Jump to content
Dogomania

Z Huskim na wakacje


Carie

Recommended Posts

W tym roku zostałem szczęśliwym właścicielem huskiego do wakacji jeszcze daleko ale zastanawia mnie jak one znoszą upały . Co roku jeździmy nad może na wakacje i chcieliśmy to kontynuować i teraz nie wiemy czy brać psa ( w tym roku widziałem huskie nad możem ) czy szukać kogoś z kim zostanie , ale ona się tak przywiązała do nas , że się obawiamy , że będzie to dla niej duży stres . A jeśli mamy ją ze sobą zabrać to jak najlepiej jej dogodzić w takie upały.

Link to comment
Share on other sites

My w tym roku byłyśmy razem nad morzem w Jarcu.Na początku też się bałam i długo zastanawialiśmy się czy wziąźć Landi.Ale ogólnie nie było większych problemów.Przedewszystkim w czasie upałów piesek powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.I trzeba pilnować aby nie przebywał długo na słońcu.My byliśmy na pięknie zalesionym ośrodku i nie było z tym problemów.No tylko jak wychodziliśmy na spacerki na miasto to Landi była głównym obiektem zainteresowania-wszyscy chcieli dotknąć huskiego :D zrobić zdjęcie... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

witam, ja byłem z moim huskym dwa razy nad morzem i zawsze było bardzo fajnie Pies biegał po plaży i po morzy jak szalony uwielbia to poza tym nie zawsze jest upał i nie zawsze siedzisz na plaży a zacienione miejsce sam sobie znalzł w kępie trawy przy wydmach i nie siedział na smyczy wcale Ale trzeba pamiętać że jeśli napije się wody z morza co jest nieunikione to potem będzie chciał w nocy wychodzic "za potrzebą" i nie wolno tego lekceważyć i może nawet kilka razy Ale ogolnie bardzo polecam wspaniała zabawa tylko pamiętaj o kleszczach w lasach bo nad morzem zawsze są więc pomimo szcepionek trzeba przeglądać psa po każdym powrocie I nie martw się o upały tam zawsze wieje i jest lepiej niż w mieście dla psa Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Mój husky ma 2,5 roku i zaobserwowałam, że latem gdy są częste upały staje się bardziej ospały, kładzie się w chłodnym i zacienionym miejscu. Napewno nie wolno zmuszać psa do dużego wysiłku w taką pogodę. A jesli chodzi o nasze morze to przyjacielie byli w zeszłym roku z sunią malamut ( jeszcze więcej futra) i całkiem nieżle czuła się nad Bałtykiem. Zagrzbywała się w mokry piasek i spała. Musicie tylko pamiętać,że piasek i morska woda nie służy dobrze na sieść rzadnej rasie. Pamiętajcie także, że nie na każdą plażę można wejść z psem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...