Jump to content
Dogomania

Proszę o Pomoc!!!


Jullia

Recommended Posts

Witam wszystkich , mój problem polega na tym , że posiadam rocznego pieska od szczeniaka i ostatnio przygarnełam suke , sąsiedzi sterdzili ze juz jej nie chca bo wyjezdzaja .... , ( dodam że mój piesek jest w typie amstaffa , a suczka którą przygarnełam jest w typie amstaffa z cane corso ? ) Suczka dostała aktualnie cieczki , Mój piesek jest psem dość pobudliwym i lubi się bawić , więc jak on do niej podchodzi jest ok , ale gdy zbliza się pysk do pyska ona warczy , lub jak zacznie ja obwąchiwać , z tego powodu że ma cieczke . Bardzo pilnuje żeby z tego nic nie wyszło ( młode ) I suczka ma klatke , jest u nas 2 dni , chciałabym zatrzymać suczke , z tego powodu żeby nie trafiła do schroniska , Tylko boję się ze oni się nie dogadają, on jest cały czas nakręcony na nią bo chce się bawić , a ona ma około 4 lat , i zabawy z innymi psami u niej w rachube nie wchodza ... Nie wiem dokładnie co mam robić , może Wy mieliscie jakieś podobne sytuacje i mi coś doradzicie ... Bo nie chce zeby się zagryzły ani nie chce oddać suczki , Może ona zachowuje się tak bo dostała cieczki ? Może powinnam wykastrować pieska żeby nie był taki nachalny ? Czekam na Wasze rady bo naprawde ich potrzebuje , Jezeli napisalam nie w tym dziale to bardzo przepraszam, mam nadzieje że ktoś odczyta tą wiadomość , i da jakieś rady ... Bardzo Proszę.... Dodam rownież że suczka nigdy z Nami nie przebywała , więc nie wie o co chodzi u nas w domu , kogo ma się słuchać itp ...

Link to comment
Share on other sites

Wykastrowac psa na pewno nie zaszkodzi, a pozniej jeszcze wysterylizowac suke.
W tej chwili suka jest w bardzo trudnej dla siebie sytuacji, nie rozumie dlaczego nie jest ze swoimi ludzmi co powoduje duzy stres. A cieczka sprawy nie polepsza. Ale jak sie lepiej poznacie to ona zacznie sie inaczej zachowywac i mysle, ze psy sie zaprzyjaznia. A na razie zacznij ukladanie psa, ucz go posluszenstwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...