Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Magda_Lena_Anna

Klatka dla wyżła

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.

[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote] Jeśli rozważasz te dwa rozmiary, bez wahania wzięłabym tą mniejszą. Ale na Twoim miejscu pomierzyłabym psa i pomyślałabym nad IV(90 x 60 x 70). Jeśli ten weimar nie jest jakiś potężny i spory jak na swoją rasę, to się zmieści.

Guest NUVA
[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote]

cześć ja mam klatke rozm V. spokojnie wystarczy : jej wymiary
wysokość 81 cm
długość 106 cm
szerokość 71 cm

przy zakupie zwróć uwagę na wysokość ( bo potem się psina nie wyprostuje)