Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nie zgadza. To są trzy różne przepisy.
  3. dzięki Gabrysiu...co do Sali jakoś mam większych spokój niż odnośnie Kori...wierze po prostu że ten dom się znajdzie jeśli się mocno przyłoze :D
  4. Na konto Promyczka wpłynęły poniższe kwoty: 100,00 zł od WiosnaA od Pani Irenki - 13.01. 20,00 zł od soho deklaracja I.2020 - 15.01. 20,00 zł od siostry elficzkowa deklaracja I.2020 - 16.01. 15,00 zł od Nesiowata - 16.01. 225,00 zł od elik z bazarku - 16.01. 30,00 zł od Moli" - 17.101. Bardzo serdecznie dziękujemy
  5. Tak, oczywiście. Pies będzie mieszkać w domu, razem z naszymi dwoma psimi rezydentami jak członek rodziny. Dostęp do ogrodu wg potrzeb i upodobania. Spacery nad rzekę i do lasu, które znajdują się w pobliżu.
  6. Ani jednego. Na olx mam dwa zapytania, raz o wiek (w swoim ogłoszeniu nie podałam, ale już dopisalam), drugi raz, czy sunia może być na podwórku. Oba zapytania od niejakiej Renaty, to odpisałam: czy nie lepiej zadzwonić i porozmawiać? Eh, szkoda gadać...........
  7. Poproszę nr 1 i 5 i mam pytanie o składnik aktywny kropelek nr 7?
  8. Dziękuję Tysiu :) Jak zwykle życzliwa :) Faktycznie nazbierało się tego i to już od zeszłego roku, że można by obdzielić tym kilka osób. Parówki to zło, ale one tak chętnie to jedzą :( To ciekawe, że Twój psianek nie chce jeść gotowanego. Może zestaw mu nie służy? Próbowałaś jako dodatek do mięsa i makaron i ryż? A może odwrotnie - mięso jako dodatek do makaronu lub ryżu :)
  9. Jakiś dobry duszek wyróżnił warszawskie ogłoszenie Kasi. Promowanie trwa do 14.02. Przeniosłam jedno ogłoszenie z Wieliczki na Lublin, to warszawskie zostawiłam na swoim miejscu. :)
  10. Anulko zamów koniecznie Animondę.Państwo od Ati przekazali Hani 50zł na karmę.Uzgodniłam,że to będzie na Animondę,więc o 50zł zapłacisz mniej za hotelik w lutym.Tak będzie najprościej się rozliczyć.
  11. Nieee, zwolniłam krzesło, przekazałam łyżkę z ręki do ręki.
  12. Today
  13. Poker ma ręce pełne roboty. Mam nadzieję, że nie jedzie na próżno i Amber będzie miała domek :)
  14. Dzięki za pierwsze poranne odwiedziny :) Dobrej soboty! :) I zapraszam na zakupy. Co tam się włóczyć po zatłoczonych galeriach handlowych, jeśli tu można zakupić w miłej atmosferze i coś do picia i coś do mycia, coś do domu i do ustrojenia siebie, a nawet dla babci na jej dzień, który przypada niedługo!
  15. Czy psiak będzie miał dostęp do domu i oprócz ogrodu jakieś zajęcie i spacery? MOLOSY ADOPCJE GRUPA MOLOSÓW I DUŻYCH PSÓW DO ADOPCJI
  16. Dziękuję za informację i bardzo cieszę się, że jest szansa na odmianę losu kotków. Dora, czy ogłosić koteczki na fejsbuku i na olx? Bardzo chętnie pomogę.
  17. Hania napisała: Ati pojechała :) Pani ją po łapkach całowała :) Dałam resztę suchej i mokrej, piłeczkę, ulotki i książeczkę z badaniami krwi Pani powiedziała, że na pewno da podatek na ZEĘ Dali 50 zł na karmę:)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...