Jump to content
Dogomania

Rega kaukazia staruszka biega za TM [']


3 x

Recommended Posts

rozmawiałam z Izą
z Regą jakby lepiej
znów zaczęły jej koty przeszkadzać więc wraca do normy ;)

niestety skończyła jej się karma
nieśmiało zapytam: [B]może ktoś zechce wesprzeć karmą kaukazią staruszkę?[/B]

edit. to prawda, u Biafry jest kaukazi raj :)
ale rozumiem też Izę,
to jednak straszne obciążenie psychiczne

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='3 x']rozmawiałam z Izą
z Regą jakby lepiej
znów zaczęły jej koty przeszkadzać więc wraca do normy ;)

niestety skończyła jej się karma
nieśmiało zapytam: [B]może ktoś zechce wesprzeć karmą kaukazią staruszkę?[/B]

edit. to prawda, u Biafry jest kaukazi raj :)
ale rozumiem też Izę,
to jednak straszne obciążenie psychiczne[/QUOTE]

mogę kupić. ta sama może być?

ja też rozumiem Izę bo sama mam jednego staruszka i łapię się n tym, że jak spi to patrzę czy oddycha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Pozdrowienia dla Regi. W przyszlym tygodniu wybieram sie do Lanckorony, jestem ciekawa czy jestes daleko od centrum ???[/QUOTE]

Jakieś 10-12 km od CENTRUM :roflt:
ps. za punkt centrum przyjęłam tabliczkę z napisem RYNEK

Jak bedziesz wiedziała kiedy dokładnie to daj znać, jakoś się umówimy.
Najlepiej sms bo z zasięgiem kiepsko ;) 692 33 44 33

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Jakieś 10-12 km od CENTRUM :roflt:
ps. za punkt centrum przyjęłam tabliczkę z napisem RYNEK

Jak bedziesz wiedziała kiedy dokładnie to daj znać, jakoś się umówimy.
Najlepiej sms bo z zasięgiem kiepsko ;) 692 33 44 33[/QUOTE]

Niestety nie wiem czy moja komorka bedzie dzialac, bo dostalam ja od kuzynki i troche szwankuje.
Ja mysle, ze zatrzymam sie na jedna noc w Willi Tadeusz, jezdzilam tam lata temu dosyc czesto. Prawdopodobnie przyjade do Lanckorony w przyszlym tygodniu
w srode lub czwartek, ale jak juz cos ustale to dam znac. Przyjade autobusem z moja Mama :):) bo Mama chce zobaczyc Lanckorone, tez jezdzila tam stale ze 30 lat temu.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarki dla podopiecznych Fundacji:
1. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214197-TP-Link-TD-W8901G-Router-ADSL-NEOSTRADA-NETIA-dla-FZNJR-do-15.09"]TP-Link TD-W8901G Router ADSL :: NEOSTRADA NETIA [/URL] czyli po naszemu ruter ;)
2. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214201-Słodki-różowy-jamnik-dla-kundelków-z-megadługiem-FZNJR-do-20.09?p=17587696#post17587696"]słodki różowy jamnik - poduszka [/URL] jest dłuuuuuugi jak na jamnika przystało :)
3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214202-Home-amp-You-–-pościel-narzuta-reczniczki-i-inne-dla-wakacyjnych-wyrzutków-do-20.09?p=17587834#post17587834"]pościel, narzuta, ręczniki i sztućce WMF[/URL]
4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214226-ksiązki-i-filmy-DVD-dla-kilku-kundelków-do-20.09."]ksiązki i filmy DVD[/URL]
5 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214458-Ubraniowo-kosmetyczny-się-zrobił-zapraszam-do-24.09"]ubraniowo-kosmetyczny - duzy ![/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Rega dosyć stabilnie, bez zmian. Większość dnia leży i ogląda okolicę.
Ożywia się tylko przy jedzeniu.

Teraz głównie jej gotuję ciepłe mięso z ryżem, bo jest bardzo zimno, zwłaszcza w nocy a ona straszny chudzielec i nie ma tłuszczu , który mógłby ją grzać.

Suchej już dawno nie ma.Wtrząsnęła ją z prędkością światła ;)

Reaga generalnie jest psem, któremu trzeba ograniczać jedzenie, żeby się nie skręciła:shake:
Wszystkie psy dostają dwa razy dziennie. Ale ona nie ume się najeść i gdybym zostawiła wiadro albo dwa jedzenia to wszystko by zjadła


[FONT=tahoma][COLOR=#666][IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Rega1.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT]

[FONT=tahoma][COLOR=#666][IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Rega2.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='mmmonika']o rany, no to rzeczywiscie ma apetyt.
W tym samym czasie kupowałam tyle samo karmy dla mojego niufa i jeszcze dna nie widać ;-)

Co jej jest potrzebne? Wór suchej czy coś innego (będę robić zamówienie w krakvecie, więc jak coś potrzebujesz stamtąd daj znać)[/QUOTE]

Ona suchej karmy potrafi zjeść około pół kilo rano i pół wieczorem...no może niepełne.
I dalej jest głodna.
Jak jej gotuję to mniej się rzuca na jedzenie.

Gdybyś coś chciała kupić to może zgrzewkę ryżu zamiast suchej karmy ?
Dodam mięso i będzie ;)

Albo jeśli z krakvetu , to może jakieś duże puszki z mięsem...pomieszam z ryżem ?
Tylko musiałoby być dużo mięsa w mięsie żeby nie zjadała kilku puszek na raz :evil_lol:

Nie wiem dlaczego tak jest, ale nigdy nie udaje mi się karmić w zimie kaukazów suchą karmą :shake:
Może dlatego, że są na zewnątrz i dużo energii tracą na ogrzewanie , zwłaszcza te stare.

Boję się dawać dużo suchej na raz żeby nie dostały skrętu żołądka :shake:
A jak daję mniejsze porcje to mnie gonią po podwórku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Moja jest calkowicie na gotowanym domowym, ale ja mam ja tylko jedna.
Ogolnie suche jedzenie napawa mnie watpliwosciami, co tam moze byc takie wysuszone ............[/QUOTE]

Głownie otręby pszenne lub z innych zbóż, wysłodki buraczane, warzywa i trochę mięsa, mączki kostnej . Proporcje zależą od wysokości półki ;)


Znam taką jedną :diabloti:, co ma podhalany i daje im przepisowy kubeczek Eukanuby i są dla mnie grube.
A co gorsza, są bezczelne ! :razz:
Widziałam na własne oczy jak niedojadają tej garski i odchodzą od miski :crazyeye:

Ciągle mi wypomina, że mam psy złej rasy, bo niby podhalan taki ekonomiczny a kaukaz żarłoczny, mało wydajny i jeszcze nietowarzyski i brudny w kałużach leży :roll:

Próbowałam nawet z tą Eukanubą ale nie pomogło :shake:
Ani z wydajnością ani z kulturą osobistą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']

Albo jeśli z krakvetu , to może jakieś duże puszki z mięsem...pomieszam z ryżem ?
Tylko musiałoby być dużo mięsa w mięsie żeby nie zjadała kilku puszek na raz :evil_lol:

[/QUOTE]

w takim razie będą puchy z krakvetu - nie bardzo moge kupic ryz - bo to jest fakturowo na moje psy, wiec bezpieczniej mi kupic zarcie zwierzece bo raczej nikt sie nie czepi.
Wybrałam animonde, bewi i rinti - w opisie byla zawartosć mięsa ok 90% - mam nadzieję, że to prawda i będzie smakować...

a co ekonomiczności psów to potwierdzam, że mój nowofundland też jest kubeczkowy ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...