Jump to content
Dogomania

Wyżeł DROP-RAMIREZ z Koszalina - wszystkiego NAJ... na Nowej Drodze Życia w WA-WIE!!


kinga

Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ramirezem była zainteresowana pani z Koszalina - rozmawiała z kierowniczką, oglądała, rozmawiała z poprzednią właścicielką...

konkluzja pani była taka: schronisko powinno zatrudnić psiego psychologa, żeby przebadał każdego psa pod kątem przydatności dla człowieka, bo pani chciałaby mieć 100% gwarancji, ze pies nic nie zrobi jej ani jej rodzinie :roll:

dzwonił też wczoraj pan - myśliwy, który rozgląda sie za wyzłem do 3 lat, którego mógłby jeszcze ułożyć pod kątem polowań - w przypadku Ramireza trzeba by zrobić mu test reakcji na strzały
... tyle, ze pan jest z... Podkarpacia :roll:

słuchajcie - taki pies :roll: - i bez żadnych przejsć, i młody, i z poprzednimi właścicielami jest możliwośc kontaktu - no nie wiem, w schronie juz chyba lepszego sortu nie ma...

...i nic :shake:

Link to comment
Share on other sites

psycholog, to chyba psicholog?Ciekawe jakiego psichologa trzebaby zatrudnic do tej pani?:mad:
I jeszcze mysliwy - niby logiczne - wyzel, to i mysliwy sie znalazl i tylko nikogo normalnego nie ma:shake:
Z tymi obserwujacymi na Allegro, to sama wiem, ze roznie bywa....:roll: [quote name='kinga']Ramirezem była zainteresowana pani z Koszalina - rozmawiała z kierowniczką, oglądała, rozmawiała z poprzednią właścicielką...

konkluzja pani była taka: schronisko powinno zatrudnić psiego psychologa, żeby przebadał każdego psa pod kątem przydatności dla człowieka, bo pani chciałaby mieć 100% gwarancji, ze pies nic nie zrobi jej ani jej rodzinie :roll:

dzwonił też wczoraj pan - myśliwy, który rozgląda sie za wyzłem do 3 lat, którego mógłby jeszcze ułożyć pod kątem polowań - w przypadku Ramireza trzeba by zrobić mu test reakcji na strzały
... tyle, ze pan jest z... Podkarpacia :roll:

słuchajcie - taki pies :roll: - i bez żadnych przejsć, i młody, i z poprzednimi właścicielami jest możliwośc kontaktu - no nie wiem, w schronie juz chyba lepszego sortu nie ma...

...i nic :shake:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

ja myślę sobie, ze ten myśliwy to nie byłby taki najgorszy - choć mnie do myśliwych bardzo daleko mentalnie - tylko, że wspólnie doszliśmy do wniosku, ze Ramirez, prosto z ciepłego mieszkania, niekoniecznie byłby najlepszym kandydatem. Ale pan ma myśleć, jego nawet specjalnie odległosć nie przerażala.

ja nie wiem :shake: - niech dziewczyny od wyżłów się wypowiedzą - jak to z tymi myśliwymi bywa

Link to comment
Share on other sites

to dlaczego Ramireza oddano? czy poprzedni wlasciciele tamtej paniusi nie uswiadomili, ze to pies rodzinny, chowany z dziecmi i nie ma zwyczaju ludzi pozerac?[quote name='kinga']ja myślę sobie, ze ten myśliwy to nie byłby taki najgorszy - choć mnie do myśliwych bardzo daleko mentalnie - tylko, że wspólnie doszliśmy do wniosku, ze Ramirez, prosto z ciepłego mieszkania, niekoniecznie byłby najlepszym kandydatem. Ale pan ma myśleć, jego nawet specjalnie odległosć nie przerażala.

ja nie wiem :shake: - niech dziewczyny od wyżłów się wypowiedzą - jak to z tymi myśliwymi bywa[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Ramireza oddano, bo pani doszła do wniosku, ze ma alergię na psa - nie nam wnikać w powody oddania własnego psa do schroniska

a co do słynego już, znienawidzonego przeze mnie pytania, dotyczacego zwłaszcza dużych psów: A jaki on jest do dzieci?

ja jestem zawsze bardzo, bardzo asekuracyjna - powtarzam zawsze, ze na 100% mogę się wypowiedzieć jedynie o własnych psach - pies ze schroniska to jest pies ze schroniska - i przyszły właściciel musi być tego świadomy.
robię sobie przy tym zawsze taki rachunek sumienia, jako posiadaczka dwójki dzieci - czy ja bym takiego psa wzięła do domu - i ew. o moich przemyśleniach piszę potencjalnemu zainteresowanemu

