Jump to content
Dogomania

Znajdzmy mu dom- Pedro czeka z utesknieniem na dom-kraków-i ma dom :)


Anais_BG

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostaje leki, ale ogólny stan jest dobry. Paulinka w czwartek się "chwaliła", że Pedro jest cwany i swojego sikania dobrowolnie do badania nie chce oddać. Dzisiaj jedziemy z Beatką do niego, to zobaczymy jak się "akcja" zakończyła. Teraz tylko sikanie do sprawdzenia, a za dwa tygodnie badania kontrolne. Mam nadzeję, że będzie już dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Dostaje leki, ale ogólny stan jest dobry. Paulinka w czwartek się "chwaliła", że Pedro jest cwany i swojego sikania dobrowolnie do badania nie chce oddać. Dzisiaj jedziemy z Beatką do niego, to zobaczymy jak się "akcja" zakończyła. Teraz tylko sikanie do sprawdzenia, a za dwa tygodnie badania kontrolne. Mam nadzeję, że będzie już dobrze.[/quote]
No to trzymam kciuki :p

Link to comment
Share on other sites

Po wczorajszej wizycie, muszę stwierdzić, że jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Pedro jedzący ciasto od Pani Bożenki "pyszczek w pyszczek" to coś rewelacyjnego. Zaraz wkleję zdjęcia i może uwierzycie.
Radości wczoraj było dużo, Pedro szalał po ogrodzie i jeżeli on ma padaczkę to ja jestem "królowa angielska". Jest super pieskiem!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']No, nie!:) chlopakowi sie powodzi:)[/quote

U Bożenki wszystkie psiaki maja cudownie i te jej i te z hotelika bo wszystkimi opiekuja sie jak swoimi .Nie mówiąc o tym ,ze na własna rękę szukaja domków i parę dla tych z Modlniczki osobiscie znalazły .Nas też poganiaja żebysmy Pedrusiowi znalazły szybko domek.

niestety moim ulubiencom zawsze bardzo wolno szukam domków nie wiem czemu tak sie dzieje ,ze musi duzo wody uplyną za nim tak sie stanie .Zawsze na pierwszym miejscu idą te strsze ,z dłuższym stanem w schronisku albo te w pilnej potrzebie i może dlatego moi ulubiency sa zawsze w tyle.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj znowu wycałuję też czarny pyszczek; Pedro jest w coraz lepszej kondycji.
Bardzo się cieszę, że jest mu dobrze , ale tak naprawdę super będzie kiedy będzie miał kochający dom. Mam nadzieję, że dzisiaj zrobię nowe zdjęcia i będzie dobra zabawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Dzisiaj znowu wycałuję też czarny pyszczek; Pedro jest w coraz lepszej kondycji.
Bardzo się cieszę, że jest mu dobrze , ale tak naprawdę super będzie kiedy będzie miał kochający dom. Mam nadzieję, że dzisiaj zrobię nowe zdjęcia i będzie dobra zabawa.[/quote]
:lol:
Niestety nie ma zdjęć bo ani Irenka ani ja nie wiełyśmy aparatu,ale w sobote była pani Magda i nakrecila Pedrusia jak biega po ogrodzie razem z juz nie wystraszona Sonia ze słomnik.
Dzisiaj jadę znowu do Pedrusia i musze już zrobić zdjęcia bo od piatku Pedruś jest w koicu z moim poprzednim ulubieńcem Puszkiem .Pusia państwo pojechali na pielgrzymkę wieć muszę do niego często zaglądać.;)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego u kochanego Perdo nikogo nie było.
Na dodatek ciotka Irena zapomniała aparatu w sobotę, żeby zrobić zdjęcia (jak można jechać do psiaka w odwiedziny i nie mieć aparatu?).
Całuję cię Pedrosku na dzień dobry. Mam nadzieję, że skończy się to pierońskie zimno i znowu będziesz mógł się cieszyć słoneczkiem. Tak bardzo bym chciała , żebyś znalazł kochający dom na jaki zasługujesz.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi miło napisać na tym wątku, że Pedro właśnie wczoraj pojechał do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma naprawdę cudowny dom z ogrodem. Ten ogródek to zawsze moje marzenie dla pieska tak żywego i energicznego jak Pedro.
Jeszcze w tym tygodniu pojedziemy z Beatką w odwiedziny do niego i zdjęcia zrobimy.
Dziękuję Beatko za wszystko co zrobiłaś dla tego psiaka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bądź szczęśliwy Pedrusiu!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...