Jump to content
Dogomania

Jaki szampon dla pieska


batic

Recommended Posts

[B]dellos[/B] zależy ilepieniażków chcesz przeznaczyć.jeśli nie masz zbyt dużo funduszy to poleciłabym ci firmy Daphnia szampon Hau Lady-skoncentrowany z olejkiem norkowym,na opakowaniu pisze że dla długowlosych ale dla tych z krótkim włosem takze sie super nada.jest tani bo op co prawda małe 200ml ale cena to ok 12 zł

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Cockermaniaczka']w sieci sklepow TK MAXX sa swietne szampony Pet head za 25 zl 0.5L,za 54 sa galony!Polecam kazdemu :) Pachna oblednie.Perfumy dla psiakow 20 zl-pachna tak ze sama bym sie w nich wykapala;p[/QUOTE]

W sklepie groomerskim polecali mi te szampony. Opakowania 475ml za niecałe 50zł.
Skąd taka niska cena? Te szampony mają krótki termin czy co?
Cockermaniaczko - to o takie sklepy chodzi? [URL="http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/galeria-malta-pozna--25.html"]TK MAXX[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']w sieci sklepow TK MAXX sa swietne szampony Pet head za 25 zl 0.5L,za 54 sa galony!Polecam kazdemu :) Pachna oblednie.Perfumy dla psiakow 20 zl-pachna tak ze sama bym sie w nich wykapala;p[/QUOTE]

W Poznaniu ich nie widziałam, ale dawno nie byłam, więc może coś się zmieniło...


Ktoś kupuje te produkty w tk maxx na malcie może? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Cockermaniaczko :)
A czy mają również odżywki tej firmy w takich fajnych cenach?
Czy w tych sklepach są jeszcze kosmetyki dla zwierząt innych firm?
Które rodzaje szamponu miałaś?
Rika, szczerze powiedziawszy nigdy nie dotarłam do galerii Malta ale gdybym miała pewność, że te szampony tam są to pewnie bym się przejechała (mieszkam ok. 30 km od Poznania)

Link to comment
Share on other sites

Na malcie są produkty pet head ;) zostało niewiele, ale da się coś wybrać. Wczoraj kupiliśmy i szampon i odżywkę- świetne, super pachną, zero uczulenia (na szczęście, bo wzięłam 3,8l). Ceny jak wyżej- bardzo przyjemne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Na malcie są produkty pet head ;) zostało niewiele, ale da się coś wybrać. Wczoraj kupiliśmy i szampon i odżywkę- świetne, super pachną, zero uczulenia (na szczęście, bo wzięłam 3,8l). Ceny jak wyżej- bardzo przyjemne :cool3:[/QUOTE]

A jaki szampon i odżywkę kupiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Różowe ;) truskawka z czymś :eviltong: odżywka bez spłukiwania, szampon dirty talk[/QUOTE]

Ja chyba się na jakąś odżywkę skuszę... Bo na chwilą obecną mamy tylko maseczkę z PSH.
Szamponów mamy już kilka w domu, a kasy ostatnio sporo na weta wydaję.
Mam nadzieję, że to nie jest jednorazowa promocja - w necie galon kosztuje 299zł...
A mają tam jeszcze jakieś inne produkty dla zwierząt czy tylko te kosmetyki z Pet Head?

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu są różne produkty dla psów i kotów, ale kosmetyki były tylko z pet head- przynajmniej wczoraj... Ja również mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się pojawią, bo cena w necie jest faktycznie niezbyt sympatyczna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='DDV']Czy szampon dla dzieci z Garniera będzie odpowiedni na kąpiel dla kilku miesięcznego pieska?
[URL]http://4.bp.blogspot.com/-Wnsfe9D2xlQ/UFrmQa07thI/AAAAAAAABxk/jcce0U58_eE/s1600/a+005.jpg[/URL]

Mogę go użyć, czy lepiej nie ryzykować? (shih tzu)[/QUOTE]

Pies ma inne pH skóry niż człowiek. Każdy pies inaczej reaguje na ludzkie kosmetyki. Jednemu nic się nie stanie, a drugi zachoruje i będzie trzeba sporo kasy wydać na weta. Lepiej nie ryzykuj i kup swojemu psiakowi szampon dla szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='s-x']Witam, czy ktoś mi może polecić szampon dla basenji, który będzie przy okazji możliwie dokładnie usuwał lub niwelował poziom wytwarzania się u pieska alergenów (np. naskórek, łój, sierść etc.)? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.[/QUOTE]

ja mam amstaffkę alergiczkę i polecam szampon Hexoderm lub Vetriderm Sensiwet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='s-x']Witam, czy ktoś mi może polecić szampon dla basenji, który będzie przy okazji możliwie dokładnie usuwał lub niwelował poziom wytwarzania się u pieska alergenów (np. naskórek, łój, sierść etc.)? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.[/QUOTE]
sebovet dry,ale do tego koniecznie hydraderm n(płukanka na koniec bez spłukiwania),przy samym sebovecie sierśc może być szorstka w dotyku

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ja kiedyś w którymś wątku opisywałam jak wykąpałam psa w płynie do higieny intymnej :D W skrócie, niedziela, późny wieczór. Pies mi się w czymś uroczo śmierdzącym wytarzał:loveu: W domu psiego szamponu brak. Mając do wyboru, szampony dla ludzi, mydło i płyn do higieny intymnej wybrałam ten ostatni. Sierść piękna, miła w dotyku, taka jakaś lekka i swieża :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...