Jump to content
Dogomania

~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doszły mnie słuchy, że [B]sterylka[/B] Milki [B]w ogóle nie jest opłacona(!)[/B], ataK nie kontaktuje się z lecznicą od czasu zdjęcia szwów, nie przekazała danych do faktury...

Nic nie wiedziałam o takim problemie. Jak rozmawiałam z Gosią - mówiła, że dane do faktury przekaże wetowi... nie wspomniała o tym, że zabieg był robiony akonto... pomimo tego, że pieniądze na to były!

Dzisiaj zrobiłam przelew - [COLOR=red][B]150zł [/B][/COLOR]- bezpośrednio na konto lecznicy.

ataK od wczoraj nie odpisała na mojego SMSa z prośbą o MMSa ze zdjęciem Milki i paroma słowami o niej.

NIE PODOBA MI SIĘ TO!

Link to comment
Share on other sites

Znacie kogoś z okolic Nowego Sącza?


aaaaaaaaaaaaa, dziś miałam telefon o Milkę... nie będe się rozwodzić bo krew mnie zalewa na samą myśl... Milka miała iść do kojca, bo facetowi auto zabiło psa 2 dni temu i on PILNIE szuka psa dla dzieci bo płaczą. Adopcja nie bardzo, bo to dłużej trwa, a On chce psa "od ręki", tak żeby pojechać i wziąć... wrrr!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Doszły mnie słuchy, że [B]sterylka[/B] Milki [B]w ogóle nie jest opłacona(!)[/B], ataK nie kontaktuje się z lecznicą od czasu zdjęcia szwów, nie przekazała danych do faktury...

Nic nie wiedziałam o takim problemie. Jak rozmawiałam z Gosią - mówiła, że dane do faktury przekaże wetowi... nie wspomniała o tym, że zabieg był robiony akonto... pomimo tego, że pieniądze na to były!

Dzisiaj zrobiłam przelew - [COLOR=red][B]150zł [/B][/COLOR]- bezpośrednio na konto lecznicy.

ataK od wczoraj nie odpisała na mojego SMSa z prośbą o MMSa ze zdjęciem Milki i paroma słowami o niej.

NIE PODOBA MI SIĘ TO! [/QUOTE]

hmmmm....
[B]ataK[/B] napisz coś ! przecież musi być jakieś wyjaśnienie tego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']O kurcze !!! No jak sie ma problem z kompem w domu, to sie szuka dostępu tymczasowo gdzieś indziej! No i tym bardziej, że dziewczyny słały też SMS a tu cisza.............[/QUOTE]
Dziś równiuśko o 12 wysłałam smsa z zapytaniem o tą sytuację ze sterylką itp... dostałam raport o dostarczeniu... Pozostał niestety bez odpowiedzi... Majqa miała dziś spróbować dzwonić - mam nadzieję, że się czegoś dowiedziała...


---------------------------------------------------------------------------------------------------

[quote name='majqa']Połączyło mnie z pocztą głosową. Ata ma mój nr, połączenie się jej wyświetli. Mogę mieć nadzieję, że oddzwoni lub wyśle smsa. Z pocztą głosową niczego specjalnie nie ustalę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Agucha pieniążki dostałam dziękuję bardzo jutro wysyłam fakturę .
Na Twoją prośbę : Milka w lecznicy zachowywała się bardzo spokojnie , do wszystkich się łasiła , jest wesołą otwartą suczką .
Postaram się też jutro skontaktować z AtaK i napiszę Wam co się dzieje z Milką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szami']Agucha pieniążki dostałam dziękuję bardzo jutro wysyłam fakturę .
Na Twoją prośbę : Milka w lecznicy zachowywała się bardzo spokojnie , do wszystkich się łasiła , jest wesołą otwartą suczką .
Postaram się też jutro skontaktować z AtaK i napiszę Wam co się dzieje z Milką.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, że wszystko już uregulowane :)
Z niecierpliwością oczekuję wieści i zdjęć naszego Serduszka! :loveu:
Dziękuję, że odwiedzisz Milkę :Rose:

[quote name='Klauzunka']czekamy na dobre wieści.[/QUOTE]
Bardzo, bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']Dziewczyny a nie macie tam kogoś w pobliżu żeby mógł podejść i zobaczyć o co chodzi?[/QUOTE]
ataK na dniach ma odebrać laptopa z naprawy, nie ma nic na karcie i dlatego nie odpisuje... Ma jakieś problemy.
Umówiłam się z Szami, że jeżeli do piątku nie wejdzie na dogo i się nie odezwie - Ona podjedzie do ataK, żeby sprawdzić co z psami i porobić zdjęcia.

Czekam w napięciu...

Swoją drogą - trzeba się sprężyć w poszukiwaniach domów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...