Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Daria_13

ogromny problem szczeniak yorka

Recommended Posts

Witajcie. W dniu wczorajszym na DT trafił do mnie 4 miesięczny szczeniak yorka. Psiak PODOBNO od urodzenia miał problemy z tylnymi łapkami, były wiotkie i nie umiał na nich ustać, potem doszło kręcenie się psa w kółko i przekrzywianie główki, "hodowczyni" psa zamiast uśpić to go oddała pewnej osobie, a następnie psiak trafił do mnie. Wczoraj byłam z nim u swojego weterynarza, badanie krwi wyszło dobrze, ale okazało się, że Tobi nie widzi, nie jest to całkowita ślepota, ale bardzo duża. W chwili obecnej poszukuje neurologa na terenie woj. śląskiego i nie wiem co robić. W tym momencie szkoda mi go uśpić, ale liczę się z tym, że być może nie da się go uratować. Podejrzenie jest zapalenia mózgu, objawy się zgadzają. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to,że piesek ma poważne deficyty,zdaj się na opinię neurologa.Zapalenie opon mozgowych przebiega bardzo gwaltownie (zwykle) I z wysoką temperaturą.

Daj znać po wizycie u neurologa,nie zwlekaj z tą wizytą.Skąd jesteś,moze ktos podpowie do kogo pójść.Wojewodztwo śląskie to bardzo ogólna wskazówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×