Jump to content
Dogomania

Misia pilnie poszukuje DT lub DS


szorti

Recommended Posts

Pilnie poszukuję domu stałego lub tymczasowego dla 15 letniej suni Misi. 

Sytuacja wygląda tak że jej dotychczasowa pani ze względu na swoją chorobę nie jest już w stanie opiekować się psem. Misia obecnie jest u mnie i miałem nadzieję, że uda znaleźć się kogoś kto ją przygarnie. Ja niestety nie mam warunków by została ze mną dłużej dlatego bardzo pilnie potrzebny jest dom tymczasowy (stały to już w ogóle byłaby rewelacja).
Misia jest bardzo spokojnym psem o delikatnym usposobieniu. Polecam ją osobom, które nie wymagają od zwierzęcia zbyt dużej aktywności. 

Za szczeniaka miała operację tylnej łapki, dlatego gdy jest zimno lub mokro to ją podkurcza na spacerach. Piesek nie brudzi i nie niszczy rzeczy.
Cały dzień jest sama w domu, ponieważ ja długo pracuję, ale potrafi dobrze panować nad potrzebami toaletowymi. Misia jest świeżo zaszczepiona i odrobaczona. 
Kończy się czas przez który może u mnie przebywać więc potrzeba domu jest naprawdę pilna. Pęknie mi serce jeśli będę musiał jechać z nią do schroniska...

W razie pytań proszę dzwonić - 606318326
Pozdrawiam
Marcin

DSC_0039.JPG

DSC_0024.JPG

DSC_0018.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jest cudna :) Pewnie, gdyby była młodsza, ludzie by się o nią bili. Próbowałeś ogłosić ją na olx? Najlepiej ogłoszenie wyróżnić, żeby nie spadało na dalsze strony. Na twoim miejscu poprosiłabym też kilka fundacji, żeby zamieścili ogłoszenie grzecznościowe na swoich stronach facebookowych. Napisz np. do "Psygarnij" (pomagają znaleźć domy psom/kotom w domach tymczasowych, które nie są pod opieką fundacji), "Sznaucery do adopcji" (wiem, ona bardziej terier, ale jakąś tam brodę ma ;)), "Jamniki niczyje" (krótkie łapki, długi tułów, wygląda troszkę jak jamnik szorstkowłosy ;)), "Dwa Plus Cztery" (fundacja wrocławska), "Ekostraż" (fundacja wrocławska). Jeszcze mi przyszło do głowy, że możesz się skontaktować z panią Kasią Pisarską, która również pomaga szukającym domu zwierzętom i ma duży zasięg. Ona również posiada stronę na fb. Trzymam kciuki, żeby sunia znalazła odpowiedni dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajna sunia tylko ludzie na pewno zrażają się wiekim.

Zdajesz sobie sprawę z tego ,że sunia w schronisku op prostu długo nie pożyje. ?  A  czy Ty i jego dotychczasowa właścicielka moglibyście  zaoferować jakąś kwotę na jej utrzymanie? Może wtedy łatwiej będzie znaleźć opiekę nad nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...