Jump to content
Dogomania

Maluszek "śmieciuszek" sobie rośnie / ma super domek! :D


zebra12

Recommended Posts

Maluszek ma 2 dni, jest chłopczykiem. Trudno na razie ocenić jak będzie wyglądał jak dorośnie. Tymczasem jest rudy podpalany. Potrzebuje kogoś, kto go wykarmi, odchowa, pokocha. Razem z nim w kontenerze na śmieci, w zawiązanej reklamówce było jego rodzeństwo...Żadne nie przeżyło! Pomóżcie, bo nie mogę go zatrzymać!
Moje gg: 2446865
tel: 506 81 97 37
PILNE!!!!

P.S. Teraz już tylko szukamy małemu dobrego domku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zebrrra - a byłaby możliwość dowiezienia malucha np.pociągiem do Rzeszowa? Bo ja nie mogę po niego pojechać ze względu na moje maluchy, których nie zostawię na dłużej. Blisko może nie jest, ale jeśli u Ciebie na miejscu braknie chętnych do opieki...

Link to comment
Share on other sites

Mam 3 dzieci. Jedno, to najmłodsze ma 8 miesięcy. Jest chore. W niedzielę wróciłyśmy ze szpitala. Nadal mi wymiotuje. Auta wogóle nie posiadam. Latam od dziecka do psa. W sumie pies na tym cierpi. Nie mam czasu go przytulić ani porządnie wymasować. Dzieci nudzą. Sajgon! A do tego za tydzień idę do pracy i pies byłby sam! A przecież on tego nie przeżyje! Sama sobie nie poradzę! Nie zdążę też karmić psa rano, gdy na 6:30 muszę być z dzieckiem w żłobku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']Halo pilne

Napisz moze do Bianka1
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?find=lastposter&t=76040[/URL][/quote]

Jestem bez pisania . Ale ja z Wrocławia . Nie mogę przyjechać do Krakowa :shake:
A Sugerr ? Jest z Krakowa i miała juz oseski .

Link to comment
Share on other sites

Taki trudny przypadek jak Kobiś to mam w domu.W dodatku wyhodowałam sobie tą małą żmiję osobiście, acz całkowicie bezwiednie.:evil_lol:

Nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszczę wszystkim,którzy moga być DT:-( Chciałabym mieć warunki, własny kąt i normalnego TZ-ta. :-(Z czego TZ-ta można by jeszcze "urobić" ale reszty nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...