Jump to content
Dogomania

Bokser Gaston czyli CHOJRAK Inwazja Mocy


Kate I Luka

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Kasiu:multi::multi::multi::multi: boszsz, ale Was tam zalało nieżle, słuchaj, a może Ty do Wenecji się przeprowadziłaś i nic o tym nie wiesz, zaczniście się rozglądać za jakąś gondolą do przemieszczania się:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)

a tak serio, to chyba by mnie szlak najjaśniejszy trafił i deprechę bym miała straszną. trzymajcie się, Gastuś już niedługo będzie z Wami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma][B]Kochane, jutro koło 8mej rano wyruszam, drogi na południe przejezdne. Trzymajcie kciuki za moją 24 godzinną podróż ;) Do usłyszenia z Polski z Gastkiem u boku :multi: :multi: :multi: [/B][/FONT][/quote]:kciuki::kciuki::kciuki:
[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]KASIEŃKO ja już zaczynam;)[/B][/I][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=deepskyblue]:shake: no wszyscy wyjżdżają:-oi nas zostawiają:roll: [/COLOR]
[COLOR=#00bfff][/COLOR]
[COLOR=#00bfff]hmmmm.... :hmmmm: :hmmmm: ja chyba tysh wyjeżdżam.... a, no tak! w czwartek na tydzień(chyba) do krakowa ;) oja skleroza kochana...:lol: [/COLOR]
[COLOR=#00bfff][/COLOR]
[COLOR=#00bfff]koffam Was, buziaczki 4all:loveu: :kiss_2:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu Kochana jak sie odezwiesz, to pewnie kiedy będziesz już najszczęśliwsza na świcie, z Gastusiem na kolanach. Spokojnej drogi, czekamy na relację. Całusy ode mnie i Kany


P.s. Już nie mogę doczekac się fot Gasinka i relacji z powitania. Poddłoga pewnie będzie zasiusiana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Dziewczyny- jestem, dojechałam. Dzięki za trzymanie kciuków. Potem napiszę co i jak, póki co informuję: Gasiu zdrów i szczęśliwy, buziaków było co niemiara, i do teraz się nacieszyć sobą nie możemy :loveu: :loveu: :loveu:[/FONT][/quote]
:multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]no nareszcie .....wycałuj Gasia i od cioteczki:p[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Dziewczyny- jestem, dojechałam. Dzięki za trzymanie kciuków. Potem napiszę co i jak, póki co informuję: Gasiu zdrów i szczęśliwy, buziaków było co niemiara, i do teraz się nacieszyć sobą nie możemy :loveu: :loveu: :loveu:[/FONT][/quote]
:multi: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Dziewczyny- jestem, dojechałam. Dzięki za trzymanie kciuków. Potem napiszę co i jak, póki co informuję: Gasiu zdrów i szczęśliwy, buziaków było co niemiara, i do teraz się nacieszyć sobą nie możemy :loveu: :loveu: :loveu:[/FONT][/quote]

Super:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...