Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
niccolo

Waga shepweilera - nie za mała?

Recommended Posts

Witam. Mam  mieszankę rottweilera z owczarkiem niemieckim, oboje rodziców rodowodowi. Piesek skończył 2 dni temu dokładnie 3 miesiące i jego waga to 9kg i boję się, że jest to waga za mała, ponieważ patrząc na tabele wagowe i rottweilerów i owczarków psy w tym wieku są większe o kilka kg. Być może jestem przewrażliwiony, ale wole się upewnić, gdyż bardzo mi zależy na zdrowiu mojego psa. Karmię psa karmą mokrą oraz suchą premium, daję mu co 1,2 dni surowe lub ugotowane mięso wołowe albo drobiowe z warzywami. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

Dnia ‎2018‎-‎01‎-‎23 o 13:09, niccolo napisał:

Witam. Mam  mieszankę rottweilera z owczarkiem niemieckim, oboje rodziców rodowodowi. Piesek skończył 2 dni temu dokładnie 3 miesiące i jego waga to 9kg i boję się, że jest to waga za mała, ponieważ patrząc na tabele wagowe i rottweilerów i owczarków psy w tym wieku są większe o kilka kg. Być może jestem przewrażliwiony, ale wole się upewnić, gdyż bardzo mi zależy na zdrowiu mojego psa. Karmię psa karmą mokrą oraz suchą premium, daję mu co 1,2 dni surowe lub ugotowane mięso wołowe albo drobiowe z warzywami. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam

Przede wszystkim: rodzice mają rodowód Stowarzyszenia Psa I Kotka albo jakiejś takiej innej organizacji więc pieski nie sa rodowodowe.Nikt mający psa rodowodego nie dopuszcza ani nie kryje swoim psem psa innej rasy.Więc takim rodowodem lepiej się nie zasłaniać.Po drugie: piesek jest kundelkiem więc jego wygląd jaki i waga nie muszą mieć wiele wspólnego z rotkiem czy ONkiem.Najlepiej wybierz się do dobrego weta,zrób psu badania i dowiesz się czy czegoś w karmie mu brakuje.