Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

2 minuty temu, angineuuka napisał:

dzisiaj tak sypalo, ze serio nie bylo nic widac :D 

u Nas też , ale akurat siedziałam na poczekalni u lekarza i nie miałam jak nagrać bo obok okna odbywwała się akcja oddawania krwi z WOŚP i nie chciałam robić siary i latac z komórką do okna :P

Link to comment
Share on other sites

wychodziłam :P 

opuchlizna z ryja juz zeszla nawet.. co z tego, ze teraz w czwartek bedzie kolejna, a za 3? to się posram chyba :P mam torbiela w którymś zębie.. 

wracając do papsa, to w sumie nie wiem czy kupować powoli wyprawke, bo zaczelam się zastanawiać nad adopciaczkiem jakims rocznym czy dwu letnim.. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, angineuuka napisał:

wychodziłam :P 

opuchlizna z ryja juz zeszla nawet.. co z tego, ze teraz w czwartek bedzie kolejna, a za 3? to się posram chyba :P mam torbiela w którymś zębie.. 

wracając do papsa, to w sumie nie wiem czy kupować powoli wyprawke, bo zaczelam się zastanawiać nad adopciaczkiem jakims rocznym czy dwu letnim.. 

Znam ten ból , miałam usuwanego torbiela :/

No nie wiem , Ty zawsze masz jakieś adopciaki , nie chciała byś mieć tego jednego , swojego papsa od maleńkości ?

Link to comment
Share on other sites

Ja po ostatnich dwóch dniach mam dość śniegu. Wczoraj jak jechałam to przez całe Niemcy sypało straszliwie. Oni dodatkowo nie nauczeni poruszać sie po zasypanych drogach świrowali strasznie. A dzisiaj znów jak po małego jechałam to koło Tarnowa. To już takie półgórskie tereny, więc śniegu, że ciężko jechać. A po drodze też cały czas sypało.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, łamAga napisał:

Znam ten ból , miałam usuwanego torbiela :/

No nie wiem , Ty zawsze masz jakieś adopciaki , nie chciała byś mieć tego jednego , swojego papsa od maleńkości ?

Właśnie dlatego mam teraz papsiora, bo raz chciałam mieć psiaka całkowicie przeze mnie wychowanego. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, łamAga napisał:

Znam ten ból , miałam usuwanego torbiela :/

No nie wiem , Ty zawsze masz jakieś adopciaki , nie chciała byś mieć tego jednego , swojego papsa od maleńkości ?

chyba tylko 4 adopciaki były :P

 

 

1 minutę temu, Patikujek napisał:

Właśnie dlatego mam teraz papsiora, bo raz chciałam mieć psiaka całkowicie przeze mnie wychowanego. 

No tak, zawsze moge adoptowac papsa ze schronu. :P 

Boje sie, ze papsa popsuje, ze bedzie się bał. Z dorosłym adopciakiem tez trzeba pracować. A ja nie mam zadnych wymagan co do sportu, ma sobie po prostu byc. Jedynie co, to moze wypady na dogtrekkingki ;) 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Patikujek napisał:

Właśnie dlatego mam teraz papsiora, bo raz chciałam mieć psiaka całkowicie przeze mnie wychowanego. 

Tylko tutaj jest tez jeden haczyk , ja coś się stanie ( tfu tfu ) wtedy człowiek cierpi bardziej po stracie psa którego wychował od maleńkości ;( są plusy i minusy .....

14 minut temu, angineuuka napisał:

chyba tylko 4 adopciaki były :P

 

 

tylko hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Tylko tutaj jest tez jeden haczyk , ja coś się stanie ( tfu tfu ) wtedy człowiek cierpi bardziej po stracie psa którego wychował od maleńkości ;( są plusy i minusy .....

tylko hahahahaha

nie zawsze. ;) Przechodziłam śmierci psów posiadanych od maleńkosci  jak i śmieć adopciaków. I do kazdej smierci inaczej podchodziłam. 

Link to comment
Share on other sites

nie chcę psa z takiej adopcji. Adopcja, tak - ale z miejsca. Mam trzy schroniska do wyboru, jedno wręcz pod nosem. Olx tez istnieje.
Tylko, ze ja chcę aby psiak miał max. 40 cm  a sam wygląd mi osobiscie jej totalnie obojętny  :) Na pewno nie większy. No i adopcja psa max do pół roku najlepiej, aby jeszcze go jakoś ukształć ( kogo ja oszukuje :P )  No i tutaj też wchodzi wiek obecnych psów, jak wezmę np 5 latka to zanim go ogarnę to zaraz weteranem będzie. Niby nie mam jakiś wymogów pod sport, ( bierzesz psa i nie masz wymogów pod sport? bierzesz psa i to nie bc? co z ciebie za psiarz.) Jedynie co na pewno chciałabym, to jeździć na dogtrekkingi, ale to prawie z każdym psem można :P Jak się trafi pies z predyspozycjami np do obi, fri czy agi to super! Na pewno to wykorzystam :D ale nie trafi się? trudno. Pewnie, ze fajnie byłoby mieć psa do pracy, jednak to nie jest mój pierwszy wymóg. Wracając do wieku, to nie mając nawet obecnych suk to i tak wolałabym młodzika. Po akcjach z Comą zraziłam do do adopcji dorosłych psów. Z biegiem czasu nie były to jakieś mega trudne sprawy, ale wtedy dla 16 latki która miała wizję wystaw,  a zamiast tego miała psa kąsającego(juz nie mówiąc o bojaźliwości która w grzywkach powinna być wadą dysk . ) ją po łapach jednak trudne było. ;) Przejście z tym psem przez pasy do lasu, ba.. zrobienie kółka na osiedlu przy jeżdżących autach bylo cięzkie, bo się ich bała. Zaparła się i kilka razy prawie by mi pod samochód wpadła. To taka jedna z rzeczy, bo ona nadal się boi różnych rzeczy.  W tamtym roku wzięłam ją na zawody do Warszawy, jako towarzysza.. i to był ogromny błąd. Nie chcę jej na siłę nigdzie targac, bo z tego co widzę to jej pasuje takie "wiejskie" życie :P Spacer do lasu, czasem wyjazdy do babci. A  w Wawce jedynie co robiła, to się stresowała. I jeszcze jeden fakt dlaczego chcę młodzika do adopcji, to fakt ze ja dość długo nie lubiłam Comy. Mam ją od 01.10.2013 r, a jakimś innym uczuciem niż nienawiść zaczęłam ją darzyć dopiero w listopadzie 2015. :) Nie wiem, czy nie przyczyniła się do tego choroba Coma. (ropo) Teraz to się śmieje z jej zjebostanu, bo co mi innego pozostało xD

Dlatego do trzeciego psa mam takie, a nie inne podejście. Nie wiem tez, czy sama siebie nie wykluczam tym tekstem, ale nie potrafię jakoś dobrze napisać o co mi chodzi. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...