Jump to content
Dogomania

Marysia O.

Members
 • Content count

  10248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marysia O. last won the day on August 22

Marysia O. had the most liked content!

1 Follower

About Marysia O.

 • Rank
  i 20 łapek

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  : okolice Wa-wy

Converted

 • Location
  Okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

4366 profile views
 1. Z tego co zrozumiałam nie było do końca wiadomo jaki zakres będzie musiał mieć zabieg, Sylwia powiedziała mi mniej więcej tyle co w opisie, że zęby mleczne z tyłu nie wypadły a stałe rosną pod spodem, u Lenki powodowało to duży ból, nie chciała jeść, lekarz zdecydował, że trzeba to na cito zoperować. Więcej nie wiem, mam nadzieję że Sylwia wejdzie i napisze, z tym, że nie wiem kiedy, bo miała problem z komputerem i wczoraj oddała go do serwisu. Co do szczeniaków, z domem dla Axela Sylwia jest już umówiona (nie jestem pewna na kiedy, dzisiaj albo w weekend), do domu dla Aqsy będzie dzwonić dzisiaj po południu i się konkretnie umawiać. Ja niestety mam trudną sytuację z własnymi psami, wczoraj okazało się, że jedna z moich suczek, operowana na wiosnę ma przerzuty nowotworu do płuc, drugiej, która miesiąc temu miała wyciętą złośliwą zmianę, drastycznie, z dnia na dzień się pogorszyło, guz błyskawicznie odrasta... Jest ciężko, dlatego nie mam w tej chwili głowy do dowiadywania się szczegółów, przepraszam.
 2. Finalizujemy wybór domków, więc już niedługo maluchy będą mogły jechać do swoich rodzin :)) Przy okazji pięknie dziękuję Jo37 za pomoc przy wizycie pa na Mokotowie :)
 3. Ankiet o szczeniaki ostatecznie dostałam sześć, jeden dom raczej nie dla husky (pisałam już wcześniej), jeden też chyba raczej dla psa w spokojniejszym typie (ale tu jeszcze do przeanalizowania), cztery pozostałe do dalszego kontaktu :) Ja jestem w kontakcie z parą w Warszawy, jestem z nimi umówiona na wizytę pa w czwartek po południu. Do trzech domów Sylwia ma dzisiaj dzwonić i jeszcze przejrzeć tą piątą ankietę, gdzie mnie się wydaje, że raczej husky to nie jest najlepszy wybór. Myślę, że uda się wybrać domy dla obu maluchów, mam jeszcze dwie osoby "w zapasie", do których mam się odezwać gdyby jednak nie znalazły domów, na razie zdjęłam ogłoszenie (w razie czego zawsze można je będzie aktywować). Z kolejnych dobrych wieści, do domu będzie się pakowała młodsza husky Greta :) Byłam wczoraj na wizycie pa w Płońsku, jadąc tam miałam kilka wątpliwości, ale wizyta zdecydowanie je rozwiała, to ciepła, "psiarska" rodzina. Greta będzie miała budę na podwórku, ale również swobodny wstęp do domu wtedy kiedy będzie chciała, Państwo mają doświadczenie z psem w typie północniaka więc wiedzą z czym to się wiąże i jakie mogą być problemy. Sylwia będzie dzisiaj po południu dzwonić do Pani, żeby potwierdzić że jesteśmy na tak i się umówić konkretnie na przekazanie :)
 4. W sprawie szczeniaków jest od piątku duży odzew, mam cztery wypełnione ankiety (na 8 wysłanych ;)), trzy naprawdę bardzo fajne, czwarta to też wydaje się dobry dom aczkolwiek zasugerowałam Państwu, że może lepszy byłby dla nich pies mniej aktywny niż husky, na razie nie dostałam informacji zwrotnej. Czekam na opinię Sylwii w sprawie tych ankiet i myślę, że będzie można umawiać wizyty :)
 5. Suczki mają też osobne ogłoszenia, robione prze kiyoshi: https://www.olx.pl/oferta/piekna-1-5-roczna-sunia-husky-greta-szuka-swiadomego-domu-CID103-IDvZFrV.html https://www.olx.pl/oferta/czina-dostojna-8-letnia-sunia-w-typie-husky-szuka-domu-CID103-IDvZFKZ.html#8eff6e998d Ale ja też mogę rozdzielić, nie ma problemu :)
