Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

Jeśli chodzi o zerówki na MP to obowiązuja zasady jak na każdych innych zawodach, to znaczy kundelki biegaja w konkursie z rasowymi. Podobnie jest w egzaminach. Tylko open o tytuł MP ma ograniczenia i moga startowac tylko psy z rodowodem. Ja chce na naszych zawodach zrobić oddzielny jumping i agility dla kundelków, żeby każdy miał 3 biegi i mozliwosc walki o zwycięstwo ć nie o tytuł) Wielorasowce i jednorasowce nie będą razem klasyfikowane i będą oddzielnie biegały. takie sa moje pobożne życzenia. Zrobię wszystko, by je zrealizować.
Dlatego Aniu nie spisuj Bydgoszczy na straty

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniaP'][COLOR=black]W kalendarzu zawodów np.:[/COLOR]
[B]01.09.2007[/B] - Bydgoszcz/Myślęcinek - [B][COLOR=#4169e1]MISTRZOSTWA POLSKI[/COLOR][/B]
[B]14.10.2007[/B] - [COLOR=blue]Finał Pucharu Polski Agility 2007[/COLOR] - Szczecin

Zasady rozgrywania Pucharu Polski mówią:



Wybaczcie, ale ja ciągle jeszcze zielona jak tabaka w rogu :oops: z tym wszystkim, więc że głupio zapytam:
- Mistrzostwa Polski to jedno i na te zawody kundle nie mają wstępu,
- Puchar Polski to drugie i w tym roku jest 7 takich zawodów i na takich zawodach kundle mogą spokojnie startować?

I jeszcze co z egzaminami? Czy na wszystkich zawodach kundele mogą w nich startować? :roll:[/quote]
Mistrzostwa Polski to impreza coroczna, jednodniowa ("jednorazowa" ;) ), zwycięzca której otrzymuje tytuł Mistrza Polski. Są to po prostu jedne zawody.
Puchar Polski jest cyklem imprez rozgrywanych na przestrzeni dłuższego czasu (w sezonie - od wiosny do jesieni), a zwycięzcami są zdobywcy największej ilości punktów w sumie.
Jak na razie nikt nie ograniczył mozliwości startu psów bez rodowodu w zawodach PP ani w egzaminach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Dlatego Aniu nie spisuj Bydgoszczy na straty[/quote]
Wiedziałam, że masz dobre serduszko :buzi: :loveu: [SIZE=1]i miałam taką cichutką nadzieję, że może właśnie coś takiego wymyślisz. :)[/SIZE]

[quote name='Mokka'][SIZE=2]Jak na razie nikt nie ograniczył mozliwości startu psów bez rodowodu w zawodach PP ani w egzaminach. [/SIZE][/quote]
[SIZE=2]No właśnie, a ja źle sobie początkowo wydedukowałam i... [/SIZE]cały weekend chodząca wściekłość :angryy: , [SIZE=1]no ale tak to jest jak się w takiej "dziurze" agilitowej mieszka. :oops:[/SIZE]

[SIZE=1][I]Nie chodziło mi broń bosze o zdobycie jakiś tytułów, bo to nam raczej nie grozi, tylko o zwykłe pobieganie sobie na zawodach, a że do Warszawki i do Bialego ciągle wydaje mi się za daleko (no i kasa :cool3: ), no to niewiele zawodów do wyboru nam zostaje. :sad: [/I][/SIZE]

Teraz już wszystko jasne, humorek mi się poprawił, dzięki [B]Haniu :).[/B]

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm
Ale napisane jest, ze kundel nie moze zdobyc tytulu, a nie ze nie moze startowac w MP...czy nie da sie zrobic tak, zeby biegly wszystkie psy (rasowe i nierasowe) ale sklasyfikowac oddzielnie rasowe i kundelki? Albo skalsyfikowac rasowe do tytulu, a potem sklasyfikowac wszystkie jeszcze raz, jak "zwykle" zawody (chociaz to drugie wydaje mi sie mniej realne)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ale napisane jest, ze kundel nie moze zdobyc tytulu, a nie ze nie moze startowac w MP...[/quote]

