Jump to content
Dogomania

Ile czasu spędzacie na spacerach?


AnKa009

Recommended Posts

I o której godzinie chodzicie?Ja chodzę o 10.00 i o 19.15 i spędzam na nim ok. od 30min. do 50 min.Czy to wystarczający czas dla psa?Mam psa średniego ze schroniska i on ma 4 lat, dodatkowa informacja to jest to że on był postrzelony i kuleje na nogę, ale chodzi na spacery wesoły :multi: i moim zdaniem nie przeszkadza mu ta noga, a waszym?Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Z tym że ja mieszkam na wsi i pies ma dość duże podwórko, nie chce mu się bawić, bo jest dość duży na zabawę, ale czasem lubi też trochę rozrywki. Ja też z moim psem ćwiczymy posłuszeństwo, ale bardziej posłuszeństwo ćwiczymy w domu, a na spacerze to tylko:"stój", "droga", "bok" "daj budziaka i nosek" (jak coś dobrze zrobi).A ty mieszkasz w mieście??

Link to comment
Share on other sites

Ja w roku szkolnym wychodzę z Nuką ok 7:30 tylko na załatwienie się, jak jest wolne to mama z nią wychodzi ok 9:00 też tylko na załatwienie się, później ok godz 13:00 idę z nią na ok 35-40 min, potem godz 18:00 ok 1-2 godz., no i spacer wieczorny ok 21:30 na ok 30 min, czasami na 1h ;-)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale mój pies nie lubi wychodzić w upał i mama też z nim nie lubi wychodzić.I tak jak pisałam mieszkam na wsi i też biegają psy, a jeden jest bardzo groźny (zagryzł może z 10 psów jak nie więcej)i tak późno to boję się wychodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...