Jump to content
Dogomania

Trikolorka Rudzia pilnie szuka dt-inaczej schron w BB.Bo zepsuła mikrofalówkę...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciocie, ja zaoffuje, za co bardzo przepraszam,
ale proszę ślicznie, jeśli macie konto na miau, zagłosujcie w KrakVecie proszę na fundacje Zmieńmy Los W Bielsku Białym...

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133887&start=15&sid=f357379b967b7128bcaf8d9f650d6f7b&view=viewpoll[/url]

Mają ogromne długi i to bardzo im się przyda...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ale wszystkie te? [url]http://tablica.pl/oferta/male-kotki-kocieta-adopcja--IDcqhr.html[/url] To jest niemożliwe, bo robię im ogłoszenia na tych samych portalach co moim tymczasom :( Jak miałam chłopców takich jak Filemon, to się chcieli pozabijać. Masz może nowe foty? Pewnie strasznie urosły.

Mam chętną babkę na czarno-białą kotkę. Mogłabym polecić Łatkę, tylko jak ona się zachowuje w domu? Kobieta chciała już kota starszego, bo się nasłuchała o rozróbach małych kociaków. Brzmi całkiem ok, ale dom do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale wszystkie te? [url]http://tablica.pl/oferta/male-kotki-kocieta-adopcja--IDcqhr.html[/url] To jest niemożliwe, bo robię im ogłoszenia na tych samych portalach co moim tymczasom :( Jak miałam chłopców takich jak Filemon, to się chcieli pozabijać. Masz może nowe foty? Pewnie strasznie urosły.

Mam chętną babkę na czarno-białą kotkę. Mogłabym polecić Łatkę, tylko jak ona się zachowuje w domu? Kobieta chciała już kota starszego, bo się nasłuchała o rozróbach małych kociaków. Brzmi całkiem ok, ale dom do sprawdzenia.[/QUOTE]

[I]Niestety nie miałam o nie ani jednego tel.
Są już duże,ja muszę je jak najszybciej wyadoptować.
sama robię ogłoszenia i nie mam nawet jednego głupiego zapytania na maila.
Nic.
A ja już niestety nie wyrabiam...

Łatka to fajna kotka, przytulaśna i kuwetowa.
Ładnie bawi się na drapaku.
Kochana jest![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Doszło doszło - Filek już ma sprawdzony dom.
Niestety o kotki się nie biją...[/I][/QUOTE]
To Filemona już nie ogłaszać? Zostały Łatka, Mija, Rudka i Mamba? Dorobię im nowych ogłoszeń, ale to ważne żebym wiedziała, które jeszcze czekają. Myślałam, że mają domy... One teraz mają ok. 5 miesięcy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']To Filemona już nie ogłaszać? Zostały Łatka, Mija, Rudka i Mamba? Dorobię im nowych ogłoszeń, ale to ważne żebym wiedziała, które jeszcze czekają. Myślałam, że mają domy... One teraz mają ok. 5 miesięcy?[/QUOTE]

[I]Tak i jeszcze Skrzacik - lekko upośledzony... :roll:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Skrzacika nie widziałam. A fakt, z 7 już będą miały :( Im dalej tym ciężej... a pewnie niedługo rujki i trzeba by ciachać.[/QUOTE]

[I]One u mnie niestety w klacie siedzą - nie mam warunków...
Dobrze wiesz jaką mam sytuację.
A skąd na sterylki wziąść??[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...