Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 4.02.2007


Atik

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatika']to sie chyba spotkamy na MP ;)
ja bede prawdopodobnie z setrem angielskim[/quote]
To chyba się spodkamy - ja jestem z pudlem miniaturowym. Minełyśmy się już, ale niewiedziałam od razu że to ty, to nie zagadywałam.

Link to comment
Share on other sites

Goddy, ja jadę dzień przed wystawą do Mielca (do znajomej, której wystawiam psa), a w niedzielę raniutko samochodem do Rzeszowa;).
Wracam pociągiem w niedzielę.

Potwierdzam, że belgijka Godelaine potrafi jeździć na kolanach swojej właścicielki:lol:!

P.S.
A ja mam 6 lutego 18 urodzinki, więc czekam na prezenty:lol:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Bielsko-Biała :-) Ale nie szczailam że Alyshia wystawia TEGO nugata[/quote]

Nie nie nie - to nie bylam ja, musialas mnie z kims pomylic :lol:
Ja na MP ide 3 raz w zyciu i to po 2,5 letniej przerwie, wiec nie spodziewam sie niczego :)

A jaki angol? oj to jeszcze nie wiem na 100, w kazdym badz razie znajoma [Monika Gribko] ma mi pozyczyc ktoregos ze swoich psiakow. Jej siostra ma brata mojego Nugata, bo są dwa Nugaty - Nugatowej i Nugatiki ;) :evil_lol: [tylko ze moj to bernus ;)]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']Nie nie nie - to nie bylam ja, musialas mnie z kims pomylic :lol:
Ja na MP ide 3 raz w zyciu i to po 2,5 letniej przerwie, wiec nie spodziewam sie niczego :)

A jaki angol? oj to jeszcze nie wiem na 100, w kazdym badz razie znajoma [Monika Gribko] ma mi pozyczyc ktoregos ze swoich psiakow. Jej siostra ma brata mojego Nugata, bo są dwa Nugaty - Nugatowej i Nugatiki ;) :evil_lol: [tylko ze moj to bernus ;)][/quote]

Kurcze jaki swiat jest mały nie wiedzialam ze twój Nugacik jest bratem niedzwiadka Siostry Moniki . A z Monika sie bardzooo dobrze znam bo ma tatę kuzyna i ciocie Nugata :cool3: :cool3: :cool3:


Słuchaj a Ty może byłas na letnim Rzeszowie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']o prosze :) no to bardzo mi miło, moze spotkamy sie w Rzeszowie?
tak bylam, Nusiu debiutowal w szczeniakach, bylas?[/quote]

Chcialam bym przyjechać ale jeszcze nie wiem.
Tak byłam :cool3: Głwonie obserwowałam finały. Miałam przyjemniść wystawiać Arrakisa Moniki, Na finałach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...