Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 4.02.2007


Atik

Recommended Posts

[quote name='ofca']:placz: :placz: :placz:
nie dosc ze zmienili mi sedziego....na:angryy: :mad: no ale dobra...
to jeszcze moje psy sa w tym samym czasie:placz: jedne na gorze drugie na dole:placz:
to miala byc wystawa dla przyjemnosci....a tak bedzie biegani eod ringu do ringu:placz: :angryy: musze chyba po prostu pomyslec kogo nie biore....no ale kasa oczywiscie poszla....
szkoda gadac.....

pozdrawiam iwona[/quote]

moze poprosisz jakiegos handlera

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ofca']:placz: :placz: :placz:
nie dosc ze zmienili mi sedziego....na:angryy: :mad: no ale dobra...
to jeszcze moje psy sa w tym samym czasie:placz: jedne na gorze drugie na dole:placz:
to miala byc wystawa dla przyjemnosci....a tak bedzie biegani eod ringu do ringu:placz: :angryy: musze chyba po prostu pomyslec kogo nie biore....no ale kasa oczywiscie poszla....
szkoda gadac.....

pozdrawiam iwona[/quote]
Może jakoś ci pomóc? Ja będę, ale bez psa, więc mogłabym pomóc. Napisz do mnie na priva, jeśli będziesz zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']:placz: :placz: :placz:
nie dosc ze zmienili mi sedziego....na:angryy: :mad: no ale dobra...
to jeszcze moje psy sa w tym samym czasie:placz: jedne na gorze drugie na dole:placz:
to miala byc wystawa dla przyjemnosci....a tak bedzie biegani eod ringu do ringu:placz: :angryy: musze chyba po prostu pomyslec kogo nie biore....no ale kasa oczywiscie poszla....
szkoda gadac.....

pozdrawiam iwona[/quote]
Wiem, że będzie Pearl, może będzie miała "wolne przebiegi" i pomoże...?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to my nie dostaliśmy potwierdzenia, poczta u nas w sobotę nie jest roznoszona. Dostaniemy w przyszłym tygodniu po wystawie. Czy jak wydrukuję część listy przyjętych psów ze strony internetowej oddziału to nie będę miała kłopotów z wjazdem samochodem na tetren wystawy ? Po numerek do kolejki do sekretariatu. Wydadzą jakiś porządny jak jeden poszedł pocztą ?
Czy ktoś z oddziału rzeszowskiego ma jeszcze czas tu zaglądać i mi odpowiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

numerków nie było w listach, więc z tym nie ma problemu, na parking to się wjeżdza na bilet który się kupuje przed wjazdem, a nie na potwierdzenie.

[quote]Zapomniałam dodać potwierdzenia zapłaty mieć nie będę ,bo zgłoszenie bezpłatne. Zgłosiłam przez macierzysty oddział.[/quote]

w takim razie nie trzeba, to chyba jasne :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Warg2003warg [/B]- w kopertach z potwierdzeniami nie było żadnych numerków startowych. Był tylko numer zgoszenia, a nie numer startowy. Tak więc weź ze sobą dowód wpłaty, możesz sobie ewent. wydrukowac stronę z Internetu, gdzie jesteś wymieniona i śmiało idź do Sekretariatu. Nie powinnaś mieć żadnych prolemów.:lol:
Trzymam kciuki!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']mozna, ja wlasnie tak przybywam, bez pieska, wogole to sama.. chce popodziwiac moje ulubione bokserki :D (ja mam bokseropodobną Lenkę), wejscie niewiecęj niz 10 zł, tylko wogole niewem ok ktorej ta wystawa co???[/quote]
Sędziowanie na ringach rozpoczyna się o godz. 10.00.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

To już jutro:multi::multi::multi:, kolejne miłe spotkania ze starymi znajomymi, poznanie nowych wspaniałych miłośników piesów. Czasu będzie bardzo dużo, bo wchodzimy jako 75 (i ostatni) na ring 4.
Życzę szczęśliwej podróży w obie strony, sukcesów i wspaniałych opisów swoich pupili oraz miłych wrażeń ze spotkania się.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']nie moge otworzyc planu sędziowania, czy jakas dobra duszyczka mogłaby mi sprawdzic, na którym ringu będą Shih tzu? i ile psów jest przed nami :modla::modla:
sedziuje nas Pani Wanda Kowalska[/quote]

Nie p. Wanda Kowalska, a p. Zofia Konderla.
Ring XIV.
Przed Wami 46 zgłoszonych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...