Jump to content
Dogomania

Marysia O.

Members
 • Content count

  10227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marysia O. last won the day on August 22

Marysia O. had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  : okolice Wa-wy

Converted

 • Location
  Okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

4221 profile views
 1. Tyś(ka) bardzo dziękuję za pomoc w ogłaszaniu kotów :) Oraz Bębenek za wyróżnienie :) rozi dziękuję, Pagaj wyróżniony przez Ciebie wszystko działa, może dzięku temu uda mu się znaleźć dom, bo już tak długo go szuka... Rozmawiałam dzisiaj z Sylwią, tak jak napisała christo_fair (witamy na dogo :)), wizyta pa dla Niki będzie jutro. Jest bardzo fajny, dobrze rokujący dom zainteresowany młodszą husky (z tego pierwszego nic nie wyszło, kontakt się urwał, to inny dom), Sylwia jest w trakcie organizowania wizyty i spaceru zapoznawczego. Są też dwa domy chętne na małą koteczkę Lenkę (znajomy agat21 i jeszcze drugi dom). Więc dzieje się trochę dobrych rzeczy, kciuki na pewno się przydadzą :)
 2. W postach powyżej zebrałam zdjęcia i informacje o Karotku i Valerie, żeby wszystko było razem - dziewczyny pomożecie ogłosić? :) Z numerem Sylwii, bo chyba nie znalazł się nikt chętny do odbierania kocich telefonów. Ja do poniedziałku nie będę miała dostępu do komputera (teraz piszę z telefonu) i u siebie będę mogła zrobić ogłoszenia dopiero w poniedziałek, a może warto byłoby, żeby przez weekend już wisiały ogłoszenia :)
 3. Są dwa domy zainteresowane Niki, oba bardzo fajne, w poniedziałek będzie jedna wizyta pa, i zobaczymy co z niej wyniknie :) Z Panią zainteresowaną husky nie udało się skontaktować, ale może to chwilowy problem? Więcej telefonów na razie nie było. Chciałam również po raz kolejny bardzo podziękować osobie, która wyróżniła moje ogłoszenie na OLX, tym razem Ashera :)) Asher wyróżniony na miesiąc: https://www.olx.pl/oferta/pies-jedyny-w-swoim-rodzaju-CID103-IDvP1vx.html Sylwia przesłała mi zdjęcia kotka Karotka do ogłoszeń, pewnie zajrzy tu w wolnej chwili żeby napisać informacje o nim, więc wrzucam zdjęcia, żeby ktoś od razu mógł go ogłosić jak będą dane :)
 4. Nie zdążyłam wczoraj wrzucić na wątek linku do ogłoszenia Lenki, które zrobiłam na OLX, ale ktoś i tak wypatrzył ogłoszenie i wyróźnił na miesiąc :) Gorące podziękowania dla tej osoby! :)) https://www.olx.pl/oferta/lenka-2-miesieczne-malenstwo-szuka-domu-CID103-IDvZgqW.html Poza tym wiem, że dzieje się coś dobrego w sprawie Niki, dzisiaj miałam też bardzo sensowny telefon w sprawie młodszej suczki husky, więc prośba o trzymanie kciuków za całokształt :)
 5. Ech, przykra sytuacja... :( Uważam, że Janka mądrze to skomentowała. Ale nie mamy wpływu na decyzję Sylwii... BARDZO DZIĘKUJĘ osobie, która wyróżniła na miesiąc moje ogłoszenia Niki. Nie wiem kto to taki, ale naprawdę pięknie dziękuję :))
 6. Ja też miałam u siebie ogłoszenie Niki, odświeżyłam je jak tylko przeczytałam, że dom nie wypalił. Link do tego ogłoszenia, gdyby ktoś chciał wyróżnić: https://www.olx.pl/oferta/malenka-krotkowlosa-nika-czeka-na-wlasny-dom-CID103-IDvmn4x.html
 7. W ogłoszeniach husky jest mój numer, możesz go podać tylko podeślij mi proszę link do ogłoszenia, żebym wiedziała co w nim jest i w razie czego nie była zaskoczona ;) Do kotów numer Sylwii, chyba że jest na wątku ktoś kto się podejmie robić wstępny przesiew w adopcji kotów. Ja nigdy nie prowadziłam adopcji kotów, nie mam doświadczenia więc się nie podejmę.
 8. Dostałam od Sylwii zdjęcia małej Lenki, z prośbą o wrzucenie na wątek, zdjęcia do wykorzystania w ogłoszeniach: I od razu wrzucę tu też opis, żeby wszystko było w jednym miejscu:
 9. Poza tym miałam jeden telefon w sprawie młodszej suczki husky, ale raczej z serii tych, z których nic nie wynika. Pani raczej drugi raz nie zadzwoni.
 10. Przekazuję smutną wiadomość z Fb... Żegnaj Majeczko [*]
 11. Myślę, że tak. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego to Jamor ma dom :) A wizyta dla Niki będzie w sobotę :)
 12. Mam info od Sylwii więc Wam przekazuję - wizyta dla Jamora odbyła się wczoraj, Jamor pojechał na nią razem z Sylwią. Wizyta bardzo udana, Jamor został już u Państwa w domu i jeśli wszytko będzie w porządku, w sobotę zostanie podpisana umowa adopcyjna :) Co do finansów nie znam żadnych konkretów, nie pytałam. Szczeniaki były u weterynarza w Warszawie, mają ustalony plan leczenia dostają antybiotyki i muszą zostać bardzo dokładnie, kilkukrotnie odrobaczone mocnym środkiem (jeśli dobrze pamiętam to aniprazolem). Pewności nie ma ale jest bardzo duża szansa, że ich stan był spowodowany bardzo dużym zarobaczeniem i ogólnym wycieńczeniem organizmu i powoli będzie ustępował. Szczeniaki ogólnie mają się zdecydowanie lepiej, zaczynają być kontaktowe, zachowywać się jak normalne szczenięta.
×