Jump to content
Dogomania

PILNE. Konie do adopcji.


Frotka

Recommended Posts

Banerek do pobrania...

[URL="http://www.ktoz.krakow.pl/1%25%20podatku/1%25%20podatku.htm"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1249/ktozpodatek.png[/IMG][/URL]

NASZ KTOZ jest w bardzo ciężkiej sytuacji.. Od stycznia tego roku muszą opłacać pobyt psów które znajdują się w schronisku powyżej jednego roku....a takich psów jest większość...
1% to nasz jedyny ratunek.... Inaczej będzie naprawdę nie ciekawie, bo KTOZ utrzymuje się z tego co dostanie podczas zbiórek i właśnie z 1%
PROSIMY O POMOC!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czekolad_ka']Frotka, czy mogę prosić o odpowiedź w sprawie adopcji konia, którą zamieściłam na Twoim profilu? Pozdrawiam :)[/QUOTE]

Dopiero teraz przeczytałam Twój wpis. Adopcja jest całkowicie bezpłatna (brak jakichkolwiek opłat). Nowy opiekun zobowiązuje się jedynie do pokrycia ewentualnych kosztów leczenia konia (w razie choroby), opłacenia szczepeń, regularnego czyszczenia kopyt, odrobaczania. Poza tym trzeba zapewnić koniowi odpowiedni boks i dostęp do ogrodzonego pastwiska. Przeniesienie praw na inną niż zaakaceptowana przez nas osobę, sprzedaż, oddanie do rzeźni są oczywiście wykluczone. W tej chwili mamy do oddania dwa piękne wałachy pod siodło, z bardzo dobrym pochodzeniem. Konie są duże i wymagają zaawansowanych umiejętności jeździeckich. Do adopcji muszą iść łącznie. Mamy też do oddania wysokiego wałacha, również z bardzo dobrym pochodzeniem, który może iść do adopcji pojedynczo ale wymagane jest żeby stał przy drugim koniu. Zanim trafił do nas jeździł w zaprzęgu, pod siodłem nigdy nie chodził ale jest pojętny i nastawiony na współpracę z ludźmi więc przy odpowiednim prowadzeniu nie powinno być problemów z przestawieniem go pod siodło. Warunkiem adopcji jest wcześniejsze przejście wizyty przedadopcyjnej. Jeśli jesteś zainteresowana opisz dokładnie jakie warunki oferujesz koniowi (adres: [email][email protected][/email])

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...