Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[IMG]http://i1343.photobucket.com/albums/o788/paulascooby/lu5.jpg[/IMG]




Papiś. :loveu::lol:

[IMG]http://i1343.photobucket.com/albums/o788/paulascooby/lu4.jpg[/IMG]

I na koniec B&W

[IMG]http://i1343.photobucket.com/albums/o788/paulascooby/lu33.jpg[/IMG]


Wiem, że niektóre zdjęcia są za duże, ale coś się schrzaniło na photobucket i nie wiem co robić.. jedna zdjęcia się zmniejszyły , inne nie.. :roll:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kirinna']ale macie fajnie z tym torkiem[/QUOTE]
torek niestety średnio się do czegokolwiek nadaje, nie wiem jaki idiota wymyślał te przyrządy :roll:
plusem jest w sumie tylko kładka, ale i tak jest beznadziejna w porównaniu z tą w Siedlcach. :smile:
[quote name='monika15']Teraz już widzę ;)
[URL]http://i1343.photobucket.com/albums/o788/paulascooby/sku11.jpg[/URL] Scoob'iemu świetnie w zielonym:loveu:[/QUOTE]
dzięki. :loveu: teraz mamy jakieś 60% akcesoriów w kolorze zielonym, uwielbiam go na nim :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze :loveu:

Na razie, nie mam nowych Scoobowych fotek, może po weekendzie coś się pojawi :smile:

Za to zdjęcie niespodzianka, co zastałam po pół godzinnej nie obecności, w sklepie pod blokiem. :roll:
Tata kupił mi duże pudełko Kinderków (:loveu:), zdążyłam zjeść jeden, zawsze zostawały na stole w pudełku i nigdy nic takiego się nie działo , nie wiem co mu odwaliło... ale z 7 Kinderków i pudełka zostało o tyle...

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1756/12aaa4b6611769309800.jpg[/IMG]

Myślałam, że go udusze.. Szczególnie, że patrząc po pozostałościach, większość zjadł razem z papierkami, no i czekolada to zawsze ryzyko (szczególnie, że dzień wcześniej zrzucił i zeżarł talerz ciatek które piekłam dobre pare godzin)... :angryy: Na szczęście rewolucji nie było, ten pies ma chyba żołądek ze stali patrząc ile dziwnych rzeczy ma na swoim kącie.. w tym chyba 1000 siatek foliowych. :lol:
Jak widać teraz już nawet nie będę mogła zostawiać nic w pudełkach, on chyba nigdy nie oduczy się wyjadania ze stołu. :roll:
Za sprytne i inteligentne to małe rude gówno. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

I mam pytanko..
Macie jakieś pomysły na co oprócz piłek można jeszcze biegać z psem na agi ?
U nas niestety piłki na sznurku i szarpaki odpadają, bo są olewane...
Jedzenie średnio sobie wyobrażam, bo przy mecie, zawsze jestem na tyłach.. :evil_lol:
W weekend mamy treningi i nie mam pomysłu, ostatnio Scoob wariuje z piłkami, a ja mam już dość tracenia przebiegów, bo Scooby zadowolony siedzi w trawie z piłką... niestety ma na zajęciach już stałe miejsce gdzie z nią odbiega i wtedy nie ma na niego rady, gdy próbuje ją zabrać, myśli, że to zabawa.. :roll: Popracujemy nad tym ( już wcześniej było super, nie wiem co mu znowu odwaliło.. ), ale na razie chce te ostatnie treningi przed zimą biegać na 100% i już sama nie wiem co robić..

