Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. caryca26

Tworzy się

25. Bransoletka srebrna - została 1 szt. cena wyw. 10 zł KT 20 zł 26. Zestaw cena wyw. 7 zł KT 14 zł 27. Zestaw cena wyw. 7 zł KT 14 zł  28. Naszyjnik cena wyw. 3 zł KT 6 zł
  3. caryca26

Tworzy się

21. Mała czarna torebka 28x16cm cena wyw. 3 zł KT 6 zł 22. Torebka złota 30x20 cm cena wyw. 5 zł KT 10 zł 23. Torebka dziergana 32x30 cm cena wyw. 5 zł KT 10 zł 24. Torebka czarna z emblematem Michael Kors 44x31 cm cena wyw. 8 zł KT 16 zł
  4. Jaka śliczna szczęściara ;) Wiem, że parówki to tylko dla poratowania - ale polecam karmy typu Grau, Catz of Finefood. Bardzo ładnie pachną (zwłaszcza podgrzane), można wymieszać z wodą tworząc zupkę, cenowo wychodzą taniej niż wszystkie inne karmy (bo małe dawkowanie), a jakoś rewelacyjna. Ja nieraz nimi karmiłam dzikusy jak już nic nie chciały jeść. Mam nadzieję, że tęczowa panienka jest jednak zdrowa i jej niejedzenie wynika jedynie ze stresu... ale sprawdzić trzeba. Trzymam kciuki bardzo mocno.
  5. Jejku, byłoby super:) Roxi jest świetna, nie jest absolutnie lękliwa ani agresywna nawet wobec obcych osób. Nie wiem jaka była jej przeszłość, ale jest świetnie zsocjalizowana. Samochodem jeździ super, nie szczeka, nie boi się, nie wymiotuje. Nie boi się kennela, nie próbuje się wydostać podczas jazdy. Podejrzewam, że w autobusie czy pociągu też nie będzie problemu. Wobec dzieci jest też przyjazna. Bardzo lubi towarzystwo psów. Na smyczy chodzi bardzo ładnie. W poprzednim hotelu był problem z posikiwaniem w domu, ale u nas nic takiego się nie dzieje. Może był jakiś stan zapalny i antybiotyk po sterylizacji pomógł. Jak zostaje sama to czasami trochę poszczekuje.
  6. caryca26

Tworzy się

11. Spodnie/leginsy ZARA – pas 35 cm , biodra 45 cm , długość 99/75 cm cena wyw. 10 zł KT 20 zl 12. Koszulka męska nie noszona tylko przymierzana – mąż nie lubi bez rękawów – długość 75 cm , pachy 58 cm – XXL – 100% cotton cena wyw. 5 zł KT 10 zł 13. Strój kąpielowy różowy we wzory – M – miseczka B – 38B cena wyw. 3 zł KT 6 zł
  7. caryca26

Tworzy się

9. Spodnie czarne eleganckie CTM MODA – 30- elastyczna – pas 36 cm , biodra 51 cm , długość 103/76 cm cena wyw. 9 zł KT 18 zl
  8. caryca26

Tworzy się

7. Czarne spodnie z połyskiem TOP SECRET – L – pas 41 cm , biodra 46 cm , długość 100/76 cm cena wyw. 5 zł KT 10 zl 8. Spodnie sportowe czarne z zamkami – FEROTI – elastyczne – M – pas 37 cm , biodra 44 cm , długość 99/73 cm cena wyw. 8 zł KT 16 zl
  9. caryca26

Tworzy się

5. Kutka skórzana włoska w idealnym stanie – M – długość 76 cm , pachy 48 cm , rękaw 60/40 cm cena wyw. 30 zł KT 60 zł 6. Sukienka nowa z cekinów cena wyw. 10 zł KT 20 zł
  10. Najwazniejsze, ze serduszko nie jest w bardzo zlym stanie. Pokaslywanie moze byc spowodowane wjotczeniem tchawicy. To starosc niestety. Ake co ram, najeazniejsze, ze cjlopak szczęśliwy. Po powrocie z urlopu pomysle nad ogłoszeniami dla niego. Powinien dostac szanse na wlasny domek.
  11. Dziękuję za zdjęcia i relacje, Jaguska. To, że Mimi jest kombinatorką, bardzo spostrzegawczą i intelgentną, w główce której aż kipi od myśli i analizowania to nie przeczę. ;) To jest z jednej strony wada, ale w dobrych rękach - zaleta. A co to za kontuzja? I jak wyglądał incydent, Jagusko? Wyeksmitowałabym Mimi całkowicie z łóżka, tylko ew. pozwoliłabym jej wieczorem się chwilę pobawić, a potem "na razie, maszeruj na własne legowisko", bez wymuszania i decydowania z jej strony kto może wejść na łóżko, a kto nie. Oczywiście, ufam w tej kwestii Tobie, że jako szefowa umiesz jej wyperswadować wiele - widziałam naocznie, że tak jest, bo tak posłusznych kotów nie widziałam nigdzie indziej jak u Ciebie. Czy mam rozumieć, że wobec Twojego brata Mimi zachowuje się w porządku - i czy go oszczekuje?
  12. Dziękuję za zaproszenie i hopa w górę :-)
  13. caryca26

Tworzy się

Okazje - kostiumy kąpielowe i inne nowe rzeczy w super cenach do licytacji oraz Wszystko za 1 zł w opcji KT ! Zapraszam po nowe rzeczy i wszystko co już było za 1 zł w opcji KT Znajdziecie tutaj : Ubrania damskie , męskie , kurtki , buty , bielizna w różnych rozmiarach itp. 1-135 Bibeloty , drobiazgi , kosmetyki , torebki 136-162 Biżuteria - bransoletki , kolczyki , naszyjniki , pierścionki - ogromny wybór za grosze , jest też srebro 163-357 Książki , maskotki 358-377 Bazarek jest na rzecz Bazyla , który jest wiekowy i trudny ale ma niepowtarzalny urok. Brakuje mu deklaracji i potrzebuje wsparcia . BAZYL :  https://www.dogomania.com/forum/topic/113595-bazyl-dlaczego-jestem-złynie-wiem-czemu-gryzę-jest-u-behawiorysty-brak-deklary/
  14. Sue, zareklamuj bazarek na tym wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/143995-reklamy-bazark%C3%B3w/?page=119
  15. Jestem sprawczynią zamieszania, ale niestety nie mam z czego się dorzucić :( Już wydałam w lipcu na swojego psiaka 500,- do tego milion innych wydatków, a pracy brak - więc niestety, zacisnęłam pasa... Niemniej jednak, zapraszam! Lody w sam raz na upały :) Kto się skusi?
  16. Ja nie dostałam namiarów na przelew. Miał szczęście że go wypatrzyłaś i pochyliłaś nad jego biedą
  17. Today
  18. AniaGucio

ROZLICZAMY - na Sznaucery w Potrzebie

Dziękuję za info :) Paczki wysłane do: 2010 bukowa AnkaG dzodzo yossariana Otrzymałam wpłaty od koja i mdk8. Czekam na info/wpłaty od: canis1983 i Nadziejka. Na odbiór fantów czekam na: UlaFeta i iwna5702.
  19. A ja zaproszę dla odmiany :-)
  20. I ja, ja też :) zajrzę po południu
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up