Jump to content
Dogomania

Mikołajki w Nitrze (CACIB) 2009


aro

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Irviers']Moze ktoś napisać dokładny adres wystawy? Bo nie moge nigdzie znaleźć![/QUOTE]

Tu znajdziesz wszelkie informacje o terenie wystawienniczym: Agrokomplex
[URL="http://www.agrokomplex.sk/lang/2/"]http://www.agrokomplex.sk/lang/2/[/URL]

Tymczasem mój psiak pierwszy raz pojechał sam z panem bez pańci i już się o chłopaków boję :shake:. Trzymajcie ze mną kciuki za ich debiut wyprawowo-wystawowy :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

My już po pierwszym dniu :) Irvier's Clasy-Chassy rozpoczęła młodzieżowy championat Słowacji :) oraz pokonując ogromną stawkę suk zdobyła BEST IN SHOW JUNIOR!!!
W porównaniu BISJ suki i BISJ psa Figa ustąpiła [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/animatedwink.gif[/IMG] ślicznemu siberian husky z Polski! jeszcze raz gratulacje :)

Suczka z naszej ekipy - Toffinka Mały Cukiereczek rozpoczęła intera! :)
Wiec wyjazd udany ,a jutro znow walczymy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']My już po pierwszym dniu :) Irvier's Clasy-Chassy rozpoczęła młodzieżowy championat Słowacji :) oraz pokonując ogromną stawkę suk zdobyła BEST IN SHOW JUNIOR!!!
W porównaniu BISJ suki i BISJ psa Figa ustąpiła [IMG]http://forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/animatedwink.gif[/IMG] ślicznemu siberian husky z Polski! jeszcze raz gratulacje :)

Suczka z naszej ekipy - Toffinka Mały Cukiereczek rozpoczęła intera! :)
Wiec wyjazd udany ,a jutro znow walczymy ![/QUOTE]

Można prosić o imie i przydomek tego siberiana????

Link to comment
Share on other sites

No to ja się też pochwalę (mój pies pojechał do Nitry z hodowcami, a ja mam wieści smsowe) - Wermut Dart wczoraj 2. i Res.CAC, a dzisiaj CAC i CACIB, i tym samym skończył Interchampionat. Piękny prezent mikołajkowy mi chłopak zrobił. :) :multi:

Jego siostra, Wiktoria, wczoraj i dzisiaj CAC, CACIB i dzisiaj również BOB. Ona też (już wczoraj) skończyła Interchampionat. :)

Link to comment
Share on other sites

No, my też wróciliśmy ;) Ale wynikowo skromnie dość - skończyliśmy na resCACIBie
Ale kilka polskich psów poszalało ;)))
Gratulki dla zadowolonych !

[quote name='BeataG']Irviers, dzięki! I dla Ciebie również GRATULACJE. :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

dla nas wspaniała wystawa :))

moja [COLOR=Red][B]casy[/B][/COLOR] w wieku[COLOR=Red][B] 15 miesiecy zdobyła 2 x CACIB w mocnej stawce[/B][/COLOR] :) :multi: :multi:rozpoczynając dorosły championat słowacji i intera :))

owczarek szetlandzki którego wystawiałam koleżance Grażynie [COLOR=Red][B]Piksla 1-go CACIB i BOB i skonczony inter !!![/B][/COLOR] :) :loveu: 2-go dnia resCACIB

Grażyna z[COLOR=Red] [B]Lexusem[/B][/COLOR] (jej drugi szetland) 1-go dnia rescac a 2-go dnia [COLOR=Red][B]CACIB i BOB !!![/B] [/COLOR]:) :loveu:

wspaniałe Mikołajki i wspaniałe oblewanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

podziwiam tych, ktorzy wrocili i mieli jeszcze sile wczoraj pisac :D

Fuks [B]w sobote i w niedziele: CAC, CACIB i BOB[/B]. a takze bardzo ladne opisy dostal :multi:
tym samym mam nadzieje, ze w Presovie uda nam sie skonczyc championat slowacji, a do intera brakuje nam juz tylko trzeciego panstwa zaliczonego.

ogromne gratulacje dla wszystkich zwyciezcow. a Pan z siberianem huskym to naprawde poszalal w oba dni w juniorach - gratulacje :)


a dla wystawy minus za organizacje. pal licho, ze nie doszly potwierdzenia, to wystawa w ogole nie byla oznaczona. w sobote korek byl na pol nitry, zeby na parking wjechac, a potem nikt nie mogl znalezc wejscia i wszyscy wystawcy w tobolami latali dookola :shake:

no i mnie osobiscie lekko rozsmieszyly te 'patery', za CACIBy i w niedziele za CACe :D nie wiem, gdzie to teraz bede wszystko trzymac. ale moze uda nam sie cala zastawe zebrac :evil_lol:

czy ktos moglby sie podzielis informacjami i zdjeciami z PC?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Gratulacje dla wszystkich zwycięzców tych mniejszych i większych :))
Serdeczna prośba o stawkę rudych swetrów, będę wdzięczna, szczególnie zależy mi na psach i sukach w młodzieży:)[/QUOTE]

5.12

PSY
mittelklasse
ATLAS EVERDENE
LUXATORI JOHNNY-CAKE RALPH
offeneklasse
CRAWFORD HIGH LIMIT
ICY-BREEZE JAY SLOVAK BASE
championklasse
EDY SPOD ZOBORA

SUKI
jugendklasse
NEIVEN AROUSE ADMIRATION
offeneklasse
INFINITY JAY SLOVAK BASE
PARIS MESKOV DVOR
ROMA MESKOV DVOR
championklasse
NIGHT WITCH RED WONDER


6.12

PSY
offeneklasse
CRAWFORD HIGH LIMIT

SUKI
jugendklasse
NEIVEN AROUSE ADMIRATION
mittelklasse
LARA JOY SLOVAK BASE
offeneklasse
INFINITY JAY SLOVAK BASE
PARIS MESKOV DVOR
PENNY MESKOV DVOR
gebrauchshundek
KANKAN JAY SLOVAK BASE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Gratulacje dla wszystkich zwycięzców tych mniejszych i większych :))
Serdeczna prośba o stawkę rudych swetrów, będę wdzięczna, szczególnie zależy mi na psach i sukach w młodzieży:)[/QUOTE]

Tecia, na stronie slowackiego klubu sa juz wyniki.

Link to comment
Share on other sites

My z Taresiem w naszym debiucie w klasie weteranów:
I dzień - dosk1, BOB Weteran, [COLOR=Red][B]II BIS Weteranów :)
[/B][/COLOR]II dzień - dosk1, BOB Weteran, finałowa 5 BIS Weteranów
I tym samym brakuje nam jednego zwycięstwa w klasie weteranów do Championatu Weteranów

Link to comment
Share on other sites

Winterfrost's LANDER - "Amir" ( to ten szary w środku )

Sobota - I BIS JUNIOR
Niedziela - II BIS JUNIOR PIES

.... mówią ,że poszaleliśmy w oba dni , a my po prostu mieliśy trochę szczęścia ! :oops:
Przecież było tyle wspaniałych psów i suniek lepszych od nas .
Gratki dla całej polskiej ekipy !!!

[URL="http://img24.imageshack.us/i/nitra171.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8492/nitra171.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...