edit:

może skarpetka ? :evil_lol: próbował ktoś kiedyś ? haha. Spróbuje go dzisiaj nakręcić, ciekawa jestem czy się poszarpie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']po pierwsze: nauczyć go porządnego aportu i zabawy z Tobą. a doraźnie: może aporty w które wkłada się żarcie? wtedy będziesz mogła mu podać żarcie, mimo że zostajesz z tyłu ;)[/QUOTE]
wiem, wiem, ale już chwilami nie mam siły do niego. :oops:
kurcze, będę musiała coś pokobinować, ale nie zdąże nic takiego kupić do jutra.. ;d
[quote name='kopra']moja Tośka jak miałam dwa miesiące zjadła dwa duże mikołaje w czekoladzie razem ze sreberkiem, ale nic jej na szczęście nie było :][/QUOTE]
Scooby jakieś 1,5 kg sernika w dzień wigilii. :evil_lol: Niezapomniany widok... wyglądał jak mały balon. :lol: Zresztą tak jak pierwszego dnia w domu jako 6 tygodniowe maleństwo dobrał się do worka z karmą, gdy wyszłam kupić mu pierwsze legowisko...:roll: od małego był zdolniachą :lol: spaniele to chyba mają w genach.. :D


A ja nie chce zapeszać, ale możliwe że jutro będę miała 1 raz filmiki z treningu :cool3: Trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Scoob. :loveu:
Świetne ma te jasne włosy na łapach i klacie. :lol:[/QUOTE]
Dzięki, też je lubie. :loveu:
Najlepsze jest to, że teraz ciągle ludzie mnie pytają, czy mu je utleniałam :D



A ja tak wstępnie spytam, czy byłby ktoś chętny na mini treningi agility, na nieogrodzonym terenie ,dzikim, ale zadbanym i niewiele ludzi się tam kręci, na domowej roboty przeszkodach, w zimę (kiedy nie będzie śniegu, więc terminy mogą być bardzoo różne) ? :smile:
Bo niestety koszty hali są bardzo wysokie, było za małą chętnych i nie będzie zajęć w zimę. (:placz:)
Więc zaczynam kombinować... :smile:
I zobaczyłam ten fajny terenik, dojazd też ok. Tata obiecał w razie czego przewieźć przeszkody ( uważa, że taniej mu to wyjdzie i tak niż zajęcia :D ). Tylko samej tak dziwnie..a tak zawsze mogę coś pomóc, doradzić, chociaż nie uważam się za specjalnego znawcę, żeby nie było. ;)
Jak na razie przeszkody to: 2 drewniane hopki ze skrzydłami, 3 czy 4 z pcv, niestety narazie bez regulacji, smallowe, ale coś pokombinuje, koło i tunel ( ale wkrótce będzie drugi). Więc coś się z tego da ułożyć. ;)
Możliwe, że skombinuje też pastuchy na slalom i spróbuje pokombinować ze skokiem w dal (oczywiście hand made :D ).
I to by było na tyle, bo rzeczy musza się pomieścić w samochodzie, więc kładki, palisady odpadają. :lol:
Własne przeszkody oczywiście mile widziane :eviltong:

No więc to tak na razie wstępny plan. :smile: Co z tego wyjdzie, nie wiem, nic nie obiecuję. ;) Ale będę na bierząco informować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
może skarpetka ? :evil_lol: próbował ktoś kiedyś ? haha. Spróbuje go dzisiaj nakręcić, ciekawa jestem czy się poszarpie..[/QUOTE]

U nas sznur ze skarpetek są jedną z fajniejszych zabawek, Mila ciągle je ze sobą nosi i komuś podtyka, nawet na spacery czasem chce je zabierać:evil_lol: Związałam stare, podziurawione skarpety (zresztą większość dziur, to jej sprawka:diabloti:) i zabawka gotowa:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abietis']U nas sznur ze skarpetek są jedną z fajniejszych zabawek, Mila ciągle je ze sobą nosi i komuś podtyka, nawet na spacery czasem chce je zabierać:evil_lol: Związałam stare, podziurawione skarpety (zresztą większość dziur, to jej sprawka:diabloti:) i zabawka gotowa:cool1:[/QUOTE]
Ooo, dobry pomysł z tym związaniem skarpet, dzięki :smile:


Obiecany filmik jesienny :cool3:

[video=youtube;Pjxtm1k-zYo]http://www.youtube.com/watch?v=Pjxtm1k-zYo[/video]

Większość nagrań z mojego telefonu, stąd ten dziwny pionowy wymiar filmiku, ale nic nie mogłam na to poradzić. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...