Jump to content
Dogomania

Bokser Gaston czyli CHOJRAK Inwazja Mocy


Kate I Luka

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']Czemu on ma tak dziwnie wyregulowane te szelki?
Zachodzą za żebra i uciskają je ,a to chyba nie za dobrze.Zwęż w karku i bedą gicior :)

Piekną ma budowe Gastek[/quote]
:grin: a ten zawsze sie muszi czegos uczepic

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Hej zazdrosne Myszy :eviltong: a szczególnie Ewko :eviltong: :eviltong: :eviltong: Fontanny jest czemu zazdrościć, bo to "wielkie" przedsięwzięcie w Katowicach :p I w dodatku ładnie wyszło. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Katowice mi się wogóle nie podobają, szare bure i w dodatku praktycznie bez rynku. Ale to im wyszło ładnie.[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Gastek - właściwie ok. Nie martwiłam się o to czy narobi w domu, bo nigdy mu się to nie zdarza, ale o to co nabroi. [/FONT]
[FONT=Tahoma]No i faktycznie - przegryzł kabel z telefonu stacjonarnego :roll: :roll: :roll: [/FONT]
[FONT=Tahoma]Tak więc nawet dobrze, że przyjechałam do rodziców, bo jak Łukasz by chciał po przyjeździe zadzwonić, to by nawet się nie mógł dodzwonić.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Pozatym wszystko ok. Baaaardzo się cieszył, że już do niego wróciłam. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Teraz wyżywa się na piszczałce którą znalazł wśród zabawek bliźniaków mojej siostry. Podejrzewam, że maluchy jak tu kiedyś wpadną nie będą z tego zadowolone, a on owszem, ma frajdę nieziemską bo zabawka JESZCZE piszczy :evil_lol: [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Co do szelek: Olekg18 - szelki są przed każdym wyjściem regulowane. Niestety Gaston w szelkach ciągnie jak najęty i po kilkunastu metrach te zapięcia się zsuwają, a przez to wygląda jak w za dużych. Ale bez przesady - nic mu się nie dzieje.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Kasieńko, a czy Ty podczas wakacji będziesz w Katowicach :cool3: :cool3:[/quote]
[FONT=Tahoma]Jeśli ułoży się wszystko wg planów to będę do końca lipca, a jakoś początkeim sierpnia chyba jade...[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ale to jeszcze odległe plany, choć chciałabym by to już było jutro :roll:[/FONT]

[FONT=Tahoma]Dobrywieczorek niewitane Panienki :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Jeśli ułoży się wszystko wg planów to będę do końca lipca, a jakoś początkeim sierpnia chyba jade...[/FONT]
[FONT=Tahoma]Ale to jeszcze odległe plany, choć chciałabym by to już było jutro :roll:[/FONT]

[FONT=Tahoma]Dobrywieczorek niewitane Panienki :)[/FONT][/QUOTE]
Acha, to jeżeli udałoby mi się zawitać w Tychach w lipcu, to mam nadzieję, ze sie spotkamy z naszymi chopami;) :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...