Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Na pewno niebawem ktoś zadzwoni, bo piesio prześliczny, futerko wygląda na mega miękkie... Mój pies też taki jest piękny, a diabeł pod skórą. Ale zapanowanie nad takimi diabełkami to nie lada wyzwanie. Dobrze, że ogłoszenie jest konkretne. Przy atakach na ludzi i psy - kaganiec może być potrzebny w przyszłości...
  3. Zaglądam na chwilkę i idę zawinąć się w kołdrę.
  4. Nocne Marki dziś będą?
  5. I bez Internetu na Dogo nie można zaglądać.
  6. Today
  7. ZałamanaWłascicielka

Szczeniak labrador gryzie do krwi podczas spaceru na smyczy.

A tutaj przesyłam zdjęcie Cerberka do wglądu :)
  8. ZałamanaWłascicielka

Ogólnie to potrafi zająć się sama sobą, ale są momenty, kiedy jest bardzo namolna I wtedy ciężko jej przetłumaczyć, że nie mam czasu na zabawę. Kiedy idę do łazienki to najczęściej siedzi pod drzwiami ;( Ale potrafi sama bawić się w zamkniętym pomieszczeniu, jak chce iść spać to idzie na swoje legowisko w moim pokoju A ja spokojnie mogę sobie siedzieć w salonie. Czasami przyjdzie sprawdzić, co się dzieję I zdarzy się, że kontynuuje spanko obok mnie na kanapie, ale wtedy znoszę ją do swojego posłania I spi tam sobie całą noc. Przyzwyczaiłam ją niestety do spania że mną w łóżku, ale ostatnio zaczęła przesypiac całą noc na swoim posłaniu z czego jestem bardzo zadowolona, bo zawsze zajmowała całą poduszkę albo była całkowicie rozwalona na środku łóżka:)
  9. Dawno nie czytałam u Was tak dobrych wieści. Bardzo się cieszę. A ekipę naprawdę macie wspaniałą.
  10. ZałamanaWłascicielka

Siadanie na hasło I noszenie zabawki działa naprawdę świetnie. Widzę, że to zaczyna działać. Dzięki siadaniu podczas spaceru jest znacznie bardziej skupiona na mnie I z zabawką w pyszczku nie ma ochoty na zaczepki.
  11. Ten filmik jest niestety bardzo ciemny ale przy ustawieniu w odpowiedniej pozycji ekranu kompa,można oglądnąć :)
  12. Witam serdecznie, Posiadamy 3 miesięcznego szczeniaka rasy Samoyed. Do momentu końca kwarantanny szczeniak został nauczony wypróżniania się na matach higienicznych - również hodowca starał się to szczeniakowi wpajać. Od około 4 dni, gdy wychodzimy z nią na spacer, to za nic w świecie nie chce się wypróżnić. Zazwyczaj robi to po przyjściu do domu ze spaceru. W trakcie kwarantanny podczas gdy wychodziła na parę minut, aby nie przegapić części socjalizacji, zdarzyło jej się wypróżnić w neutralnym miejscu, za co oczywiście została nagrodzona. Do tej pory, staraliśmy się brać matę higieniczną ze sobą aby skojarzyła sobie nią z wypróżnianiem - bez rezultatu. Myśleliśmy, że ma ona problemy z tym, że jest blisko nas i na smyczy - jednakże w domu przy nas oraz na smyczy potrafi się bez problemu wypróżnić. Jak możemy szczeniakowi pomóc zrozumieć, że wypróżniać powinien się na zewnątrz? Z góry dziękuję za wsparcie i informację. Pozdrawiam.
  13. Skąd ta informacja, że suczka oddana? Czy zapłaciłyście facetowi za suczki?
  14. Tysiu, nie martw się, dla Mimi musi być specyficzny dom i gdzieś tam jest, po prostu muszą na siebie trafić jak te połówki jabłka :) Jutro pielgrzymowanie zaczynamy od przyszpitalnej przychodni, oddział okulistyczny mamy jak na niewielkie miasto całkiem dobry, więc nie powinno być problemów, kolejek też już nie ma, podobno, jutro się okaże ;) Doszło mi kolejne zmartwienie, Jeżynka ma guza na listwie mlecznej. Jutro nie dam rady z nią pojechać do weta, ale pojadę w środę, będziemy radzić co dalej. Miała mieć robione zębolki, ale teraz to guz jest priorytetem. Oczywiście boję się też tego czy to tylko listwa. Mimisia ma się dobrze, uwielbiam ją obserwować, zawsze mnie rozbawi i doprowadzi do śmiechu, choć czasem obu rudym bym dupsko zdrowo przetrzepała. Jeździ ze mną prawie zawsze, zostaje w domu tylko wtedy kiedy musi, zamknięta z papugą w ganku, nie protestuje bo wie że tam dostanie smakołyk. Strachulcem jest i już taka zostanie, ale słabość innych potrafi wykorzystać koncertowo. Dobrej nocy życzymy.
  15. OLX Starowinka: https://www.olx.pl/oferta/komu-zaginal-mix-jamnik-szorstkowlosy-CID103-IDBdf4I.html Mocno mi przypomina Farta, tę "kostkę lodu" znalezioną zimą. Też taki biedniutki i niewidzialny dla innych. Oby i naszemu sierpniowemu się tak udało...
  16. sue

Pięcioro kociastych i pies

Z ostatniego bazarku uzbierało się 109 zł i całą tę kwotę przeznaczę na kastrację kocurka u starszej pani, od której zostały wysterylizowane już dwie kotki, biało-czarne i okropnie dzikie. Zdjęcia pierwszej nie mam, bo akurat wtedy nawalał mi telefon, druga to ta koteczka Została jeszcze bura koteczka którą będziemy łapać i ciąć we wrześniu na koszt gminy, oraz dwie małe kotki, też za jakiś czas muszą zostać wysterylizowane, bo inaczej na wiosnę na pewno będą już w ciąży. I kocurek, ale kocurka trzeba złapać, a rzadko się pojawia. Po kastracji powinien przestać biegać i będzie bezpieczniejszy, bo w pobliżu jest ruchliwa ulica.
  17. Wczoraj wieczorem wróciłam do domu, dziś od rana w pracy, przepraszam, że nie miałam czasu na rozpisywanie się, a chciałam dać znać, że u Fado wszystko w porządku. Z Jamorem nie rozmawiałam przez ten czas ostatnich dwóch tygodni tylko smsowałam ze dwa razy, bo z zasięgiem u mnie było fatalnie. Fado na razie najlepiej się czuje sam na wybiegu. Smycz ma przypinaną kiedy wychodzi, aby łatwiej było go zaprowadzić z powrotem do kojca. Jest spokojny, nie wyje i nie szczeka. Na wybiegu sobie trochę pochodzi, coraz lepiej zna teren, ale najchętniej leży w cieniu pod drzewami. Jak słyszy, że ktoś po niego idzie kombinuje gdzie by tu uciec. Ogólnie jest dość strachliwy. Jamor biorąc go uprzedzał mnie, że na razie ma bardzo dużo innych psów (wakacje), i nie będzie mógł poświęcać Fado dużo czasu. Robali nie widać, Jamor pewnie by mi napisał, prosiłam, żeby mi dawał znać, jak będą jakieś kłopoty. Apetyt ma, do niedawna miał jeszcze swoją poprzednią karmę, zapytam, czy już ją skończył.
  18. Martuś podaj gdzie wpłacić grosz na Majorka. Sciskam mocno. Ja nie wiem jak dajesz rade.Mi serce pęka.

1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up