Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Znalezienie domu, gdzie wszyscy będą padać na twarz przed psem, uważając aby przypadkiem nie zrobić czegoś, co psu nie pasuje, graniczy z niemożliwością.
  3. Trevor jest prawdziwym słodziakiem:) On ma same zalety, dżentelmen w każdym calu:) Bardzo się cieszę, ze juz po wizycie u weterynarza. Co do tej zmiany, to jeżeli tak zaleca weterynarz, ja bym usunęła i wysłała wycinek do badania. Jeśli juz jest taka zmiana, to trzeba zdiagnozować, chociaż jestem pewna, że to nic groźnego. Pomogę w kosztach.
  4. Trudno jednak wymagać od prowadzących DT kwalifikacji trenera - wtedy opieka kosztowałaby znacznie drożej, bo oduczenie zachowań agresywnych wymaga czasu i doświadczenia. I "docelowy" opiekun też musi mieć jakieś kwalifikacje w przypadku takiego psa. Dlatego naprawdę - nie można wyciągać do DT psów, które trafiły do azylu z powodu agresji wobec ludzi.
  5. Today
  6. Patmol

Pies załatwia się w domu po kastracji.

był przebadany przez veta? mocz, krew?
  7. Dziękuję za bazarek w imieniu Lindy i także zapraszam wszystkich do zakupów.
  8. Sisi44

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

Słonecznie zapraszam :)
  9. Jeszcze zapomniałam napisać, że p. doktor w trakcie wizyty, kiedy oglądała łapkę Nadii, powiedziała, że gdyby miała trafić do domu, gdzie musiałaby dużo chodzić po asfalcie, bruku czy kamieniach, to konieczny będzie bucik ochronny na łapkę. Jesli będzie tak jak u nas w większosci trawa czy inne nie ostre podłoże, to świetnie sobie radzi i nic się nie dzieje. Ważne, żeby na czymś ostrym nie naruszyła blizny. Myślę, że warto o tym wspomnieć, gdyby był jakiś chętny dom.
  10. Ślicznie dziękuję za bazarek. Tu Linda z wczoraj. Dziś u nas znowu pada. Dobrze, że wczoraj psiaki mogły poszaleć w słoneczku.
  11. Zapraszamy. Ściereczki szukają nowej kuchni.
  12. A tak sobie - jest w swoim domu z ludźmi, którzy od pierwszego wejrzenia zdobyli go całego.
  13. Radek

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

Na pewno będę próbował:)
  14. Miłego poniedziałku zaglądającym.
  15. Dzielny Niedżwiadek! Nasza Misia to teraz prawdziwa Gwiazda. Piękne są zdjęcia naszej Kluseczki. Kciuki za ogłoszenia z nowymi fotkami. Dobrego poniedziałku dla wszystkich Misiowych Przyjaciól.
  16. Pod pachami 50 cm, długość od ramienia 56 cm
  17. Bardzo mi przyro z powodu koteczki:(
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up