Jump to content
Dogomania

~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikaragua']walczę z dodawanie ogłoszeń na tablica,pl
Agucha, dostałaś (chyba) link do aktywacji!!!![/QUOTE]
Kochana, już pędzę sprawdzać.
Ja za ogłoszenia się wezmę chyba jutro, bo dziś miałam 2 "ciężkich" klientów... nie dam rady a i głowa ciężka ;)

----------------------------------------

Ogłoszenie aktywowane.

Link to comment
Share on other sites

A co tu tak cicho? :(

Rzucę tylko tak mimochodem, że... po niedzieli jadę na wizytę przed-adopcyjną dla Milki... Może kogoś to ucieszy i zmobilizuje do trzymania kciuków? :)

Ps. [B]Nikaraguo[/B], telefon z tablicy.pl właśnie ;) Mówiłam, że to jakiś znak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']A co tu tak cicho? :(

Rzucę tylko tak mimochodem, że... po niedzieli jadę na wizytę przed-adopcyjną dla Milki... Może kogoś to ucieszy i zmobilizuje do trzymania kciuków? :)

Ps. [B]Nikaraguo[/B], telefon z tablicy.pl właśnie ;) Mówiłam, że to jakiś znak![/QUOTE]

Ale ja kciuki trzymam dopiero po niedzieli, bo trudno by było robić cokolwiek z zaciśniętymi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Już zaczynam wysyłać... Uuuuuuuuuch, uuuuuch... ;)[/QUOTE]
Dalej, dalej ;)

Wizyta to raczej formalność :)

Czy Milka ma jakiś swój kocyk bądź inną rzecz/maskotkę ze swoim zapachem, którą będzie mogła zabrać?
pani podpytuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Dalej, dalej ;)

Wizyta to raczej formalność :)

Czy Milka ma jakiś swój kocyk bądź inną rzecz/maskotkę ze swoim zapachem, którą będzie mogła zabrać?
pani podpytuje ;)[/QUOTE]

Kocyka nie ma, bo nie raczy spać poza... łóżkiem ;) Jest świetnym termoforem... Maskotki wszystkie już dawno roztrybuszone w drobny mak, a ściślej biorąc puch... No i wszystkim bawią się wszystkie psiaki, nie mają każde swojej zabawki. Czystość zachowuje do czasu... Jeśli się jej rano nie wyprowadzi od razu, jak tylko wstanie, to potrafi narobić... W dzień sygnalizuje, ale pilnuje się jednej osoby. Milka to pies jednego właściciela - u mnie wychodzi na dwór, jeśli ja wychodzę, natomiast z moją mamą lub dziećmi wychodzi za próg i od razu wraca do domu, a jeśli się zamknie drzwi to drapie i szczeka. Przyzwyczaja się długo, ale skutecznie, więc jak już panią zaakceptuje, to będzie z niej super pies towarzysz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Kocyka nie ma, bo nie raczy spać poza... łóżkiem ;) Jest świetnym termoforem... Maskotki wszystkie już dawno roztrybuszone w drobny mak, a ściślej biorąc puch... No i wszystkim bawią się wszystkie psiaki, nie mają każde swojej zabawki. Czystość zachowuje do czasu... Jeśli się jej rano nie wyprowadzi od razu, jak tylko wstanie, to potrafi narobić... W dzień sygnalizuje, ale pilnuje się jednej osoby. Milka to pies jednego właściciela - u mnie wychodzi na dwór, jeśli ja wychodzę, natomiast z moją mamą lub dziećmi wychodzi za próg i od razu wraca do domu, a jeśli się zamknie drzwi to drapie i szczeka. Przyzwyczaja się długo, ale skutecznie, więc jak już panią zaakceptuje, to będzie z niej super pies towarzysz :)[/QUOTE]
A jak z zostawaniem samemu w domu?
Pani planuje niedługo wrócić do pracy.

W domu jest 2 dzieci (3 i 9 lat).

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=5][B]! OTWÓRZ SZAFĘ !
[IMG]http://antyki.skarbykultury.pl/wp-content/uploads/2010/09/Szafa-sieniowa-warsztat-gda%C5%84ski-pocz%C4%85tek-XVIII-w.jpg[/IMG]

Elegantki stare, młode
[COLOR=green]takie co to idą w modę[/COLOR]
ruszać tutaj na zakupy
[COLOR=green]ponaciągać na swe pupy[/COLOR]
bluzki, swetry i tuniki
[COLOR=green]dodać make-up i kolczyki.[/COLOR]
Mówię prawdę, nie żartuje
[/B][/SIZE][COLOR=green][SIZE=5][B]chłopów wszystkich zamuruje !!![/B][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black][Becia66][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=5][COLOR=red]LINK:[/COLOR][/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATA%C5%81ASZKI-na-d%C5%82ug-Mary-sterylk%C4%99-Lilly-M-B-%C5%9A-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/URL]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...