 6. Tyśka, bardzo dziękuję za ogłoszenie Leona! :)) Sylwia pisała, że był już pierwszy telefon, nie będzie z niego co prawda domu dla kocurka, ale ważne, że jest odzew, może następny telefon będzie sensowniejszy :)
 7. O dziwo, na razie nie. Zapytania były od rana tylko dwa, oba przez wiadomość na olx. Jednej Pani wysłałam ankietę, drugie było zupełnie od czapy, ciężko było zrozumieć co autor wiadomości miał na myśli...
 8. Sylwia, jeśli nikogo nie znajdziesz to ja mogę pojechać - mam do Płońska 30km.
 9. Ogłoszenie szczeniaków husky z aktualnymi zdjęciami, które Sylwia przesłała mi na maila: https://www.olx.pl/oferta/axel-i-aqsa-dwa-4-miesieczne-maluchy-szukaja-odpowiedzialnych-domow-CID103-IDxFhGb.html#106d47283e Trzymajcie za mnie kciuki ;)
 10. Wrzucam zdjęcia kota Leona, które dostałam na maila od Sylwii, Leon jest jak najbardziej do adopcji, Sylwio wrzuć tu koniecznie jego opis jeśli masz, a jeśli nie to najważniejsze informacje o nim, żeby można było zrobić ogłoszenia.
 11. Dziękuję Ci bardzo! :) Świetnie, w takim razie wyślij mi proszę na maila swoją ankietę adopcyjną, żebym mogła używać od razu Twojej, i zdjęcia też mi podeślij jak tylko będziesz miała nowe. Niestety...
 12. Nie udzielałam się ostatnio, ale po prostu brakuje mi czasu, nie rozmawiałam też od jakiegoś czau telefonicznie z Sylwią więc nie miałam żadnych informacji z pierwszej ręki. Bardzo mi przykro z powodu śmierci Valerie i wycieńczonego kotka :( Fajnie, że Sylwia zajrzała na wątek. Ja cały czas odbieram telefony w sprawie husky, było tego naprawdę sporo (głównie w sprawie młodszej suki), trochę słabych ale też całkiem dużo sensownych, wszystkie sensowne domy przekierowywałam do Sylwii, szkoda, że ciągle nic się nie wyklarowało... Miałam też dwa dobrze brzmiące telefony w sprawie Ashera, ale z tego co mówiła Sylwia też nic z tego nie wyszło. Bardzo dziękuję osobie, która wyróżniła dwa moje ogłoszenia Ashera! :) https://www.olx.pl/oferta/pies-jedyny-w-swoim-rodzaju-CID103-IDvP1vx.html (wyróżnione do 21.12) https://www.olx.pl/oferta/snieznobialy-wyjatkowy-pies-czeka-na-swoj-wlasny-dom-CID103-IDvmn4x.html (wyróżnione do 21.12) Gdyby ktoś miałby możliwość, to przydałoby się również wyróżnienie tego ogłoszenia husky: https://www.olx.pl/oferta/husky-do-adopcji-CID103-IDvUgXs.html Skoro sytuacja wygląda tak jak wygląda, to dezaktywuję na razie ogłoszenie Lenki, będzie można je uruchomić z powrotem jeśli sytuacja zdrowotna się wyjaśni. Sylwio, szczeniaki husky ogłoszę, ale ponieważ telefon mi się pewnie będzie grzał po tym ogłoszeniu, myślę, że dobrze było by, żeby pierwszą formą weryfikacji była ankieta adopcyjna. Tzn. każdą dzwoniącą osobę będę prosiła o podanie adresu mailowego, na który prześlę ankietę i do osób, których ankiety będą sensownie po prostu Ty już będziesz oddzwaniać albo będą dostawali maila z prośbą o kontakt telefoniczny z Tobą. To pozwoli mi uniknąć długich rozmów z ludźmi, którzy się raczej nie nadają, ale nie koniecznie chcą przyjąć to do wiadomości ;) I odsieje tę cześć, która ankiety w ogóle nie będzie chciała wypełnić. Ja mam swoją ankietę, ale jeśli możesz to przyślij mi na maila taką, której Ty używasz, to będę wysyłała od razu Twoją. I przydały by się aktualne zdjęcia szczeniaków, mam te z początkowego okresu, ale to było już jakiś czas temu. I jeśli możesz to napisz jeszcze kilka słów o ich charakterach, tak bardziej indywidualnie, dobrze? Możesz mi te opisy wysłać na maila albo wrzucić na wątek.
 13. Kochani, tak jak widać kiyoshi zgodziła się przejąć ode mnie prowadzenie wątku, za co bardzo Jej dziękuję :) Dzięki temu wątek będzie prowadzony bardziej na bieżąco, nie będzie takich zaległości, łatwiej się będzie w tym wszystkim połapać :)
×