Jump to content
Dogomania

Lipiec 2011 miesiącem zdrowych zębów - akcja Pedigree


lilia1983

Recommended Posts

Kolejna akcja pedigree. W wybranych gabinetach można darmowo zbadać paszcze psa, dostać próbki PEDIGREE® DentaStix, dostać ulotkę z kodem, wysłać kod i wziąźć udział w konkursie.
Do wygrania:
codziennie kody dostępu do wideoteki serwisu tvscreen.pl
a w finale zestaw kina domowego Philips.

[URL]http://www.miesiaczdrowychzebow.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja byłam dwa lata temu. Weterynarz popatrzył na zęby, było tam trochę kamienia. udzielał rad na temat jak dbać o zębiska psa, udzielał info jakie są preparaty do tego, jakie przysmaki specjalne i domowe sposoby. Pytał o żywienia psa. Na końcu dostaliśmy przysmak i kod. Ot, taka zwykła wizyta.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam w tamtym roku. Tak jak napisała lilia1983 weterynarz pooglądał zęby i dał przysmak w pudełku z kodem.
Jakiś czas później znajomy jechał ze swoim psem na przegląd zębów i się zabrałam z nim na zakupy do sklepu zwierzęcego obok weterynarza. Zrobiłam zakupy i weszłam z moim psem do poczekalni weta czekać na kolegę. Weterynarz do nas wyszła i dostałyśmy przysmak jeszcze raz już bez zaglądania w paszczę;). Oczywiście powiedziałam że myśmy już były (zresztą wetka nas pamiętała bo moja sucza ma dość widoczną wadę zgryzu).

Link to comment
Share on other sites

Właśnie byłam na przeglądzie. Weterynarz był bardzo miły i przy okazji kompleksowo zbadał Froda a nawet wyczyścił mu uszy. Okazało się, że szczeniorowi już odkłada się osad, co nie jest ponoć normalne w tym wieku, więc już zakupiłam pastę i szczotkę. Podobno promocyjne przekąski nie są aż tak skuteczne jak tradycyjna metoda czyszczenia zębów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...