Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 4.02.2007


Atik

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziomalka']Gratulacje dla wszystkich!!![B]:multi:[/B]

[B]asiunia- [/B]a wiesz może co słychać w Jackach? Kto się wystawiał w Rzeszowie i kto co wygrał? Podaj staweczkę na Jackach i Parsonach plissss![/quote]
Hej!

Kochana niestety nie wiem,ja w Rzeszowie nie bylam,tylko sama Monika z Aisza wiec jak tylko dotra i katalog dostane w lapki to napisze staweczke;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ja z [B]Chocusiem wybiegałam lokatę II z oceną doskonałą;).[/B]

Meritt, ja także miałam "przyjemność" wystawiać psa u Pana Olszewskiego... Wystawcy chyba nie byli zachwyceni jego sposobem oceniania:mad:.[/quote]

[quote name='asiek']My też już w domku
moje hiszpany wypadły super
[B] Sami dostał dosk I CWC
a Rica dosk I CWC i BOB [/B]
[B] obydwa psiaki zakończyły dorosłe championaty[/B] :)[/quote]
Brawo! Z takimi wynikami wraca się z usmiechem..., prawda?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dziś nasz DILER debiutujący w dorosłej klasie (pośrednia), zdobył ocene [COLOR=blue]doskonałą[/COLOR], I lokatę i [B]CWC[/B], a także tytuł [B]Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie[/B] oraz [B]Zwycięzcy Rasy[/B]!!! [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG]
Ogromnie jesteśmy dumni z naszego facecika. Pięknie rozpoczął drogę do dorosłego Championatu. :-)

Gratulujemy bardzo wszystkim wspaniałych ocen oraz tytułów! :-)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavanara']Dziś nasz DILER debiutujący w dorosłej klasie (pośrednia), zdobył ocene [COLOR=blue]doskonałą[/COLOR], I lokatę i [B]CWC[/B], a także tytuł [B]Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie[/B] oraz [B]Zwycięzcy Rasy[/B]!!! [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG]
Ogromnie jesteśmy dumni z naszego facecika. Pięknie rozpoczął drogę do dorosłego Championatu. :-)

Gratulujemy bardzo wszystkim wspaniałych ocen oraz tytułów! :-)

Pozdrawiamy[/quote]
BRAWO!!! To tak jak mój Wahzirek! Psiaki moga sobie podac łapki!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']A ja z Chocusiem wybiegałam lokatę II z oceną doskonałą;).

Meritt, ja także miałam "przyjemność" wystawiać psa u Pana Olszewskiego... Wystawcy chyba nie byli zachwyceni jego sposobem oceniania:mad:.[/quote]


Ughhh, on się zachowywał poprostu skandalicznie :angryy:



[QUOTE]
Dziś nasz DILER debiutujący w dorosłej klasie (pośrednia), zdobył ocene [COLOR=blue]doskonałą[/COLOR], I lokatę i [B]CWC[/B], a także tytuł [B]Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie[/B] oraz [B]Zwycięzcy Rasy[/B]!!! [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG]
Ogromnie jesteśmy dumni z naszego facecika. Pięknie rozpoczął drogę do dorosłego Championatu. :smile:

Gratulujemy bardzo wszystkim wspaniałych ocen oraz tytułów! :smile:

Pozdrawiamy
[/QUOTE]

No to pięknie :multi: gratulujemy takiego pięknego mężczyzny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavanara']Dziś nasz DILER debiutujący w dorosłej klasie (pośrednia), zdobył ocene [COLOR=blue]doskonałą[/COLOR], I lokatę i [B]CWC[/B], a także tytuł [B]Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie[/B] oraz [B]Zwycięzcy Rasy[/B]!!! [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG]
Ogromnie jesteśmy dumni z naszego facecika. Pięknie rozpoczął drogę do dorosłego Championatu. :-)

Gratulujemy bardzo wszystkim wspaniałych ocen oraz tytułów! :-)

Pozdrawiamy[/quote]

gratulacje - super :D a pamietasz moze jakie psiaki stanely na pudle VIII grupy :D ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss'][B][SIZE=4]Gratulacje Asiaczku i Pearl :multi: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Gratulacje Ypsylon :multi: [/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]A do mnie własnie zadzwoniła Nugatowa :[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Nugat NPwR :loveu: [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=#ff0000]a całe angliki wygrał piesek z młodziezy prezentowany takze przez Kingę :multi: Czekaja na finały :loveu: [/COLOR][/B][/quote]


:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Na finalach popłynął cudownie ale to jescze młodzik !


Jeszcze chciałam napisać ze Raven Talagii Najlepsze szczenie w rasie !! :multi: :multi: :multi: :multi:
Gwiezdny Wysłannik - CWC Z irlandka zakonczyła dorosły ch.pl i Rasa z wiemarem i 3 miejsce na Grupie !!!!!!!! :loveu: :loveu: :multi:
Karenina- Nando BOB i Rudiś również BOB :loveu: :loveu: :multi: !!!

Neo seter irlandzki z hodowli bzumy CAC 1 i NPDwR

No i zaprzyjażniony springer spaniel ang Beścik BOB BOG 2 i BIS Użytków :multi: :loveu: :loveu: :loveu: !!!




Za wspaniałe towarzystwo dziękuje Gabie ( Efra -husky) Pearl Kareninie Gwiezdnemu Wysłaninikowy Karenince Talagi i Nugatice I innym wspaniałym osobom, które nie wkroczyły JESZCZE na wrota DOGOMANI !

BRAWO !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...