Ramirez jest w tej dobrej sytuacji, ze o nim wiadomo, ze wychowywał sie z dwójką dzieci ponizej 10 lat - ale dawać gwarancję :crazyeye: , ze nie spojrzy krzywo na inne dziecko? :shake:
...a potem wysłuchiwać pretensji, ze pies MIAŁ BYĆ taki, a JEST inny... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

raczej bylam ciekawa, czy sie np nie rzucil na kogos, bo przypomniala mi sie Kiara co to podobno niszczyla wszystko w domu, w wieku 8 lat zreszta:mad:
A co do gwarancji....o jejku, nawet trudno dac gwarancje co do swojej osoby. ja nie dalabym gwarancji, ze nie przyleje synowi, jak mnie zdenerwuje:evil_lol: :mad: [quote name='kinga']Ramireza oddano, bo pani doszła do wniosku, ze ma alergię na psa - nie nam wnikać w powody oddania własnego psa do schroniska

a co do słynego już, znienawidzonego przeze mnie pytania, dotyczacego zwłaszcza dużych psów: A jaki on jest do dzieci?

ja jestem zawsze bardzo, bardzo asekuracyjna - powtarzam zawsze, ze na 100% mogę się wypowiedzieć jedynie o własnych psach - pies ze schroniska to jest pies ze schroniska - i przyszły właściciel musi być tego świadomy.
robię sobie przy tym zawsze taki rachunek sumienia, jako posiadaczka dwójki dzieci - czy ja bym takiego psa wzięła do domu - i ew. o moich przemyśleniach piszę potencjalnemu zainteresowanemu

Ramirez jest w tej dobrej sytuacji, ze o nim wiadomo, ze wychowywał sie z dwójką dzieci ponizej 10 lat - ale dawać gwarancję :crazyeye: , ze nie spojrzy krzywo na inne dziecko? :shake:
...a potem wysłuchiwać pretensji, ze pies MIAŁ BYĆ taki, a JEST inny... :cool3:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki- decyzja ze strony rodziny- Ramirez ma na 100% dom u siostry mojej mamy. Pytanie teraz czy wy sie zgadzacie- i czy Ramirez nie trafi do mysliwego- ktory rowniez wyglada na zdecydowanego.
Ramirez by mieszkal w bloku, jako jedyny pies trzyosobowej rodziny- w wekendy jezdzilby z Dropkiem na dlugasne spacery do kampinosu,a w tygodniu dlugie spacery i bieganie przy rowerze.

Ciocia z 16 letnim synem i mezem zakochani w Ramirezie po uszy.Mieszkaja w Warszawie- wiec kontrola poadopcyjna przez Tanisie i fotorelacje na bierzaco ;)

Link to comment
Share on other sites

właśnie rozmawiałam ze słynną już Ciocią :p
jeśli atak zimy nie pokrzyżuje planów - Ramirez w najbliższa sobotę uda sie do stolicy :lol:

... ja nie wiem, tanitka, co Ty robisz z tymi wyżłami :shake: - wszystkie ściągasz do siebie do Warszawy :-o

-Ty im na pewno domów szukasz?
- czy jakąś pseudohodowlę moze prowadzisz? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']:crazyeye: ekhm- moge sie spytac czemu juz slynna ciocia? Narozrabiala czy jak?;)[/quote]

pewnie, ze narozrabiała :diabloti:
ja dzis w pracy nie tknęłam do południa pracy :cool3: - a co zadzwonił jakiś inwestor, o którym w psim ferworze na śmierć zapomniałam ( a sami tacy dzwonili), to im kłamałam jak z nut, ze wszystko ok - aż nos mi się od tych kłamstw wydłuzał jak u Pinokia :oops:

ale nie martw się Katcherine - rozmawiałyśmy sobie z Ciocią w miły, dystyngowany sposób :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']
... ja nie wiem, tanitka, co Ty robisz z tymi wyżłami :shake: - wszystkie ściągasz do siebie do Warszawy :-o

-Ty im na pewno domów szukasz?
- czy jakąś pseudohodowlę moze prowadzisz? :mad:[/quote]
Tym razem kingusiu to wina Dropka...a pozniej rodziny a pozniej to ja zaatakowalam Tanitke ktora biedna odpowiedziala na pw...to CO JA MAM niby zrobic?'';)

Widzisz tanitka i tak wszystko poszlo na Ciebie;)

Link to comment
Share on other sites

Witam - jestem nowym uzytkownikiem, do domku ktorego trafi niedlugo Ramirez ;) Bede oczywiscie staral sie na bierzaco relacjonowac zachowanie pieska no i oczywiscie fotki beda :) pozdrawiam wszystkich

PS: Mam nawet przygotowane nowe imie dla tego cudenka - Ramzes ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...