Jump to content
Dogomania

Wipek ma ciepły, kochający dom w Warszawie!!! Powodzenia piesku.. :)


Negri

Recommended Posts

Wczoraj dzwoniła do mnie Pani bardzo zainteresowana, potem dzwoniła jeszcze do schronu. Miałam wziąćś dzisiaj psa na spacer a ona miała zadzwonić i się dowiedzieć. Do teraz cisza:-( A Wipek dał się dziś nawet ładnie wyprowadzić z boksu, obyło się bez kłapania i ucieczek trochę tylko poszczekał. Na spacerze był przekochany. Położył się kołomnie a potem na kolanach i spał 2h. Widać, że się stęsknił się za ludzmi:p Ale nie dajmy się zwieść, on jak będzie na swoim to pokaże rogi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś przeżyłam szok.... wchodzę na boksy by złapać Wipka i wyjść na spacer. Przygotowana na to, że będzie szczekał, chował się w budzie i będzie trzeba robić tak zwne podchody ze smyczą..... A tu psikus. Weszłam na boks. Puknęłam w budę. Psiaki wystawił łepek jak zwykł to robić. Poczym wyszedł z tej budy, stoi cicho i czeka aż założę mu smycz :crazyeye: Normalnie mnie zatkało.... założyłam mu smyczkę a psiak wyrwał do drzwi.... pojętna bestia:evil_lol: Ale dziś już się tak nie przytulał jak w czwartek:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj skończyły się moje 2 aukcje na allegro wrocławskich psiaków (na bazie strony Kingi) Była spora "oglądalność , w sumie 6 obserwatorów. Chciałabym wystawić ponownie , z tym że ostatnia aktualizacja strony jest z 07.02. Moje pytanie czy na dniach będzie nowa aktualizacja czy wystawiać nie czekać na aktualizację?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że to będzie taki OT ale wklejam wszędzie gdzie tylko pojawiają się ludzie z Wrocławia i okolic
[B]Pilnie potrzebny transport na trasie DZIERŻONIÓW-WROCŁAW[/B]
[B]Trzeba przewieźć psi szkielet :placz: na Akademię Rolniczą. Może macie kogos z rodziny, znajomych kto np mieszka w Dzierżoniowie a pracuje we Wrocławiu. PROSZĘ[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=45491[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dzwoniłam do Schroniska, nie wytrzymałam :eviltong: Pani akurat była w biurze i załatwiała formalności adopcyjne :multi: Wspaniała osoba, bardzo wrażliwa i dobra,a przynajmniej takie odniosłam wrażenie.Płakała mi do słuchawki po obejrzeniu Schroniska.

[B]LUDZIE, WIPEK MA DOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

A jest to głównie zasługa kochanej [B]NEGRI [/B]która go wypatrzyła,pokazała światu, zaczęła promować.

Kochanie, dzięki [B]TOBIE[/B] Wipek zyskał nowe życie !!!

WSPANIELE !!!!!
:laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)'] [CENTER]Dzwoniłam do Schroniska, nie wytrzymałam :eviltong: Pani akurat była w biurze i załatwiała formalności adopcyjne :multi: Wspaniała osoba, bardzo wrażliwa i dobra,a przynajmniej takie odniosłam wrażenie.Płakała mi do słuchawki po obejrzeniu Schroniska.

[B]LUDZIE, WIPEK MA DOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

A jest to głównie zasługa kochanej [B]NEGRI [/B]która go wypatrzyła,pokazała światu, zaczęła promować.

Kochanie, dzięki [B]TOBIE[/B] Wipek zyskał nowe życie !!!

WSPANIELE !!!!!
:laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: [/CENTER]
[/quote]

Super!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...