• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
SirTrenton

Ruchy kopulacyjne a wymioty ?!

5 posts in this topic

Witam moj roczny pies wykonuje ruchy kopulacyjne na powietrzu ( gwalci powietrze). Mam suczke w cieczce i zaczal tak robic jak miala ona 12 dzien cieczki. Sa obok siebie w kojcach a ze nie moze jej dosiegnac to gwalci powietrze i w trakcie tego wymiotuje ( akurat karma gdyz ja dostaje z rana). Jest tak za kazdym razem gdy on tylko tak robi. Czemu tak sie dzieje i co mozna z tym zrobic? Dodam ze probowalam juz rodzielic psa i suke ( suke wzielam do domu) ale za kazdym razem gdy wypuszczam ja na dwor i on ja widzi to sie tak dzieje.

Gdy pies wymiotuje to wykonuje ruchy podobne do tych kopulacyjnych. Dzieje się tak z powodu skurczów żołądka. Może pies na coś choruje? Ile to już trwa?

21 minut temu, Łapartament napisał:

Gdy pies wymiotuje to wykonuje ruchy podobne do tych kopulacyjnych. Dzieje się tak z powodu skurczów żołądka. Może pies na coś choruje? Ile to już trwa?

To nie sa ruchy podobne tylko sa to ruchy kopulacyjne(napewno kopulacyjne gdyż pies po chwili takich ruchów spuszcza sie). Pies jak tylko czuje suke to odrazu zaczyna gwałcić powietrze a po chwili wymiotuje.  Narazie zrobił tak 2 razy odkąd przywiozłam suke z krycia. 

Skoro dajesz mu jeść rano to albo je rozdziel albo karm później bo po prostu przy tych ruchach pies naciska żołądek i to powoduje wymioty. Poza tym dlaczego go dręczysz trzymając blisko suki w cieczce, to nieludzkie. To już lepiej go wykastrować.