Jump to content
Dogomania

Wieś , wieś .. ;( Karma ..


Recommended Posts

Proszę bardzo o pomoc dla psów kobiety z mojej miejscowości.
Codziennie widuję dwa psiaki żywiące się co najwyżej resztkami z obiadu. Pani, o której mowa widać, że kocha zwierzęta (często widać na jej podwórku koty, które dokarmia), jednak nie może pozwolić sobie na jakieś specjalne
karmy, gdyż wychowuje sama trójkę dzieci, z których najmłodsze ma 5 lat, tak więc sytuacja finansowa nie jest za dobra. Pracuje, na doczepkę, tzn. na wesele za kelnerkę, a to gdzie nie gdzie posprząta, itd.
Jeden pies zjawił się u niej zupełnie przypadkiem, jakaś ŚWINIA (nie mogę inaczej takich osób nazywać) zostawiła go w uliczce, na której mieści się akurat dom tej kobiety. Jeden z psów widać, że ma pchły, ponieważ
(w kojcu..) cały czas się drapie. Musiałem coś zrobić w tej sprawie, bo pupile widać są w dobrym stanie psychicznym, ale zaniedbane baardzo. Pomóżcie ludzie. Sam niczego nie zrobię, a że jestem typem ,,człowieka kochającego
wszystkie burki", chciałbym zrobić jak najwięcej . ;((
Prosiłbym o karmę oraz jakieś środki na pchły, kleszcze. Wszelka pomoc jest potrzebna. Co mógłbym jeszcze zrobić? ;(

Link to comment
Share on other sites

Miejscowość to Raciąż. No staram się robić co mogę. Z sąsiadem jakiś czas składaliśmy się na karmę, ale niestety taki sposób pomocy nie jest na dłuższą metę (a szkoda) . ; ( Sami posiadamy własne psy, a tym bardziej ja jestem jeszcze na utrzymaniu rodziców tak jak i mój Atos więc co mogę więcej. Właśnie dlatego proszę o pomoc. Zdjęcia postaram się jakieś zrobić i wstawić ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...