Jump to content
Dogomania

Mikusiowy zwierzyniec zaprasza


Paulina_mickey

Recommended Posts

  • Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heloł :)
No normalnie jestem z Ciebie dumna :multi: sama zdjecia wstawiłaś suuper :):):)
No i mi nie dziękuj za banerek bo to Gucio zrobiła :) ja niestety aż taka zdolna nie jestem :)

Bosz jaki ten Mickey jest boski... :loveu::loveu::loveu: kocham na niego patrzeć... a jak sobie słodko śpii... no miodzio :D
Dawaj jeszcze patyczaki :D:D:D

PS. Znowu gg mi nie chodzi :angryy::angryy::angryy: to samo co wczesniej... ja nie wiem co sie z tym dzieje :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Heloł :)
No normalnie jestem z Ciebie dumna :multi: sama zdjecia wstawiłaś suuper :):):)
No i mi nie dziękuj za banerek bo to Gucio zrobiła :) ja niestety aż taka zdolna nie jestem :)

Bosz jaki ten Mickey jest boski... :loveu::loveu::loveu: kocham na niego patrzeć... a jak sobie słodko śpii... no miodzio :D
Dawaj jeszcze patyczaki :D:D:D

PS. Znowu gg mi nie chodzi :angryy::angryy::angryy: to samo co wczesniej... ja nie wiem co sie z tym dzieje :placz:[/quote]
on jest słodki jak śpi i jeść nie woła:evil_lol: :evil_lol: hihi bo tak to mała 'burza'z niego:cool3: :cool3:
ale i tak ko uwielbiam
Zaraz dodam patyczaki:cool3:
Mam jeszcze królika i chomiki przecież:cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Heloł :)
No normalnie jestem z Ciebie dumna :multi: sama zdjecia wstawiłaś suuper :):):)
No i mi nie dziękuj za banerek bo to Gucio zrobiła :) ja niestety aż taka zdolna nie jestem :)

Bosz jaki ten Mickey jest boski... :loveu::loveu::loveu: kocham na niego patrzeć... a jak sobie słodko śpii... no miodzio :D
Dawaj jeszcze patyczaki :D:D:D

PS. Znowu gg mi nie chodzi :angryy::angryy::angryy: to samo co wczesniej... ja nie wiem co sie z tym dzieje :placz:[/quote]
Aaaaa i dziekuje osobie odpowiedzialnej za banerek:cool3: :cool3: [SIZE=3][COLOR=green]Dzieki dzieki i jeszcze raz dzieki!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']zawsze chciała mieć w domu takiego, tudzież pochodnego, robala, tylko mama nie pozwala :(
a zwierzyniec boski :loveu:[/quote]
O większości z moich zwierzątek mama dowiedziała sie już po fakcie:evil_lol: :evil_lol:
Bo w innym razie nie pozwoliła by ich zatrzymać:eviltong:
A patyczaki hoduje od 4-5 lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']O większości z moich zwierzątek mama dowiedziała sie już po fakcie:evil_lol: :evil_lol:
Bo w innym razie nie pozwoliła by ich zatrzymać:eviltong:
A patyczaki hoduje od 4-5 lat...[/quote]
tylko część domowników się boi takich ślicznych roblalów. tak samo jak większych pająków. a żaby miec nie moge, bo już jedna się po domu rozbija ;) (Damulec zdrabnia się na Żabulca )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']tylko część domowników się boi takich ślicznych roblalów. tak samo jak większych pająków. a żaby miec nie moge, bo już jedna się po domu rozbija ;) (Damulec zdrabnia się na Żabulca )[/quote]
U mnie tez ich sie prawie wszyscy boją:eviltong: Z reszta mojego chomika-Bobka też sie boja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']niektórym chomiki z myszami sie kojarzą... np mojej cioci...[/quote]
to też:evil_lol: moja mama sie go dlatego boi:evil_lol: :evil_lol:
a tak generalnie to każdy sie go boi bo wszystkich gryzie:eviltong: :eviltong:
Tylko mnie nie:cool3: :cool3: :cool3: chyba sobie mnie 'wybrał' jako osobe do nie gryzienia:eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...