającą rad rodzinę.Myślę,że będzie dobrze tylko potrzeba jest trochę czasu...:) Szykuje się wizyta dla cudnego Berka,więc w poniedziałek będę też mocno zaciskać :)
  15. Tak,będzie wspólna wysyłka a paczka powinna być dostarczona raczej do domu.Fanty będą dopiero pakowane w poniedziałek,być może uda mi się jeszcze w ten dzień wysłać. Dobry wieczór. Tak,fanty będą wysłane jedną paczką.
  16. Kenel już jest wprowadzony. Tryptofan jest w białku, ale suplementowany wchłania się najlepiej przy udziale węglowodanów. Karma ma być ogólnie niskokaloryczna, bo pies ma za dużo energii, ale mniejsza z tym. Potrzebuję rekomendacji dobrych karm; nie rozpisywałem się więc o poczynionych dotychczas krokach w zakresie suplementacji, farmakologii i modyfikacji zachowania, bo chodzi mi o żywienie.
  17. panipuszka

Guzek po kleszczu

Proszę o pomoc, bo bardzo się martwię o mojego pieska! Przedwczoraj Puszek miał wyciągniętego kleszcza (prawidłowo, kleszcz po chodził) w okolicy lewej pachwiny. Od razu zaniepokoiła mnie "gulka" nawet kiedy kleszcz był wbity w skórę, jednak nie był on tam na tyle długo, żeby był opity. Gulka po wyrwaniu była lekko zaczerwieniona, teraz zaczerwienienie zeszło, ale ta kuleczka jest wciąż wyczuwalna. Jak pies leży czuć zmianę jakby to był pryszcz, natomiast kiedy wstanie da się "złapać" tę kuleczkę w dłoń i nią "poruszyć" (jest wielkości ziarnka grochu, jednak nie jest twarda). Czy to możliwe, aby to był jedynie odczyn po ugryzieniu kleszcza? Zważając na fakt, że był tam w momencie, kiedy kleszcz był jeszcze w skórze i że jest to w tak delikatnym miejscu Bardzo proszę o odpowiedź, przepraszam, jeśli zły temat
  18. DORA1020

w budowie

13. Bluzka rozciągliwa Dł.52cm, szer.między pachami 41cm Rozmiar M-L Cena 4zł ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 14. Czerwona ,bawełniana, dł.56cm Rozmiar M Cena 5zł ------------------------------------------------------------------------------------- 15. Spódnica z podszewką, kliny dł.66cm w pasie 2 x 38cm Cena 7zł ------------------------------------------------------------------------------------ 16. Bluzka bawełniana, dł.63cm, szer.między pachami 53cm Rozmiar L Cena 4zł
  19. DORA1020

w budowie

9. Bluzka bawełniana, nowa, z metką Dł.58cm szer.między pachami 47cm Rozmiar M Cena 8zł -------------------------------------------------------------------------------------------------------- 10. Bluzka z żabotem,rękaw motylek,rozpinana Dł.60cm szer.miedzy pachami 54cm Rozmiar L Cena 4zł --------------------------------------------------------------------------------------------- 11. Bluzka z długim rękawem z tylu rozpinana Dł.58cm szer.między pachami 38cm Rozmiar większa S-ka Cena 4zł ------------------------------------------------------------------------------------------------ 12. Sukienka bawełniana,nowa,z metką TOMMY HILFIGER Dł.95cm szer.między pachami 47cm Rozmiar L Cena 20zł
  20. Wymiary: długość od razmienia 52 cm, szerokość między pachami 50 cm, długość rękawa 57 cm.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up