Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

Jesteśmy już w Gdańsku, chociaż podróż była długa i męcząca...
Na większe relacje z obozów nie mam już siły. :P
W każdym razie było zajebiście! Pod każdym względem, najlepiej spędzone jak narazie 10 dni, na obu turnusach super ekipa. :smile: a atmosfera w ośrodku już wgl megaa. Chociaż oboje jesteśmy padnięci po tych 10 dniach ciągłej haruwy, to musimy jutro dać z siebie 100% :P
Chociaż patrząc na Scooba, wiem, że prędkość będzie nie ta, ale nie żałuje solidnych treningów u Olgi, która jest rewelacyjnym trenerem. :smile:




Dzisiaj Scooby pierwszy raz widział morze, był ciut w szoku :smile:


Aga, tak mam twoje spodnie :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Każdy musi mieć pierwsze disy ;)
Wychodzę z założenia, że lepszy pies, który jest na coś najarany, nawet jeżeli przez to ma same disy, niż taki, który biegnie od niechcenia, trzeba się nieźle napracować, żeby go do czegoś zmotywować.
Z najaranym psem fajniej się pracuje niż z takim, który nie jest zmotywowany, serio. Znam wiele psów, które na początku były ostro nieogarnięte, po prostu szał na widok przeszkód, przewodnik w 4 literach - dobrze, że disy nie zniechęciły przewodników, tylko zmotywowały do dalszej pracy - teraz efekty są wspaniałe, oglądać takiego psa to przyjemność - a co dopiero z takim biegać :loveu:
Także Paula - powodzenia i trzymam kciuki za kolejne postępy. Zachowaj filmiki z Waszych początków i po roku, czy też dwóch oglądnij je - zobaczysz różnicę, zobaczysz, że było warto ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']dis, to jest dyskwalifikacja, nie mogą zająć żadnego miejsca, ale liczy się przecież zabawa :)[/QUOTE]

dzięki za wytłumaczenie;)

Daria mój by najpierw staranował ludzi, potem bardzo bardzo dokładnie obwąchał kazdego psa i być może by do mnie wrócił:evil_lol: ale tego w 100% nie jestem pewna:evil_lol:

To teraz czekamy na zdjęcia Scooba :) pewnie dużo się ich nazbierało z tych 10dni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']niby wszystko racja, ale ja czasem myślę sobie, że nic z tego nie będzie, bo mój pies to debil, biegnie i nie patrzy przed siebie, nie wysyła się, a jest szaleńczo szybka i nie jestem w stanie być przed nią. jest to dla mnie dość męczące chwilami ;)[/QUOTE]
Wysyłanie wypracujecie, tylko na to czasu trzeba ;) Początki zazwyczaj nie są łatwe, ale nie ma co się zrażać, u nas też jakoś superhipermega nie było, w sumie nadal nie jest(jak dla mnie, to pewnie nigdy nie będzie, bo przecież zawsze może być lepiej:diabloti:), ale postępy są, przyszło z czasem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']tak, ale jak widzę kilkakrotnie szybsze postępy we frisbee, to chyba dość oczywiste jest to, że wolę się na tym skupić :evil_lol:[/QUOTE]
A no chyba, że tak :eviltong: Mnie frisbee jakoś nigdy wybitnie nie kręciło, może dlatego, że rzucam jak sierota i Fanta niszczy dysk w oszałamiającym tempie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...