Ale właśnie jest napisane:

[quote] Ograniczeniem jej jest, że tytuł Mistrza Polski we wszystkich konkurencjach uzyskać może [B]jedynie pies z rodowodem uznawanym przez FCI [U]i tylko takie psy mogą brać udział w imprezach tej rangi.[/U][/B] [/quote]

Link to comment
Share on other sites

a ja mam pytanie
kiedy będzie jakieś oficjalne info o PPA Białystok?
teoretycznie ma się odbyć za niecałe 4 tygodnie....

[SIZE=1](formularz zgłoszeniowy na piknik był już w kwietniu czyli na 2 m-ce przed imprezą)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
no i przy okazji pytanie o PPA Legnica bo to raptem 6 tygodni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][B][COLOR=red]ZAWODY 2007[/COLOR][/B]

[B]POLSKA[/B]

[B]16.09.2007[/B] -FORT CUP cz II ([B]Laski[/B] - [COLOR=red]nieoficjalne[/COLOR]) -[/quote]

Czy Laski to miejscowość? Jeżeli tak to które Laski, bo u mnie niedaleko też są :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam złe wieści w sprawie MP i udziału kundelków. Przewodniczący Głównej Komisji szkolenia zabronił zorganizowania dodatkowych biegów dla openowych kundelków. Wczoraj taką wiadomość przekazał mi p. Salamon, który bezpośrednio o tym z nim rozmawiał. Przykro mi. To sa ostatnie MP jakie organizuję.
Bozrodowdowców zapraszam tylko na przebiegi zerówkowe.
Może sami cos wymyślicie i podziałacie, żeby decyzja uległa zmianie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Mam złe wieści w sprawie MP i udziału kundelków. [/quote]

tego się spodziwałam po lekturze komunikatu :shake:

[quote name='Magda i Saga']Bozrodowdowców zapraszam tylko na przebiegi zerówkowe.[/quote]

a tu kundelki mogą biegać?:crazyeye: - to dla mnie total nieporozumienie

[quote name='Magda i Saga']To sa ostatnie MP jakie organizuję[/quote]

nie chcę krakać ale jeszcze w komunikacie było coś o promocji, dofinansowaniu, w zależności od liczby startujących - żebyś Magda nie dopłacała do "interesu" :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ale przecież w tym samym czasie, na tym samym terenie Pani lub Pan X może zorganizować MP dla mixów!

Przykre, ZK nic nie robił dla agility a teraz kładzie łapę na wszystkim. Przecież wielu agilitowców zaczynało od kundelków aby teraz mieć psa z rodowodem:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Mam złe wieści w sprawie MP i udziału kundelków. Przewodniczący Głównej Komisji szkolenia zabronił zorganizowania dodatkowych biegów dla openowych kundelków. Wczoraj taką wiadomość przekazał mi p. Salamon, który bezpośrednio o tym z nim rozmawiał. Przykro mi. To sa ostatnie MP jakie organizuję.
Bozrodowdowców zapraszam tylko na przebiegi zerówkowe.
Może sami cos wymyślicie i podziałacie, żeby decyzja uległa zmianie.[/quote]

:-(

Może w takim razie, w ramach solidarności, wszyscy powinniśmy zrezygnować z udziału w MP, a do komisji szkolenia wysłać list z informają dlaczego tak robimy. Może wtedy jeszcze przemyślą swoją decyzję.

Link to comment
Share on other sites

i w ten sposób właściwie kundelki przestają mieć możliwość biegania na zawodach: bo nieoficjalnych nie można, na związkowe z tytułami też nie mogą (a właściwie związkowe to tylko PPA i MPA)
da to tylko i wyłacznie spadek ilości uczestników zawodów i w efekcie zanik agility w Polsce - zawodnicy będą jeździć do Czech, Słowacji

:angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...