Jump to content
Dogomania

staruszek Fin odszedł za TM


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Neris, czy Ty wiesz że ja wydaję moje prywatne pieniądze i że Fin jest już lepiej odżywiony od mojej księżniczki, o mnie już nie wspominając? A tak na serio, może by mu zmniejszyć porcję chrupków, a jeśli chłopak się domaga żarcia, to dawać mu gotowanego? Mogę się dowiedzieć, co dawać psu z takimi schorzeniami. Wet mi mówił, że w ostateczności można prowadzić takiego psa na gotowanym.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Fineus przechodzi na dietę: połowę diety karma lecznicza, połowa karmy - light na otyłość... Staruszek jest bardzo żwawy, ale widać, że ma takie zastane tylne nogi, zęby w strasznym stanie, a na spacerach udaje, że ma problemy ze słuchem :angryy:
Tutaj zdjęcia z pięknej niedzieli, niestety tylko z komórki... Małpiszon w ogóle nie chciał pozować...

[IMG]http://images42.fotosik.pl/17/18c23149cc4fd113med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/17/6c34d563aca1b2a9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/375/e6e279484635adeemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma jeszcze zapas karmy, lecznicza połączona z odchudzającą.
Ładnie zaakceptował nowego samca - co prawda nie zostają nigdy sam na sam, ale przy mnie zachowuje się bardzo poprawnie - w porównaniu z tym co było na początku to OGROMNY progres.

Postaram się zrobić jutro nowe zdjęcia, mój aparat "pożera" baterie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Troche się moze "wetnę" ale podajecie karmę renal? a badania robicie co jakiś czas? żeby zobaczyć stan nerek? wydaje mi się, ze jakby były to nerki, to przy zwykłym jedzeniu i tylko dodatkowo chcrupkach, jego stan by się pogorszył, przecież to już ponad rok tak jest. Mówię to na swoim doświadczeniu, kocim co prawda. ale wiem że bez samej specjalistycznej karmy + zwykłe jedzenie z ipakitiną, kit by dwno się przekręcił.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Pyza, powinnyśmy zrobić powtórne badanie moczu, tylko logistycznie to trochę trudne...
U finka nie tylko był problem nerkowy, ale rownież struwity się wytrącały w pęcherzu. Od tamtej historii Fin został wykastrowany, no i bardzo przytył na tej leczniczej diecie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

moja znajoma ma kita z takim samym problemem, złe wyniki nerek są w tej dolnej granicy, więc nie jest tak jeszcze tragicznie jak u mojego, oraz tworzenie sie kamieni w pęcherzu. I to też problem, lekarz zaproponował renala + zwykłe z ipakitiną i zakwaszanie pastą uropet
A jaki ostatnio miał poziom mocznika i kreatyniny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gdgt']Masz rację Pyza, powinnyśmy zrobić powtórne badanie moczu, tylko logistycznie to trochę trudne...
U finka nie tylko był problem nerkowy, ale rownież struwity się wytrącały w pęcherzu. Od tamtej historii Fin został wykastrowany, no i bardzo przytył na tej leczniczej diecie :cool3:[/quote]

Przecie schudl troche chlopak :-) same widzialysmy ;)

gdgt - masz jakies fotki z ostatniej wizyty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...