Jump to content
Dogomania

Shugar- husky z Radlina szuka domu


kuna66

Recommended Posts

Zgłosiło się pare osób ale niestety nieodpowiednich dla cukierka. Do mieszkania w bloku jako maskotki to raczej husky nawet najspokojniejszy się nie nadaje.
A tutaj zdjęcie cukierka w kwiatach. Przyznacie że ślicznie jej w modraszkach? :D

[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/182/hpim4671m.jpg[/IMG]

Szczerze wam powiem, że martwię się czy sunia znajdzie dom :( nie wiem dlaczego ludzie myślą, że husky to wariat, którego nie da się poskromić. Cukierek jest najbardziej nietypowym hasiorem jakiego widziałam. Owszem pobiegać lubi, ale bez przesady. Troszkę potruchta i już jej wystarcza. Na ogrodzie pobawi się zabawkami a potem wyleguje się na podwórzu.

Po raz kolejny proszę znajomego, żeby ogłosił ją w lokalnej gazecie, ale na razie dużego odzewu nie ma. niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']Moja haszczyca mieszka w bloku od 4 lat.[/QUOTE]

Ale nie traktujesz jej jako ozdoby do mieszkania. A niektórzy ludzie widzą że ładny, puchaty to się miło będzie z takim pokazać :/ U mnie priorytetem jest dostosować psa do warunków mieszkaniowych, niestety cukierek w mieszkaniu nie będzie się dobrze czuł. Ona lubi przebywać na ogrodzie.
Jakby znaleźć jej dom z możliwością wychodzenia na ogród to byłoby marzenie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Sunia mieszka w domu czy do budy też się nada (nie chodzi tu o żaden łańcuch, ale o to czy może mieszkać przez cały rok na dworze - oczywiście codzienne spacery i zajęcia)? Czy tylko do domu z możliwością wychodzenia na dwór?[/QUOTE]

Najlepiej do domu z możliwością wychodzenia. Miałam budę na podwórku i nigdy nie widziałam żeby sunia do niej weszła. Ona chyba nie wie nawet do czego to jest :D Wolała leżeć na kocyku pod drzwiami, albo w domu na specjalnej "psiej kanapie" :D. Noce spędza w towarzystwie psów i ludzi, ale w dzień preferuje siedzenie na dworze.





sh_maniak masz wiadomość na pw

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej hej czy nikt nie interesuje się już sunią?

Nasz cukierek znalazł ostatnio sobie nową koleżankę- labladorkę. Broją razem jak najęte :) Tyle, że Milka ma więcej energii na wygłupy niż Sugar i w końcu haszczaka wysiada fizycznie.
Zimowa plucha zaczęła doskwierać nawet takiemu psu północy i dochodzi do tego, że pakuje się do łóżka pod pierzynkę. Ja nie rozumiem po co jej to futro- chyba tylko do ozdoby :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wyszedł mi tylko taki opis :(

Shugar to przecudowna, ok. 8letnia suczka siberian husky o jasnym umaszczeniu i ciemnobrązowych oczach, które zdradzają jej stoicki spokój. Dokładnie nie znamy jej historii - najprawdopodobniej ktoś ją porzucił, gdy stwierdził, że jest już za "stara". Przez pewien okres czasu mieszkała w schronisku, aktualnie przebywa w hoteliku. Shugar jest sunią ciepłą, kochaną i przymilną. Doskonale sprawdza się jako dogoterapeutka - cierpliwie znosi towarzystwo dzieci oraz z przyjemnością oddaje się pieszczotom. Także podczas zabiegów pielęgnacyjnych zachowuje się idealnie, ze spokojem znosi kąpanie, czesanie i przegląd futra. Shugar jest sunią pojętną i rozumną, łatwo nawiązuje kontakt, bardzo szybko się uczy, zna słowo "nie wolno", umie również zachować czystość w domu. Jako typ psiego towarzysza, uwielbia przebywać obok opiekuna. Także wobec pobratymców ma przyjacielskie zamiary, nie wszczyna bójek, doskonale się z nimi dogaduje, lubi się z nimi bawić. Jak przystało na przedstawicielkę rasy, Shugar lubi biegać, bawić się, czuć wiatr w sierści. Jednak zna słowo "spokój", bardzo szybko się wycisza, nie jest typem psiego sportowca, woli spacerować niż szaleńczo biegać. Na spacerach wykazuje się ciekawością, wszędzie musi zajrzeć, wszystko musi obwąchać, dotknąć, zobaczyć. Zdarza jej się złapać trop, toteż spacery powinny odbywać się na lince. Największą radość sprawia jej długi, rodzinny, spokojny spacer urozmaicony zabawą z pobratymcami. Najlepiej gdyby zamieszkała w domu z ogrodem, z możliwością wychodzenia na dwór, gdyż w ciągu dnia lubi biegać po trawce, zaś na noc wraca do domu, do swoich ludzi. Shugar to suczka o wielkim sercu. Czy ofiaruje je właśnie Tobie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...